تگزاس گزارش تعداد رکورد در بیمارستان بستری coronavirus بیماران پس از دولت بازگشایی اوایل

تظاهرات و تجمع در ایالت تگزاس کنگره برای صحبت کردن در برابر تگزاس دست زدن به COVID-19 شیوع در Austin, تگزاس, چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است.

اریک گی | AP

تگزاس گزارش شده تعداد رکورد coronavirus بستری از دوشنبه هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در زمان سرب در میان فرمانداران در کاستن اجتماعی فاصله اقدامات برای کمک به مشاغل بازگشت.

در حال حاضر وجود دارد 1,935 Covid-19 بیماران در بیمارستان ها در سراسر کشور با شکوه قبلی بستری رکورد 1,888 بیماران در مارس 5, با توجه به اطلاعات جدید از the Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی.

تگزاس در میان اولین متحده برای استراحت خود در سطح ایالت stay-at-home منظور اجازه می دهد آن را به پایان می رسد, مارس 30 و برخی از کسب و کار برای از سرگیری عملیات آوریل 1.

Coronavirus آلوده بیش از 75,400 مردم در تگزاس با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. مثبت رای برای Covid-19 آزمون در تگزاس به پایین از 4.27% به سمت پایان مارس است اما پس از شروع به پریدن کرد به 7.55 درصد به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در حالی که بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است وجود دارد بیش از 1600 باز فشرده-تخت های مراقبت و بیش از 5800 هواکش در دسترس برای بیماران بدحال.

برخی از کارشناسان بیماری های عفونی می گویند بستری اعداد می تواند یک راه بهتر برای ردیابی دولت بازگشایی عملکرد پس از آن را مشکل تر برای به انحراف از تست داده که نوسان بسته به اینکه چگونه بسیاری از آزمون ها در حال اجرا است.

“به دنبال در چیزهایی مانند چگونه بسیاری از ICU پذیرش و مرگ و میر هستند و احتمالا برخی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین (امتیاز داده) چرا که آنها بدترین نتایج است که می تواند اتفاق می افتد,” گفت: دکتر دیوید هاردی کمکی پروفسور پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی که متخصص در بیماری های عفونی.

تگزاس افتتاح سالن مو در مارس 8 تحت محدودیت های خاصی مانند حفظ شش پا از فاصله بین زیبایی ایستگاه. ورزشگاه و ورزش امکانات غیر ضروری تولیدی و ساختمان های اداری می تواند بازگشایی با 25 درصد ظرفیت و اجتماعی دیگر-فاصله دستورالعمل در 18 مه.

دولت بعد اجازه میله به بازگشایی در 25% ظرفیت ها و رستوران ها در 50 درصد ظرفیت است. بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که داخل تنظیمات که در آن مردم ممکن است با پوشیدن یک صورت پوشش و هوا در گردش کمتر می تواند افزایش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

Coronavirus موارد در ایالات متحده شده است به آرامی تیک تاک تا پس از تعطیلات روز یادبود با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط هاپکینز. Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 1.95 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 110,700.

— CNBC هانا میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme