نوارهای زیرزمین: باب دیلن عمومی می رود

ناصرو | No comments

نوارهای زیرزمین: باب دیلن عمومی می رود
4 اوت 1975

ممکن است گفته شود که در طول چند هفته گذشته باب دیلن رفته است. او نشان داده تا به دیدن پل اسمیت و آب گل آلود و Ramblin’ جک Elliott; او نشست و در انتهای دیگر; او آویزان است. یک شب حدود سه صبح بعد از بابی Neuwirth باشگاه مجموعه, Dylan شنبه انجام شده و مواد جدید برای بیش از یک ساعت در انتهای دیگر نوار — یک آهنگ در مورد جوی Gallo, آهنگ در مورد ازدواج با داعش — و به جز آب گل آلود همه فوق نوازندگان بودند بخشی از مخاطبان که شامل بیش از یک روزنامه نگار و چند صد gawkers. همچنین در حال حاضر بود که دیلن imitator, Ian Hunter بود که داشتن سر خود را منفجر کردن — نه تنها تا به حال دیلن شناسایی او به عنوان یک عضو از مات این Hoople (که او را بیشتر به عنوان اگر شکارچی می تواند مراقبت) اما او می خواهم شناخته شده تمام آهنگ شکارچی (یا آن را مات است) اولین آلبوم. باور نکردنی است.

این اخبار است. برای تقریبا یک دهه دیلن نیاز به زره خود را در برابر توجه او را تحسین کرده است بازی بخش بزرگی در راه ما فکر می کنم در مورد او — حتی اگر رؤیت شده اند مشترک سینوسی در اوایل سال 1968 بوده است نگران 18 ماه دوره انزوا کامل فقط قبل از آن که گیر کرده در ذهن ما است. البته همه چیز شروع به تغییر ماهرانه پس از سال 1974 تور با گروه است. اگر آن را بیش از حد می گویند که دیلن شده است demythified و پس از آن حداقل آنچه باقی مانده الوهیت او تلف شده است با تمام حزب صحنه و منافع و شایعات کاهش می یابد به این اتفاقات یک ستاره راک است که تقریبا می تواند او را نگه co-stars’ گروه های راست. اما از آنجا که خود را برای همراهی دستیارش از قوم و روز این خودرو حلزون + lollistops ملاقاتها به نظر می رسد حاکی جدید عدن دوستان قدیمی آهنگ آواز معصومیت و تجربه با هم یک بار دیگر آن را به خوبی به خودمان یادآوری کنیم که آغاز این تغییر کاملا unelevated — عادی تقریبا تعریف از آنجایی که آنها در خدمت به معرفی دیلن به commonalty.

این روند آغاز شد و با تور خود عمده سنگ رویداد از یک نوع آشنا شد و شتاب گزارش از نقض در آن جادویی داخلی قلعه که مدتها از هم جدا دیلن از انسانهای عادی. اما آن را نیز یک واقعیت است که مسلما تا آنجا اقتصادی آن را به عنوان هنری: ناگهانی اسراف ثبت شده مواد زیر سه سال نزدیک به خشکسالی سال است که به همراه داشت در مجموع هشت آهنگ جدید, فیلم, نمره, و, یک, شرکت, rip-off. در مقابل 18 ماه گذشته را بیرون آورده و پنج دیسک (شمارش نیست دو نیمه توسط Band) — چهار آلبوم دو نفر از آنها دو برابر: سیاره امواج, قبل از سیل, خون در آهنگو تازگی منتشر شده Basement Tapes.

بحرانی پیشتاز در میان این آلبوم است که به وضوح خون در آهنگ. من خودم آن را به نام دیلن بهترین پس John Wesley Harding زمانی که آن را در ماه ژانویه و پس از آن بازی نمی کند آن را سه بار قبل از من شروع به نوشتن این قطعه. گوش دادن در حال حاضر من هم زده یک بار دیگر با درایت و ماندگار آهنگی از “لیلی با رزماری و جک قلب” و المل لی ظرافت از “درهم آبی” (عشق از دست رفته را به یاد می آورد) و “سطل باران” (عشق را زیان پیش بینی شده) — هم زده و در واقع در هنر و صنعت از کل تلاش است. دیلن هرگز یک اعترافی نویسنده اما این کنترل از زیبایی فاصله در خون بر روی آهنگ های کوچک کودتا: “درهم آبی” که نمی تواند توصیف حقایق زندگی خود را و شما یک دختر بزرگ در حال حاضر” است که می تواند هر دو enlivened با همان ظاهر سرگذشتی صمیمیت اما هر دو بدون سوال خوبرو اشیاء اولین و مهمترین.

این منتقد در من صحبت کردن البته همان شخص است که همیشه ساخت مهلت قضاوت قبل از شنونده در من یک شانس برای زنده با موسیقی است. شنونده را تحسین خون بر روی آهنگ, دوست, را, زیادی, اما او فکر می کند: بی معنی است به آن تماس بگیرید, Dylan بهترین آلبوم پس از John Wesley Harding زمانی که او احساس می کند هرگز مانند قرار دادن آن در. به شنونده خون بر روی آهنگ برای تلفن های موبایل به طرز مشکوکی مانند محصول و وقتی که می آید به محصول او اتفاق می افتد به ترجیح می دهند Steely Dan به دیلن فقط به عنوان او ترجیح می Hydrox به Oreos یا لورنا Doones.

نه این که دیلن است قادر به قرار دادن محصول در شیوه ای از یک عمده سنگ حرفه ای. او همیشه در برابر آن است. از آن شده است عمل خود را فقط به رفتن به استودیو و برش به طوری که بسیاری از آنچه که می شود بر روی LP شما خرید در فروشگاه های اول و دوم طول می کشد. چاک بری و اوایل بیتلز ثبت این راه اما در طول دهه گذشته آن را تبدیل به عرفی (اگر نه اجباری) برای قرار دادن کنترل کیفیت به تولید راک اند رول و خون بر روی آهنگ برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را با رضایت به آنچه که بهترین است در مورد استاندارد است. این سرعت جریان انواع; آن را تحمل چند اگر هر گونه gaffes; آن است که به خوبی ساخته شده است. این تا حدودی به دلیل دیلن تصمیم گرفت تا دوباره ضبط برخی از اصلی اریک Weissberg جلسات با دیگر نوازندگان در مینیاپولیس است که او را قادر به ترکیب دو حالات موسیقی در همان دیسک. خیلی بیشتر از گفتن هر چند این رکورد شیفت صریحتر از مسخره مرغزار به ناله و شکایت کردن مدل ها در طفیلی و juicier راک اند رول صدای جدید صبح و Greatest Hits Volume II.

دیلن را نشاط در استودیو به سختی مرتکب او را به خودانگیختگی به خصوص به خودانگیختگی آن را به عنوان است که معمولا درک — رایگان بازی undefended خود و غیره. بر خلاف دیلن همیشه نگهبانی — او می داند که تقریبا دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که او سوابق. هر نسخه در نظر گرفته شده برای objectify یک مقرر مفهوم است که هر دو سریع و برای آیندگان حفظ خود را فوری استودیو تکنیک. به خصوص پس از ورزش دراین خودرو از هر مفهوم شده است یک صدا است که در برخی از راه نمونه آن افراطی ترین مثال در حال بالا تنها و بیکس تنور از نشویل افق. این است که می گویند که دیلن است به طور مستمر و به عمد بازسازی خود را صدای آواز با دو هدف: به پروژه خود را به جهان و به زره خود را در برابر آن. او را به آرامش این کنترل در خون بر روی آهنگ است که هنوز نوع دیگری از رفتن ، اما آن را نیز japanese, ژاپنی, پرستار را obsessiveness که باعث گریز از مرکز سوابق مانند سیاره امواج و قبل از سیل بسیار قانع کننده ای برای من است.

بر خلاف بسیاری از مردم من تحسین من هرگز من دیلن سوابق بارها و بارها یا حتی به طور منظم. خود مفهومی سختگیری است دلسرد هر دو آسان گوش دادن — حتی نشویل افقبرای آن محاسبه لذت هرگز مناسب هموار به روز و کامل شناسایی شخصی. و به طوری که شنونده در من ناخودآگاه وتو منتقد; بار وجود دارد که من ارزو خاص دیلن رکورد با یک شور را هنرمند دیگر می تواند بیدار در من و من در او ارزش فوق العاده است که, اما به ندرت می تواند او فقط بخشی از یک پشته. فاقد کاملا متعهد و حرفه ای و معنی دار/listenable شاهکارهای مثل لیلا و Exile on Main Street, خون در آهنگ نتواند برای رسیدن به آنچه که من شک دارم در نظر گرفته شده برای آن محل در پشته با چنین سوابق که همه آن را ذوب یا انجماد فقط به خاطر آن است تا مشخص دیلن. من می تواند تا دلایل توضیح داد که چرا آن را به عنوان دقیق مفهومی به عنوان هر چیزی که او انجام داده — بسیاری از صدای عشق چیزی شبیه به آن — و به هیچ وجه آن را نمی خواهد رتبه بالا در پایان سال به بالا 10. اما آن را نیمه اندازه گیری.

نوارهای زیرزمیناز سوی دیگر هیچ نوع اندازه گیری در تمام, و این است راز آن است. اینها معروف از دست رفته آهنگ ها ضبط شده با این گروه در صورتی بزرگ در سال 1967 و بعد از آن bootlegged در بزرگ سفید تعجب و جاهای دیگر. از 18 دیلن ترکیب شامل 12 که در حال حاضر شنیده شده است در مشروع نسخه های تجاری با دیگر هنرمندان و دیگر “را در سیل” بود recut توسط Dylan خود را برای Greatest Hits Volume II; یکی از پنج باقی مانده “رفتن به آکاپولکو” هرگز تا به حال شده است bootlegged و نه هر یک از شش Band آهنگ ها, که من را محکوم کردن به میان آنها بهترین کار است. کیفیت صدا تا حد زیادی بهبود یافته. Greil مارکوس نوشت که این یادداشت ها به من می گوید که او می شنود و ابزار است که به طور کامل نامفهوم در نسل دوم ، همه از آن شروع به طرح در پیچیده ضبط سابقه کار است که به معنای هرگز به تکثیر در همه.

خب نه کاملا. The Band آهنگ ها نسبتا جلا; گفته شده است که scaricomic “Yazoo خیابان رسوایی” ارائه شد به عنوان یک نسخه ی نمایشی برای کلایو دیویس که آن را رد کرد. اما دیلن آهنگ کار نوار در اولین stabs در ترتیبات به سختی زندان بیرون اولیه حتی توسط Dylan ناگهانی استاندارد. دلیل اصلی آنها ضبط شده بود به طوری که آنها می تواند رونویسی و کپی رایت توسط آلبرت گراسمن ، آنها همیشه قرار است به بیرون رفتن به هنرمندان دیگر بسیار کمتر بود گردش در میان مؤمنان به عنوان اثبات این که آواتار زنده بود و خلاق در وودستکک. بنابراین موسیقی certifiably unpremeditated یک شات از یک قهرمان که تبدیل شده به دوستان و همکاران پس از آمدن بیش از حد به مرگ نزدیک به لذت بردن از استکبار از قدرت و دیگر هیچ. مفاهیم هستند که به وجود می آیند از این تعامل در برابر نهایت فرم را به عنوان خشک موجود John Wesley Harding و سوپر گریز از مرکز موسیقی از بزرگ صورتی; در این برهه این هنرمند و گروه وارد کرده اند در میانه سنتز صرفا ساده و quirkish و نمی تواند مراقبت کمتر که آیا آنها تنها از طریق عبور. هیچ سازماندهی اصل نگه می دارد و موسیقی را در خط.

نوارهای زیرزمین بودند اصلی گذاشته پشت سنگ اولیه تحقیقات از یک حالت است که در نهایت به نفوذ تمام موسیقی. نه این که آنها پیشنهاد هر یک از خود راضی slickness در حال حاضر در ارتباط با مدت — درست است که آنها تنبل به عنوان یک رودخانه و به ندرت بی امان یا دقیق. در سال 1967 این بود که جایز نیست. حتی مرده سپاسگزار بودند و همچنین تلاش برای ورق را رو کردن فردگرا نوازندگان به یک تاب جریان در حالی که rummaging از طریق آمریکا mythos با antirealistic زیبایی بودند و پس از تثبیت در پیروزی Sgt. فلفل که آنها forsook شیرین آرامش از اولین آلبوم خود را به صورت سرود خورشیدیک فناوری درخشان شکست. الهام ساختگی بود ، من شک دارم که هر دو دیلن و گروه ترسیدند اگر نه آگاهانه و سپس به طور غریزی است که مفاهیم آنها تا به حال به قوی و خالص اگر آنها برای زنده ماندن این بی پروا رقابت است. بنابراین به جای پرورش زیرزمین موسیقی آنها تبدیل ساده به خشک و موجود و quirkish به سوپر و گریز از مرکز. و شاید آنها حق است. به یاد داشته باشید که bootlegs نشان نمی دهد تا 1969; من تعجب می کنم که چگونه آنها را دریافت شده است در اواخر سال 1967.

اما من تعجب می کنم که در درجه اول برای اهداف استدلال. من این موسیقی مقاومت و نمی تونم باور کنم که هر slicking تا که دیلن و پسران خود را ممکن است تسلیم را آزار آن. مانند مست سقوط از اول داستان پنجره آن را فقط بیش از حد شل برای شکستن زیاد است. در طول سال بوده است بیشتر writerly “جدی” آهنگ های که مردم به صحبت در مورد — نه تنها “من باید منتشر شود” (در اینجا حذف شده) اما “اشک و خشم” “این چرخ را در آتش” “بیش از حد از هیچ چیز” “چیز تحویل داده شد” و به این گروه هم اکنون می توانید اضافه شود “رفتن به آکاپولکو” که من توصیف می کنند (تقریبا) به عنوان ضجه و زاری از خواننده و ترانه سرا به عنوان شیک پوش, بنابراین ماتمزده در مورد “رفتن به برخی از پاپ” که او پیش بینی برج مراقبت: “در حال حاضر زمانی که کسی از من یک شوخی من فقط می گویند هیچ تشکر/من سعی کنید به آن را دوست دارم بگویم و دور از شوخی.”

مثل دیگران این است که غنی مطرح و قطعه کار و مانند دیگران — به خصوص “اشک و خشم” — این همه غنی تر بودن احاطه شوخی. بسیاری از مزخرف آهنگ ها در اینجا بی نظیر در دیلن کار; حتی Greil مارکوس را مقایسه به امثال “Froggy رفت-Courtin'” سقوط یک کمی کوتاه است. می تواند پیکس لایحه به رخ کشیدن: “من نوشیدنی می تواند مانند یک ماهی/من می خزیدن مانند یک مار/من می توانم نیش مانند ترکیه/من می اسلم مانند یک دریک”? می تواند کارل پرکینز بگویید سام فیلیپس: “میخوام صرفه جویی در پول من و پاره کردن آن را!”? چه هستند که ما را از لاک پشت “خود را با چک های جعلی/و گونه خود را در یک تکه”? و چرا شما دریافت کنید که اپل خود را پرواز ؟

این آهنگ بیش از حد معاصر را منوط به پاپ اعلامیه بهنگام. فقط به عنوان “رفتن به آکاپولکو” یک نوحه در مورد داشتن سرگرم کننده پس “نیست بله بگویید هنری” یک گفته در مورد جدایی از خود و زمانی که مکمل طنز از این دو حالت ترکیبی با این گروه بیشتر مرسوم (“واقع بینانه”) رویکرد به شعر ترکیبی که نتایج را می توان به عنوان حس بسیار در سال 1983 به عنوان آن را در سال 1967. قدرت ملودی-lyric-عملکرد فراتر از خرده جزئیات سطح صدا (که متفاوت است به اندازه کافی برای هر گونه شوک احترام استودیو تکنسین) و تغییر سبک آوازی. ما را مجبور به تعظیم ما سر زدی به دلیل این است که بهترین آلبوم سال 1975. آن شده اند که بهترین آلبوم سال 1967 بیش از حد. موسیقی پس رایگان من شرط می بندم آن را حتی می توانید انباشته می شود اما من شده است بازی را هم بارها و بارها برای پیدا کردن.

آنچه که بیشتر دوست داشتنی در مورد این آلبوم, اگر چه, این است که به سادگی راه آن متحد عمومی و خصوصی آشکار دیلن مسلح در رمز و راز از آهنگ های خود را اما واگذار از رمز و راز از افراد مشهور که با آن ما را احاطه کرده خود را ضبط حرفه ای برای تقریبا یک دهه است. این امر می تواند غیر ممکن است برای برنامه ریزی قرار گرفتن در معرض چنین و با این حال بسیار انتشار این آلبوم است که با حق امتیاز سخاوتمندانه از فردا یا قرار تضعیف این گروه آن را به خوبی می دانیم که او احساس می کند به اندازه کافی امن به آن را انجام دهد. او در آنجا مردمی. زمانی که او منتظر در آغاز از “باب دیلن را 115 رویا” او فقط نازکن; بدبختی متوقف می شود یک اشتباه و یک بار آن را فشرده و منتشر شد. اما زمانی که او تقریبا می شکند خنده در میانه “لطفا خانم هنری” او واقعا وجود دارد.

شب پس از دیلن را بداهتا بار کنسرت من چک کردن انتهای دیگر خیلی برای شنونده در من به عنوان منتقد/روزنامه نگار که انتظار ندارد دیلن را نشان می دهد و به احساس مانند یک احمق به او را از دست ندهید. آنچه همه ما رو عوض شد برخی از موسیقی خوب — جک الیوت و میک Ronson پشتوانه پتی اسمیت در “فرشته عزیزم” واجد شرایط به عنوان یک برکت رویداد — و خیلی خوب موسیقی و بابی Neuwirth خاراندن پشت خود را. من در بر داشت vibes منزوی و از خود راضی است. اما دیلن گزارش شده است خوشحال به بازگشت در خیابان دوباره و اگر او را خوشحال می کند و سپس من خیلی خوشحال. موسیقی خوب اتفاق می افتد وجود دارد.

زمانی که من صحبت در مورد دیلن رفتن در مکان های عمومی, هر چند که نمی توان آنچه منظور من است. من صحبت کردن در مورد نوارهای زیرزمینخواننده و ترانه سرا در معرض در مقابل صدها نفر از هزاران نفر — من امیدوارم که میلیون ها نفر از شنوندگان. چه دوستانه چیزی که به انجام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>