10 به احتمال زیاد در زندگی واقعی فجایع

10 به احتمال زیاد در زندگی واقعی فجایع: پیش نمایش از آمدن حوادث
ژانویه 20, 1975

فاجعه در هوا: این معنا از آن است که تقریبا قابل لمس است. آن است که ما سرگرمی, ما, ترس, ما, فانتزی, آینده ما است. ما آمده اند به انتظار فاجعه به عنوان یک ماده البته.

آخرالزمانی سنین قبل از اینکه ما معتقد به پایان جهان, اما پس از آن یک سوال از لعنت و خدا خواهد. هیچ کس حمل نشانه امروز گفت: “توبه پایان نزدیک است” — آنها لازم نیست. پس چه چیز دیگری جدید است ؟ ما می خواهم بگویم. وجود دارد چیزی بیهوده و بیمعنی در مورد ما تغییر سریع از اعتماد به نفس به ترس از ما دستاوردهای علمی در نوسان ما در بازگشت به گناه اصلی حتی در امن و لذت بردن از فیلم spectaculars مثل “زلزله” و “Towering Inferno.” ما به نظر می رسد به قبول حلول فاجعه در عین حال در همان زمان حاضر به آن را به طور جدی.

شاید دلیلش این است که ما فاقد تجربه است. آن استفاده می شود گفت که آمریکایی ها نمی دانند جنگ از آنجا که میهن خود را هرگز ویران شده توسط یک. گسترده تر تعمیم این است که ما شده اند عمدتا امان از فاجعه است. حوادث — انفجار, سقوط هواپیما, کشتی, sinkings عمده آتش سوزی — ما تا به حال انبوه اما هرگز یک ضربه مهلک است. در نظر گرفتن تلفات و ارقام در چه باید تبدیل به افسانه ای ما فجایع مانند سان فرانسیسکو زلزله سال 1906 که به کشته شدن از 452 به 700 نفر و یا سیل جانزتاون که ادعا 2200. که اعداد نگاه بزرگ است که به سادگی مرده.

یک واقعی زلزله در نظر قربانیان رخ داده در Jan. 24, 1556 در Shensi استان چین: 830,000 مرده عمدتا در لغزش. در کلکته در سال 1737 زلزله و طوفان تیمی را 300,000 زندگی می کند. سیل ؟ اگر می سی سی پی طغیان آن در بانک ها وجود دارد که بسیار زاری و ناراحتی اما نه تا آنجا که وجود دارد در طول یانگ تسه در سال 1887 هنگامی که تقریبا یک میلیون نفر جان سپردند. و نه اجازه دهید ما را فراموش نوح. دکتر رید Bryson از دانشگاه ویسکانسین معتقد است که داستان نوح بر قوم سومری قهرمان زندگی می کردند که 5300 سال پیش در زمینهای پست از دجله-فرات و باران و جاری شدن سیل شد بسیار گسترده و طولانی مدت به تغییر چهره سومری جامعه است.

در بسیاری از زمان ها در طول قرن ها آن را باید به نظر می رسید به کسانی که در وسط طبیعت بداخلاقی است که هر آنچه در جهان ساخته شد برای آن بود که مردم. سه طوفان یا طوفان-نوع طوفان — زده و آنچه که در حال حاضر بنگلادش در سال 1965 کشتن تقریبا 60000 اما این تنها مقدمه ای برای طوفان از سال 1970 که در زمان 225,000 عمدتا توسط غرق شدن است. آن را نیز نابود محصول برنج در زمان برداشت کمک به uncounted مرگ و میر در اثر گرسنگی. طبیعت دهکدهای از دست هیچ یک از آن پانچ. (1970 بنگلادش طوفان نشده اند ممکن است بدترین وجود دارد. یک سال 1876 طوفان کشته بين 100000 تا 400,000.)

کسانی که خوشبختانه اندکی علم و فناوری که ایده پیشرفت است که مواد غذایی طبیعی shoppe و “کل زمین فروشگاه” ممکن است اندیشیدن به آنچه در حال به طرز وحشیانه ای به نام بیماری بردار. به “مرگ سیاه” یا طاعون فکر این است که منجر به کشته شدن 25 میلیون نفر در آسیا و اروپا در 1340s سه میلیون نفر در 1898-1908 در چین و هند و دو میلیون نفر در هند در 1920s. چهار وجود دارد عمده شیوع بیماری وبا در اروپا در 1880s با بسیاری از میلیون ها نفر مرده — تقریبا یک میلیون نفر در سال 1831 به تنهایی. آبله در برزیل کشته و سه میلیون نفر در 1560 و کوبا را از دست داده یک چهارم از جمعیت جهان و پاندمی آنفلوانزا از 1917-1919 ممکن است تنها بزرگترین فاجعه در تاریخ قتل شاید 30 میلیون در سراسر جهان و 548,000 در ایالات متحده توجه داشته باشید که تعدادی از انسان موجود کوچکتر بود که این همه گیری رخ داده است و این که آنها ادعا آماری بخش های بزرگی از جمعیت.

به خصوص وهم آور رنج زده کل مناطق غربی اروپا و انگلستان در 1200 A. D. یک دانه قارچ رشد می کند به طور مداوم مرطوب و آب و هوای معتدل را به عنوان پس از آن رخ داده است و چند رنگ باخته دانه در یک گونی کافی به علت یک بیماری به نام سنت آنتونی آتش آن نام رمانتیک, علل تشنج, سقط جنین, دست و پا به سیاه و سفید تبدیل تا انگشتان دست و پا می افتند و در نهایت مرگ است. اما اگر رنگ باخته دانه ذخیره می شود مرطوب و وجود دارد هیچ دیگر انتخاب یک محصول تولید می شود که ما می دانیم به عنوان LSD. مردم در عبارت دیگر رفت به گور “،”

که فکر می کنم! وجود آنها در اندام سیاه و سفید تبدیل و در حال سقوط کردن و سپس مرگ بدون درک آنچه که کشتن آنها و یا چرا آنها تا به حال آنچه که باید به نظر می رسید یک تجربه عرفانی به بوت. مطمئنا آنها می خواسته اند چه می گذرد. بیماری به سختی قابل درک — و قطعا دام نیست. در این وضعیت شما می خواهد شما نه اندیشیدن و خوی متعال است ؟

نه امروز. امروز ما در حال causally فکر — ما درک دلایل چیز (یا فکر می کنم ما) که ممکن است به همین دلیل ما متوقف به باور و نیاز به خدا یک بار همه منظوره دلیل. درک اعطا ما هدیه ای از دوراندیشی توانایی عقل در مقابل به پیش بینی حداقل یک کمی از آینده است. که یک نام تجاری جدید ابزار و شاید برخی از seers و عقل از سر فرزانگان که در استخدام آن گمراه در کنار بدبینی و غلو خطرات پیش رو است. با اینحال ممکن است catastrophies پیش بینی دور شکست دادن کسانی که از گذشته یا به دلیل جمعیت بزرگتر است و یا اینکه ساخته دست انسان خطرات اضافه شده اند به آنهایی که طبیعی است. برخی از این حوادث قابل تصور خواهد به طور مستقیم تهدید بقای انسان و ما به حق نگران باشید. سوال این است که آیا ما نگران به اندازه کافی. اجازه دهید ما به شکل یک دوجین از آنچه که ممکن است فجایع آمده است.

آب و هوا جنگ
احتمال: نامشخص
ممکن است قدر: از بین بردن بشریت است.
جدول زمانی: ?

جنگ از آنها در نظر گرفته شده برای کشتن معمولا شکست محسوب می شود به عنوان فجایع. اما در گذشته جنگ مهم نیست که چقدر ویرانگر همیشه به پایان رسید دیر یا زود و زندگی عادی را از سر گرفت تا یک بعدی. این دیگر درست است: حداقل چهار نوع از جنگ می تواند تغییر سیارهای شرایط را برای برخی از زمان به آمده تا شاید برای همیشه تا آنجا که بشریت نگران است.

از چهار, سه در حال بیش از حد آشنا به نیاز وجودي — شیمیایی و بیولوژیکی و هسته ای (کاهش لایه ازن و افزایش تابش شاید تهی اکسیژن اتمسفر) جنگ. چهارم, استفاده از محیط زیست خود را برای اهداف خصمانه است به طور بالقوه خطرناک ترین. دکتر ادوارد تلر گفته است که جنگ آب و هوا خواهد بود “گذشته” جنگ به این معنی که ممکن است وجود دارد هیچ کس از چپ به مبارزه بعدی.

به عنوان آورده در سال 1974 سنا جلسات تحت سناتور کلیبورن پل از رود آیلند, ایالات متحده تمرین آب و هوا جنگ بیش از, Ho Chi Minh trail از سال 1967 تا 1972. سلاح بود cloud-بذر و هدف این بود که برای نرم کردن سطح جاده باعث لغزش شستشو کردن گذرگاه رودخانه و حفظ خاک مرطوب برای مدت طولانی از زمان. ظاهرا برنامه دست آورد موفقیت برای بارش باران در برخی از مناطق افزایش یافته است 30 درصد یا بیشتر پس از آن با کاهش در ویتنام شمالی ترافیک. (اتحاد شوروی را متهم کرد که ایالات متحده پس از محاکمه به رشوه دادن با آب و هوا در ویتنام شمالی بیش از حد, اما ما آن را تکذیب کرد.)

اما باران-ساخت در آسیا بود و بدوی در کنار پیچیده تر امکانات آب و هوا در جنگ: “هدف” طوفان; باعث باران اسیدی بود به دست کشیدن از تجهیزات; تشکیل و یا تشدید مه; شروع آتشین طوفان به نام “طوفان آتش”; تولید زلزله; انفجار اتمی دستگاه های یخ بسته که در حال سقوط به دریا می تواند عظیم جزر و مد امواج; دستکاری خواص الکتریکی در جو تا که به تداخل با برق معمولی فرآیندهای مغز را مورد سردرگمی و پریش; تحمیل ایضا دشمن نیروی دریایی با اقیانوسی ارتعاشات; شکستن یک پنجره در لایه ازن که به شدت سخت ماورا بنفش تابش در قلمرو دشمن شاید از بین بردن تمام اشکال زندگی و تبدیل زمین به بیابان. چنین جنگ ممکن است آهسته و خائنانه دشوار است برای تشخیص. آب و هوا جنگ نباید اخراج آرامی: Jacob A. ملک شوروی سفیر ایران در سازمان ملل در سخنرانی وجود دارد در سال 1974 هشدار از خطرات.

ناخواسته تغییر آب و هوا (سرد)
احتمال: خوب
ممکن است قدر: صدها میلیون نفر مرده
جدول زمانی: فوری آینده.

بسیار چشمگیر داده ها نشان می دهد که جهان آب و هوا در حال تبدیل شدن به سرد خود را پس از یک زمان استثنایی گرما. دوره های کمتر یا بیشتر سرد شده البته عادی شده است در طول تاریخ. این سرد جدید اما متفاوت است در دو راه حیاتی. اول شرایط رشد مطلوب وجود داشت که بین 1900 و 1910 افزایش عرضه مواد غذایی و تشویق گسترده افزایش جمعیت رخ داده است که در مناطقی مانند جنوب آسیا است. آینده سرد معنی باران های سنگین در شمال مناطق معتدل, کاهش منابع غذایی و نیمه گرمسیری خشکسالی کاهش بیشتر آن است. تلفات از قحطی بسیار زیاد خواهد بود.

دوم و حتی بیشتر شوم مرد شده است تغییر جو است. از قدرت گیاهان میلز, خودرو, کوره های بریده بریده و سوزاندن کشاورزی (تمرین در بسیاری از مکان های روی زمین ) حتی از میلیون ها نفر از پا tramping در خشک خاک, ذرات به هوا پرتاب می شوند تشکیل آنچه که به نام “ذرات ابر.” این ابر عملا جهان, بلوک ورودی تابش خورشیدی به اندازه کافی برای اضافه کردن به خنک کننده در حال حاضر در جریان است با نتیجه کاهش بیشتر در درجه حرارت متوسط سالانه. یک قطره تنها 4-5° F. (2° C) معتقد است دکتر Bryson, مهمترین طرفدار خنک کننده فرضیه کافی خواهد بود برای شروع یک عصر یخبندان جدید.

ناخواسته تغییر آب و هوا (گرما)
احتمال: نمایشگاه به خوبی
ممکن است قدر: صدها میلیون نفر مرده به حذف انسان
جدول زمانی: 25 تا 250 سال است.

خواهد جهان در پایان لرز یا عرق? یکی دیگر از دلخراش نظر دارد که روند بلند مدت است که نسبت به حرارت بیش از حد از آن است.

انسان ساخته شده است هنوز هم تنها کسری از آن دریافت شده از خورشید اما نمایی در حال رشد است و ممکن است تبدیل به یک آلاينده است که باید با حساب. به گفته دکتر Thomas F. مالون. مدیر Halcomb موسسه تحقیقات ساقی دانشگاه ما ممکن است به صورت یکی از تصمیمات بزرگ در تمام دوران است. “من اشاره به ظرفیت محدود ذخیره گاه زیست کره به جذب گرما … قرار داده و غلظت گرما تخلیه به اتمسفر ممکن است به نوبه خود برای رسیدن به بالا به اندازه کافی ارزش در صد سال آینده که ما باید به جای محدودیت در جمعیت توزیع جمعیت و یا در مصرف انرژی در هر فرد است. سیاست مفاهیم برای جهان و به ویژه در کشور ما که دارای چنین بالا و مصرف انرژی سرانه در حال آشکار است.”

با توجه به یک محاسبه انسان ساخته شده ساطع شده گرما را برابر با جذب حرارت خورشیدی در 250 سال است. درجه حرارت متوسط سالانه خواهد شد و سپس افزایش یافته است از حال حاضر 58° F به 190° F سطح ناسازگار با زندگی انسان به عنوان ما آن شناخته شده است. اما همانطور که دکتر رابرت Heilbroner اشاره, زمان, ممکن است کوتاه تر از آن است که به دلیل شدت افزایش مصرف انرژی (به معنی گرما) و افزایش جمعیت که نیاز به انرژی بیشتر ،

نه این کاملا تمام و یا آن را. اتمسفری دی اکسید کربن نیز افزایش می یابد چرا که از سوزاندن سوخت های فسیلی است. CO2 نقش مهمی در “گرما بودجه” را به عنوان آن را به نام دلیل آن جلوگیری از گرما از فرار به فضای مفید تابع تا زمانی که وجود ندارد گرمای بیش از حد و بیش از حد CO2. اگر انسان ساخته شده گرما تبدیل به یک عامل مهم و متراکم CO2 پتو مانع از آن فرار جهانی گرما می تواند به سرعت در حال افزایش, به خصوص اگر خنک کننده دوره به پایان رسید. در این نوع از جهان ممکن است آن را در برابر قانون به نور یک مسابقه است.

تخریب ازن سپر
احتمال: بسیار نامشخص
ممکن است قدر: از بین بردن تمام زندگی
جدول زمانی: در حال حاضر شروع

حدود 20 مایل در استراتوسفر آویزان یک لایه نازک از ازن که در جذب اشعه ماوراء بنفش تابش از خورشید و باعث می شود زندگی بر روی زمین امکان پذیر است. دانشمندان در حال عمیقا نگران است که انسان می تواند در از بین بردن این حیاتی سپر با اکسیدهای نیتروژن از زیر و مافوق صوت هواپیما از شاتل فضایی از انفجار هسته ای و یا حتی کود نیتروژن. در حال حاضر شماره یک خطر است که تصور می شود chlorofluromethane (Freon) یک میلیون تن است که در حال تولید یک سال برای استفاده به عنوان propellent در قوطی های آئروسل و به عنوان یک مبرد. در نهایت این گاز ریش و ازن را از بین می برد. بهترین تخمین می گویند که Freons در حال حاضر منتشر خواهد نایاب ازن سپر سه تا شش درصد است. کاهش تنها پنج درصد می تواند 8000 مورد جدید از سرطان پوست از یک سال در ایالات متحده آمریکا اگر لایه ازن بیشتر بود نابود نتایج می تواند شامل گسترده سرطان و اختلال در تولید محصولات کشاورزی کاهش اکسیژن (از طریق کشتن از گیاهان شناور در اقیانوس) گیاه و حیوانات جهش و جهانی بیابان.

زمان صلح هسته ای CALAMTTY
احتمال: نامشخص
ممکن است قدر: رفع اشکال بالاتر از زندگی
جدول زمانی: برای این فاجعه جهانی 40 سال حداقل.

شناخته شده doomsday clock بر روی جلد “بولتن دانشمندان اتمی” می ایستد در نه دقیقه به نیمه شب. در هنگام ایجاد این ساعت علامت دور احتمال جنگ اتمی بین کشورهای عمده. در حال حاضر آن را باید اندازه گیری و همچنین تهدید بالقوه از یک گرسنه جهان سوم ملت که به دست آورد قدرت هسته ای و از حوادث در میان 24,000 مادر راکتور نیروگاه های هسته ای که مورد نیاز خواهد بود برای ارائه به همه جهان انرژی اولیه از یک قرن از در حال حاضر. در شرایط کنونی با نیروگاه های هسته ای ساخته شده در زیر ایالات متحده استانداردهای ایمنی که “حداکثر معتبر” تصادف با توجه به یک سال 1957 AEC مطالعه خواهد کشتن بیش از 3000 نفر زخمی 40,000 و قرنطینه کشاورزی بیش از 150 ، 000 مایل مربع در منطقه است. اما اتحادیه دانشمندان نگران و باشگاه سیرا پیش بینی 120,000 نفر کشته و یا ساخته شده به طور جدی بیمار است. احتمال چنین حوادث را افزایش می دهد با هر گیاهی است که ساخته شده است. ترکیبی از تهدیدات از حوادث و اعمال عمدی در دست زدن به 15000 تن پلوتونیوم مورد نیاز برای 24,000 گیاهان آنقدر بزرگ است که رئيس جمهور از آکادمی ملی علوم فیلیپ مربی هشدار داده است: “نوعی جهان باید جست و خیز تولید کننده راکتور و رفتن از نفت و زغال سنگ — مایع gassified و جامد به همجوشی و/یا انرژی خورشیدی و یا آن را غیر قابل تصور است که نژاد بشر را جلوگیری از سراسر جهان فاجعه در چنین مقیاس بزرگی به خطر اندازد در ادامه آینده از گونه های ما.”

قاتل جدید VlRUS
احتمال: از راه دور
ممکن است قدر: صدها میلیون نفر مرده
جدول زمانی: هر زمان

اپیدمی بیماری های انسان بزرگترین قاتلان باقی می ماند ممکن است هر چند ما فکر می کنم آنها را به عنوان بخشی از گذشته است. گونه های جدید از آنفلوانزا برای مثال می تواند رخ دهد و واکسن تنها حاشیه موثر و احتمالا نمی تواند تولید شده در زمان به کمک در برابر توده شیوع. بیشتر در میان قحطی و فروپاشی نظم اجتماعی بسیاری از forsee در بخش هایی از جهان, اقدامات پیشگیرانه ممکن است اجرا نمی شود و میلیون ها نفر می تواند نابود.

کاملا جدید ساخته ویروس که هیچ واکسن و یا درمان وجود داشته باشد یک قلمزن تهدید هنوز هم. از کار با DNA یک مولکول است که فروشگاه ها و انتقال اطلاعات دانشمندان به این باور رسیده است که مهندسی ژنتیک هر چند پر امیدوار امکانات برای درمان بیماری های ژنتیکی و کمبود (و یا حتی ممکن است می گویند انسان با کلروفیل در پوست خود را که می تواند انرژی را از خورشید مانند گیاهان) می تواند با حادثه و یا طراحی به یک بیماری علاج ناپذیر. آنقدر جدی است که این امکان در نظر گرفته است که در ماه ژوئیه گذشته پیشگامان در این زمینه از طریق آکادمی ملی علوم خواست به صورت داوطلبانه در سراسر جهان ممنوعیت جنبه های تحقیقات DNA به دلیل “غیر قابل پیش بینی اثر است.” این فوریه DNA محققان دیدار خواهد کرد سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل برای مشکل خود را (ممکن است این اولین بار در تاریخ است که دانشمندان قبول محدودیت در آزادی از تحقیقات دیگر از آزمایش با انسان است.)

زمین لرزه فاجعه باری
احتمال: 100 درصد
ممکن است قدر: 560,000 مرگ و میر plus
جدول زمانی: هر زمان

از 100,000 زلزله های یک سال و چند بزرگ خواهد شد. تنها سؤال این است که در آن آنها رخ می دهد و چگونه بسیاری از می میرند.

دو شهرستانها بزرگ واقع بر روی گسل هستند سان فرانسیسکو و توکیو. اگر یک زلزله از قدر از یکی که آلاسکا را تکان داد و در سال 1964 (قدر بیش از 8.6, 20 برابر بزرگتر از اندازه 8.3 از سال 1906 سان فرانسیسکو زلزله) اموال خسارت تخمین زده شده است در $10 میلیارد و تلفات تا 250000 و بالاتر اگر کریستال اسپرینگز سد را شکست و جاری شدن سیل در شهرستان سن ماتئو (این سد اما جان سالم به در 1906) و یا اگر ساختمان های اجرا ضعیف. مشکل با سان فرانسیسکو است که گسل قفل شده: به جای به آرامی لغزش گسل و آن را “فرعی” باید نقل مکان کرد و پس از سال 1906 و بالقوه جنبش از 13 فوت انباشته شده. از راه مقايسه 1923 زلزله توکیو نقل مکان کرد و نه پا.

همانطور که برای توکیو با وجود این زمین لرزه که به کشته شدن 56,000 در ’23 و ساخت و ساز بسیار متفاوت است. جمعیت است که بسیار بزرگتر و با توجه به برآورد 560,000 به علاوه می تواند مرگ در یک زلزله بزرگ به خصوص اگر (به احتمال زیاد) یک سونامی نیز رخ داده است جاری شدن سیل گسترده سیستم مترو و زیر زمین تجاری توسعه است. (سونامی می تواند سفر در 600 مایل در ساعت; در سال 1923 یک ضربه ژاپن دو بار داشتن عبور از اقیانوس آرام و bounced بازگشت دوباره.) در توکیو عمده زلزله اتفاق افتاده است حداقل یک بار در هر 69 سال است.

ژاپنی و روسی دانشمندان در حال کار بر روی زلزله سیستم های هشدار دهنده و این نشان فاجعه مشکلات به جای وضوح. فرض کنید دانشمندان مطمئن شدند که آنها هستند که مانند یک سیستم کار می کنند. هر کسی برای آن پرداخت ؟ و اگر آن را توسعه داده شد, چه باید انجام شود ؟ خواهد سیاستمداران که ممکن است طولانی از دفتر وقتی که E-روز آمد هشدار می دهند و شروع به اقدامات پیشگیرانه در حال حاضر ؟ خواهد از اعتبار عمومی, دانشمندان, به خصوص به عنوان آنها نمی تواند پیش بینی زلزله به دقیق ساعت, روز, هفته و یا شاید حتی ماه ؟ احتمالا نه. امروز خانه های ساخته شده و مردم در آنها زندگی می کنند درست در امتداد San Andreas Fault.

فاجعه بار طوفان
احتمال: 100 درصد
ممکن است قدر: 1 میلیون مرگ و میر
جدول زمانی: هر زمان

غلظت بالایی از جمعیت در کم ارتفاع مناطق ساحلی در طول تاسیس طوفان راه اضافه کردن به فاجعه. دکتر نیل Frank رئیس ملی مرکز طوفان در میامی برآورد کرده است که 40 فوت موج طوفان در بنگلادش (همه بیش از حد ممکن است) خواهد کشتن یک میلیون نفر است.

در ایالات متحده بیش از حد چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد. طوفان با مرکزی فشار کمتر از 26 در هر اینچ باد در بیش از 200 مایل در ساعت و جزر و مد از 25 یا 30 30 فوت به راحتی می تواند کشتن ده ها یا هزاران نفر اگر آن زده میامی با کمی هشدار دهنده است. در تمپا-سنت پترزبورگ منطقه برنامه ریزی مقامات تخمین می زنند, به عنوان بسیاری از 100,000 می میرند در یک طوفان بزرگ است. همیشه مردم تمایلی به تخلیه طوفان قریب الوقوع مسیر تا آخرین لحظه بدانند طوفان آنها را از دست و یا که آنها می توانید سوار آن است. در این منطقه به خصوص آخرین minutemanship باعث فاجعه به دلیل ناکافی بودن جاده های منتهی به زمین بالاتر از حد مسکن جدید است که ممکن است به اثر جاری شدن سیل و پیشرفته سنی جمعیت آنها را کمتر همراه است.

حتی اگر ما می تواند از بین بردن طوفان ما نمی خواهم به پس از طوفان مهم هستند از نظر بارندگی. تلفات هر چند می تواند کاهش می یابد و با مناسب استفاده از زمین, سیاست ساخت و ساز کد و…. با ابر-کاشت و طوفان و ممکن است در عین حال کنترل شود. در این زمان …

عظیم قحطی
احتمال: تقریبا یقین
ممکن است قدر: 50 میلیون تن در سال
جدول زمانی: در این سال ؟

اگر چه مردم به گرسنگی و گرسنگی در حال حاضر در آسیا و آفریقا — جهان به سادگی هرگز شناخته شده قحطی در مقیاس پیش بینی شده برای دهه های آینده. آن را به طور کامل در خارج از تجربه ما و تقریبا فراتر از تصور ما است. گسترده هر چند آنها ممکن است سیاسی و اخلاقی و مسائل اخلاقی است که باید از این فاجعه باقی می ماند تقریبا ناشناخته است.

اگر وجود دارد باید خشکسالی شدید در سال 1975 سبز-Revolutionist نورمن Borlaug تخمین زده است که به عنوان بسیاری از 50 میلیون کودک را از گرسنگی مردن مگر در مواردی وجود دارد یک جهان “بانک غذا” در دسترس است. در حالت عادی غیر خشکسالی سال قحطی و گرسنگی است که از نزدیک مربوط به علت حدود نیمی از تمام مرگ و میر کودکان در کشورهای فقیر. (قحطی ميانگين مرگ و میر کودکان)

در “انسان در نقطه عطف” Mesarovic و Pestel تقسیم جهان به 10 منطقه با جایگزین سناریو برای هر. با شدید اما عملی تنظیمات نه از این مناطق می تواند زنده ماندن استاندارد زندگی مناسب و معقول فرض کنید که تولید مواد غذایی را نگه می دارد تا با افزایش جمعیت: این جا تضمین شده است. اما برای جنوب آسیا (پاکستان و هند و بنگلادش و سریلانکا — قبلا سیلان) چشم انداز وحشتناک است. در اين منطقه به شرح زیر پیش بینی به نظر می رسد معقول و منطقی:

  • در دهه بعدی: پنج تا هفت میلیون مرگ کودکان یک سال; 20 تا 50 میلیون نفر در طول خشکسالی سال مگر اینکه جهان “foodbank” در دسترس است.
  • در دهه دوم: هشت تا 12 میلیون نفر در طول سال نرمال.
  • در دهه سوم: از 20 تا 30 میلیون عادی در طول سال است.
  • پس از: کاهش مرگ و میر به دلیل جمعیت کاهش می دهد; از این رو کمبود قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

فوق العاده ای فاجعه می تواند مانع و یا ameliorated اگر نرخ تولد شد تا حد زیادی کاهش می یابد در این کشورها اما این احتمال که اتفاق می افتد مجازی صفر از توسعه و پذیرش جهانی از یک معجزه پیشگیری از بارداری. در واقع social disorganization است که به احتمال زیاد همراه با قحطی ممکن است بارداری سخت تر برای به انجام رساندن. چندین دهه از فوق العاده مطلوب آب و هوا می تواند همه چیز را تغییر دهید بیش از حد, اما به عنوان ما را دیده اند چشم انداز است که برای بیشتر نه کمتر خشکسالی و اگر خشکسالی شد فوق العاده شدید پیش بینی شده تعداد مرده را باید بالا برده. اگر قحطی شد جلوگیری افزایش تولید مواد غذایی جمعیت را افزایش دهد ممکن است هنوز هم بیشتر بالا بردن شبح قحطی.

نود درصد از جهان را دانه مازاد تولید در آمریکای شمالی و این دانه ملاقات می تواند در سراسر جهان با کمبود مواد غذایی اگر از یک راه می توان به آن پرداخت. (تنها امکان پذیر است به این معنی که احتمالا از آن به دور خواهد بود به معاشرت کشاورزی و پایین به شدت آمریکایی سبک زندگی که بعید به نظر می رسد.) اما مردم در نتیجه نجات از گرسنگی ادامه خواهد داد به تحمل کودکان در نرخ 45 در هزار (در مقایسه با 17 در هر هزار نفر در ایالات متحده) و در پایان قرن حتی در خوش بینانه فرضیات آسیایی, کمبود مواد غذایی خواهد بود بیشتر از کل آمریکای شمالی تولید دانه.

تریاژ و یا به سادگی اجازه دادن به کسانی که حداقل به احتمال زیاد به زنده ماندن مردن, پیشنهاد شده است به عنوان بهترین سیاست اما چنین عمل می کنند و یا فقدان یکی قطعا نیاز به سخت شدن یا چه اخلاقی احساسات ما و تقریبا کامل تغییر موجود در اخلاق. علاوه بر تریاژ فرض انتخاب قربانیان ملایم خواهد قبول سرنوشت خود و این که مفهوم متناظر با طبیعت انسان به عنوان ما آن را می دانم.

STEADY-STATE هرج و مرج
احتمال: خوب
ممکن است قدر: جهانی
جدول زمانی: 20-100 سال

در یک زمان شاید نه چندان دور جهان ممکن است بازگشت به بربریت یا بیشتر بربریت از آن در حال حاضر صفحه نمایش — و اگر ما نمی طبقه بندی چنین آینده به عنوان یک فاجعه پس از آن ما فاقد همه ایمان و غرور در تمدن ما.

هر فاجعه قرار داده شده است که استرس بر تغذیه کننده و متعادل کننده نظام اجتماعی ممکن است علت آن را به فرو ریختن در دسترس نباشد. در نظر گرفتن افزایش درجه حرارت جهانی است. جواب واضح خواهد بود برای کاهش مصرف یا سوخت های فسیلی, اما چه کسی می دهد ؟ فرض کنید آمریکا با صدور یک تماس در سراسر جهان مصرف انرژی کاهش می گویند پنج درصد است. جهان سوم رهبران خواهد به ناچار پاسخ “چه کسی ما ؟ شما با استفاده از یک سوم انرژی جهان به عنوان آن است. شما قطع.” آنها را به ما بگویید بیشتر است که تلاش در بخشی خود را برای محدود کردن خروجی انرژی منجر به 1000 چریک برای هر یک وجود دارد که در حال حاضر به فروپاشی همه حتی مبهم دموکراتیک جهان سوم دولت ها و در نهایت از غرب چگونه می تواند به دولت های دموکراتیک زنده ماندن در جهان از نظامی سوسیالیستی متحده ؟

فرض کنید که بیشتر ما از دولت خود خواسته و یا خواستار آن است که ما کاهش استفاده از انرژی توسط شاید 25 درصد یک مقدار زیادی به اندازه کافی در هر حال نه تنها به کاهش حرارتی خروجی اما به عنوان مثال مجموعه برای بقیه جهان است. خواهد آمریکایی ها مطابق? با توجه به مقاومت در حال حاضر ملاقات کرد (از جمله رئیس جمهور) به متواضع ترین پیشنهاد برای محدود کردن استفاده از انرژی به نظر می رسد بعید است. ما ممکن است به خوبی در انتظار واکنش به مراتب قوی تر و زشت تر و سمج تر از که به تازگی مواجه تلاش برای امن نژادی تعادل در بوستون مدارس دولتی — ساده تغییر اجتماعی در مقایسه ، وجود دارد ممکن است به خوبی مسلح insurrrection به دنبال جناح راست دولت خود محکوم به فنا جهانی antagonsism.

اما آن را لازم نیست به التماس کردن تا شدید تغییر آب و هوا برای رسیدن به همان نتیجه برای توده قحطی می تواند آن را انجام دهد. به سرعت در حال افزایش جمعیت در کشورهای فقیر کمتر و کمتر به خوردن. آنها نمی تواند کمک بسیاری از ثروتمندان است. (ایالات متحده اخیر سهم به پاکستان زلزله امداد رسانی شد $25 هزار نفر در مقایسه با عربستان سعودی را 10 میلیون دلار.) نظامی دولت ها به قدرت و حاضر به اجازه دهید مردم خود را از گرسنگی مردن در حالی که دیگران باقی می ماند نسبتا مرفه است. آنها می خواهند سهم خود را حتی اگر چه Heilbroner تماس “جنگ از توزیع مجدد” یا هسته ای باج خواهی هستند و نیاز به آن را دریافت. یک بمب هسته ای در یک کشتی باری در بندر نیویورک و مجموعه را به منفجر شدن در X بندر اگر 10 درصد از ثروت ملی نیست و متعهد در زمان — مرتب سازی بر اساس Patty Hearst-مدل SLA. یک راه یا دیگری, ثروت ملی خواهد بود توزیع در سطح بین المللی.

آن را نمی خواهد به نظر می رسد به احتمال زیاد از کلی فقر در جهان است که آنچه ما به عنوان شناخته شده تمدن غرب طولانی خواهد ماند. بسیاری از افتخار دستاوردهای بورژوایی جامعه دیده می شود به عنوان بی فایده گران و عمیقا ناعادلانه پس از آن خواهد بود که بسیاری از جهانی Everyman برای لذت بردن از و یا حتی آنها را درک کنید. مهارت ها و استعدادهای آن مجاز خواهد بود به وجود خواهد بود و تنها کسانی که باریک علمی و فنی آنهایی که به طور مستقیم و آشکارا کمک در بقای انسان.

به جای حدس و گمان بی وقفه اجازه دهید ما نقطه به نقطه فقط یک نتیجه ممکن است از قحطی عظیم. فرض کنید حتی غارت گنجینه های غنی ثابت می شود کافی پزشکی به عنوان آن را به خوبی ممکن است اگر غنی دیگر ثروت آنها را نمی توان خرید چه فقیر اراضی نیاز به فروش برساند. ما می تواند رسیدن به یک وضعیت ثابت دولت anarchy: توتالیتر سازمان ملل در همه جا هر یک درگیر مستمر در تلاش برای حمله و غارت دیگران بدون توجه به آنچه ایدئولوژیک خود را خط خطی, فقط به اندازه کافی برای خوردن یک نوع پست-صنعتی عصر حجر که در آن ملل را به تدریج شکستن به عنوان اشخاص به دنبال فروپاشی دولت های منطقه و شاید آنهایی که محلی. و این دولت خواهد بود ثابت است که این امر تا آخرین … عجیب این تایید فیزیکی پیش بینی که چگونه دنیا به پایان خواهد رسید. جهان به نظر می رسد تلاش می کند برای شکستن محدوده هایی از نظم است که نشان دهنده جامعه و در واقع جهان ما. جهان به نظر می رسد را راضی نمی شود تا زمانی که اختلال کامل رسیده است و تکمیل اختلال در این شرایط است که به سادگی تصادفی ذرات همه دقیقا همان.

***

در حال حاضر پس از آن شما شوکه هستند ؟

هیچ. Numbed شاید شوکه نیست.

که بخشی از مشکل است. چگونه می تواند ما را به این روز قیامت آگاهی و هنوز هیچ چیز در مورد صرفه جویی در خودمان تا زمانی که شاید خیلی دیر شده است ؟ پس از همه, حداقل برخی از — در واقع بیشتر — از آمدن فجایع می تواند اجتناب شود و یا عواقب آن به حداقل برسد با توجه طرح های نبرد و اراده به انجام آنها.

یک دلیل شاید این است که ما واقعا نمی را در آینده به طور جدی, آیا واقعا بر این باورند که هر چیزی بسیار شدید اتفاق می افتد و یا مهم نیست: (Apres nous یک فاجعه است.) اگر این درست است ما باید حساب برای ما در حال حاضر اضطراب دلایل دیگر. روانشناس Leon Festinger توسعه نظریه “ناهماهنگی شناختی” برگزاری است که ذهن همیشه سعی خواهد کرد به میدان antinomies. اگر مردم در حال حاضر مضطرب و نه می تواند منطقی دور و یا مستقیما علت اضطراب خود آنها را پیدا خواهد کرد چیزی است که خارجی بود و نگران به منظور رسیدن به هم. در نتیجه ترس از فجایع آینده است و نه تحریک کننده اضطراب در همه اما اضطراب-توجیه. پس از آن چه واقعا باعث ترس ما ؟

قطعا اقتصادی و سیاسی-وضعیت جهان نمی تواند اطمینان بخش حتی برای کسانی که تجربه آن را به عنوان صرفا ملی یا شخصی بی قراری است. بسیاری ممکن است به عنوان سراشیبی و این نگرانی آنها است. اما اجازه دهید ما تمرکز بر روی فقط یکی از جنبه های ما در حال حاضر پاسخ به فاجعه در آینده.

یک جامعه شناس, Charles E. فریتز از آکادمی ملی علوم متخصص در واکنش به این فاجعه. بر خلاف فرسوده اردک در مورد رفتار مردم عمل می کنند و پر زرق و برق در طول یک فاجعه و یا فاجعه, او می گوید. با استثنا البته آنها نمی غارت فرار از صحنه در وحشت و یا تبدیل هیستریک (به عنوان در فیلم است.) در مقابل مردم با هم بکشید و به سرعت حرکت به سمت مرکز این مشکل به جای دور ، روحیه تیم به گونه ای است که آنها سازماندهی و بازسازی سریع مانند آلمان و ژاپن پس از جنگ جهانی دوم است. وجود دارد, البته, روانی لذت در چنین تلاش است. در بریتانیای امروز وجود دارد یک نوستالژی واقعی برای این جنگ زمانی که انگلیسی ها احساس آنها تا به حال یک جمعی هدف.

این نوع پاسخ است بنابراین جهانی به عنوان مقدار به طبیعت انسان است. این متفاوت است با این حال قبل از این فاجعه چرا که پس از آن فرهنگ عمل می کند. مردم چسبیده به خود را گرامی روال عادات و اعتقادات. آنها را به رسمیت نمی شناسد چه در فروشگاه و حتی زمانی که علائم آشکار نشان دادن آنچه فریتز تماس “تمایل به تفسیر فاجعه سرنخ در چارچوب عادی انتظارات است.” انتظار ما گرامی ترین و عادت ما بیشتر کورکورانه چوب به توانایی مصرف می کند. ما تمرین مصرف مانند سیرک حیوانات آموزش دیده به رقص و بدون مصرف چه کنیم, تلاش, برای, بود ؟

بنابراین ما نه آماده شدن برای طوفان از آنجا که ما را مجبور به تغییر عادات ما اهداف ما. و است که بیش از حد سخت و بیش از حد دردناک است. ما می دانیم که ما باید تغییر کند و ما وحشت زده. برای بر خلاف فجایع از گذشته های جدید تقاضا پیش بینی و آماده سازی است.

با توجه به ماهیت چالش ها و احتمال شکل از ما پاسخ از چپ به خود آخر به نظر می رسد بیشتر یا کمتر اجتناب ناپذیر است. افلاطون در کتاب “جمهوری” استدلال که تنها فیلسوف-شاهان بودند جا به حکومت. ما باید نه یک فیلسوف بلکه یک بوم شناس پادشاه یک دانشمند! او را به ما بگویید چه باید بکنید مستقیم فعالیت های ما نظارت ما عادات ما مجازات اگر ما حاضر به اطاعت از دستورات است. شاید یک quondam آزادی بیان زنده خواهد ماند و یا برخی از foofaraw در مورد رای دادن, اما پایین جاده دروغ, ظلم و ستم, اما, خوش خیم است.

و پس از آن ؟ خواهد شد آخرین انسان بر روی زمین لطفا خاموش کردن چراغ ؟ ♦

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر