تگزاس سفارشات اضافی بدن, کیسه, سردخانه کامیون آن را به عنوان پرانتز برای بیشتر coronavirus مرگ و میر

یک یخچال تریلر که سن آنتونیو مقامات بهداشتی به دست آورد به فروشگاه بدن به عنوان morgues در بیمارستان ها و خانه های مراسم تشییع جنازه رسیدن به ظرفیت خود را با بیماری کروناویروس (COVID-19) مرگ و میر. Bexar County Texas 15 ژوئیه سال 2020 است.

شهر سن آنتونیو | ایسنا

تگزاس مقامات و کفن کارگردانان سفارش کیسه های اضافی بدن و کامیون های یخچال به آنها آماده شدن برای افزایش مرگ و میر ناشی از Covid-19 است که در حال حاضر به کشته شدن 3,657 در دولت است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال 14 کامیون های یخچال به دولت در هفته آینده — بالای هشت در حال حاضر فرستاده شده به عنوان موقت سردخانه در حالی که برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه در حال رزرو کامیون خود را از شرکت های خصوصی.

“مدیران صحبت کردم در هفته گذشته در ظرفیت و یا بیش از ظرفیت این دلیل آنها را در تریلر” گفت: ژن آلن رئیس تگزاس تشییع جنازه مدیران انجمن.

Travis County, که در آن Austin واقع شده است که در روند تهیه سه اضافی سردخانه کامیون “از فراوانی احتیاط” اطلاعات عمومی افسر هکتور Nieto در مصاحبه ای گفت:.

دولت نمی کند و در عین حال نیاز اضافی سردخانه کامیون گفت: Seth کریستنسن سخنگوی تگزاس بخش مدیریت اضطراری. آنها در حالت آماده به کار در مورد شهرداری ها دریافت تاخت و تاز کردن با Covid-19 مرگ و میر.

“ما می خواهیم در بالای این و آماده در مورد ما نیاز” کریستنسن گفت.

برای آخرین coronavirus گیر این را ببینید.

FEMA فرستاده هشت سردخانه کامیون تگزاس در اوایل ماه آوریل زمانی که دولت گزارش شده کمتر از 1000 نفر در روز با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. مورد تعداد صعود کرده است به طور چشمگیری پس از آن به یک رکورد 10,791 موارد جدید در روز شنبه, با توجه به دولت است. در روز پنج شنبه 10,291 عفونت های جدید تایید شد.

مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان نیست افزایش یافته است و به سرعت در هفته های اخیر اما اپیدیولوژی می گویند که دلیل آن می تواند در حالی که پس از کسی است که تشخیص داده شده قبل از آنها در بیمارستان بستری هستند و می میرند. برخی از بیماران دستمزد خصوص طولانی جنگ و قبل از تسلیم به Covid-19 مانند برادوی بازیگر نیک کردرو که فوت کرد در اوایل این ماه پس از گذراندن بیش از سه ماه در بیمارستان است.

با موارد صعودی در تگزاس افزایش بستری شدن در بیمارستان است به مراتب پشت سر. Covid-19 بستری بود در 10,457 در روز پنج شنبه بیش از چهار برابر از 2,518 یک ماه پیش با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Covid پیگیری پروژه داوطلب یک پروژه آغاز شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس.

و مرگ و میر در تگزاس در حال حاضر شروع به صعود به طور متوسط 93 هر روز در روز پنج شنبه بر اساس هفت روز به طور متوسط از حدود 20 مرگ و میر در هر روز یک ماه پیش با توجه به هاپکینز.

شیوع است و مقامات محلی تلاش برای راه اندازی امکانات تست و سطح شیب دار تا خود بیمارستان با ظرفیت. هوستون چهارم کشور را به بزرگترین شهر این است که “در مواجهه با یک وضعیت که در آن ما تعداد رسید. بیشتر مردم در حال آزمایش مثبت نشان دادن در بیمارستان های ما و ما Icu,” شهردار سیلوستر ترنر گفت: در یک کنفرانس تلفنی با نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در روز پنج شنبه.

کومو گفت: نیویورک فرستاده است و تیم های هوستون برای کمک به راه اندازی تست سایت و همکاری با کلیساها ارائه ضد عفونی کننده دست, شخصی, تجهیزات حفاظتی و تست کیت.

Coronavirus ضربه به ویژه در بخش جنوبی کشور بالاتر است که جمعیت اسپانیایی تبار و کاهش درآمد به طور متوسط در مقایسه با بقیه از تگزاس. که مقامات محلی نگران است. اپیدیولوژی پیدا کرده اند که سیاه و هیسپانیک مردم در حال مرگ بوده اند در یک نامتناسب نرخ بالاتر از Covid-19 از مردم سفید.

مقامات در ایالت ایدالگو و استار شهرستان در نزدیکی مرز مکزیک قبلا هشدار داده است که خود را در بیمارستان ها در حال حاضر در ظرفیت کامل و خواست ساکنان به پناهگاه در محل و جلوگیری از اجتماعات بزرگ. Hidalgo County گزارش 150 Covid-19 مرگ و میر در روز سه شنبه بیش از سه برابر تعداد از ژوئیه 1 با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

پزشکی کارکنان فصل کامل PPE به عنوان بسته بندی آنها مرحوم بیمار با ورق تخت در Covid-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در 30 ژوئن 2020 در هوستون تگزاس.

برو ناکامورا | گتی ایماژ

U. s. Department of Defense استقرار ارتش شهری تقویت پزشکی نیروی کار به دره ریو گراند در جنوبی نوک تگزاس به ارائه اضافی و پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان درمانی به بیمارستان های رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت.

اقتصادی اعداد چیده برابر Hidalgo County نیز هست. متوسط درآمد خانوار است که حدود 38,398 بیش از 32 درصد از ساکنان آن زیر 65 ندارد و بیمه و 30 درصد از تمام ساکنان در فقر زندگی می کنند با توجه به سرشماری ایالات متحده داده های جمع آوری شده از سال 2014 از طریق 2018. در مقایسه با ایالات متحده با متوسط درآمد $بود 60,293 حدود 10 درصد از همه آمریکایی بیمه درمانی وجود ندارد و 11.8% زندگی در فقر است.

تگزاس گرما ممکن است کمک به چیز یا کارشناسان هشدار داده اند. مردم بیش از سن 65 سالگی بیشتر در معرض خطر گرما مربوط به بیماری و coronavirus. در حالی که حدود 90 درصد از خانواده های ایالات متحده دارای تهویه مطبوع با توجه به فدرال آمار و ارقام نامتناسب تعداد کم درآمد و خانواده های اقلیت نیست.

تگزاس تشییع جنازه مدیران گروه ارسال کرده است سه نفر از آن چهار کامیون یخچال به طور معمول استفاده می شود در طول فصل طوفان به جنوب تگزاس آلن گفت.

“من ترک تلاش برای حدس می زنم این چیزی که او گفت:” وقتی پرسیده شد که چگونه Covid-19 بحران شیوع بیماری می تواند در مقایسه با سایر بلایای طبیعی است. “South Texas فقط ضربه سخت شده.”

تیموتی براون مدیر ریک خانواده براون کفن در مکللن گفت: تا 85 درصد از سوالات او دریافت شده در آخرین 15 روز شده است برای Covid-19 مرگ و میر. این کفن است که برنامه ریزی خدمات حدود هفت تا هشت روز از زمانی که معمولا زمان انتظار است چند روز به او گفت.

“من صحبت کردن در مورد پنج خانه های مراسم تشییع جنازه در همان وضعیت” براون گفت. “مرگ در اینجا در Hidalgo County بسیار بد است. اکثر خانه های مراسم تشییع جنازه در ظرفیت کامل.”

خانه های مراسم تشییع جنازه فقط در شمال ایالت ایدالگو شروع به آماده سازی به عنوان به خوبی. جان Winstead, a funeral home manager در کنار دریا خانه مراسم تشییع جنازه و یادبود پارک در کورپس کریستی, گفت, تشییع جنازه او خانه محفوظ اضافی کامیون از طریق یک شرکت خصوصی در مورد فضای crunched اگر چه آنها در ظرفیت نشده است.

کورپس کریستی در Nueces شهرستان حدود دو ساعت در شمال ایالت ایدالگو در امتداد خلیج مکزیک است. Nueces شهرستان قاضی باربارا کنلس محلی گفت NBC وابسته کریس-تلویزیون هفته گذشته که او دریافت نامه ای از شهرستان معاینات پزشکی درخواست اضافی FEMA سردخانه کامیون. Nueces شهرستان گزارش شده 50 اضافی مرگ و میر پس از ژوئیه 1 با توجه به تگزاس’ DSHS. یک سخنگوی کنلس نبود نظر در دسترس نیست.

“من در حال حاضر نیاز به منظور اضافی بدن کیف و سردخانه تریلر” کانالس گفت. “مردم باید به درک واقعی چگونه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر