تگزاس مرد به اتهام گفته به دنبال بیش از 5 میلیون دلار در SBA coronavirus وام با ارسال 400 جعلی کارمند نام

ناصرو | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک لایحه مراسم برای H. R. 748 به اهمیت قانون در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در مارس 27, 2020 در واشنگتن, DC.

ارین Schaff | استخر | گتی ایماژ

واشنگتن — تگزاس بوده است و اتهام تقلب به اتهام به دنبال بیش از 5 میلیون دلار در بخشایش وام با حمایت اداره کسب و کار کوچک تحت مراقبت عمل می کنند با این ادعا به یک کسب و کار با بیش از 400 کارکنان.

ساموئل یاتس, 32, مود, تگزاس گفته شده جعلی دو برنامه های کاربردی به دو وام دهندگان مختلف برای اورژانس Covid-19 امداد وام از طریق چک Protection Program (PPP) وزارت دادگستری اعلام کرد.

در برنامه ارائه شده به اولین دهنده یاتس گفته به دنبال 5 میلیون دلار در PPP وام توسط متقلبانه ادعا به 400 کارمند دارد. در برنامه دوم یاتس ادعا به استخدام بیش از 100 نفر شد و موفق به اخذ $500,000 وام. او همچنین گفته شده جعلی مالیات اسناد و مدارک.

یاتس با استفاده از یک نام تصادفی ژنراتور در اینترنت به آمده تا با یک لیست از ادعا کارکنان با توجه به اسناد دادگاه unsealed یکشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در تکسارکنا, Texas.

“این متهم گفته می شود به دنبال سرقت میلیون ها دلار وام در نظر گرفته شده برای کمک به مشروع کسب و کارهای کوچک دست و پنجه نرم کردن با آثار اقتصادی COVID-19” گفت: معاون دادستان کل برایان Benczkowski از وزارت دادگستری بخش جنایی. “گروه ما و شرکای اجرای قانون را با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار ما برای تحقیق و تعقیب تقلب در برابر چک Protection Program.”

یاتس متهم شده بود روز سه شنبه در منطقه شرق تگزاس از طریق فدرال شکایت کیفری با نقض سیم, تقلب, تقلب در بانک اظهارات نادرست به یک موسسه مالی و اظهارات نادرست به SBA. فدرال شکایت کیفری صرفا یک اتهام و یک متهم است برائت مگر اینکه و تا زمانی که خلافش ثابت.

مراقبت قانون تصویب شده در مارس 29, اضطراری را فراهم می کند کمک های مالی به ملت کوچکترین کسب و کار در میان اقتصادی و عواقب ناشی از بی سابقه coronavirus بیماری همه گیر. اول بیا اول خدمت چک برنامه حفاظت از مجاز تا $349 میلیارد دلار در بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک برای, حفظ, حقوق و دستمزد, هزینه اجاره و آب و برق.

در کمتر از یک ماه نجات برنامه وام ضربه آن $349 میلیارد دلار محدود بود و از پول است. در آوریل 21, کنگره مجاز $310 میلیارد دلار اضافی PPP بودجه.

“هر زمان که دولت فراهم می کند مقدار زیادی از پول را به عموم مردم وجود دارد که سعی خواهد کرد برای فریب دادن سیستم” گفت: آمریکا وکیل یوسف قهوه ای از منطقه شرق تگزاس. “ما را تشویق وام دهندگان به بسیار مراقب باشید و به ارائه گزارش برنامه های مشکوک.”

در اوایل این ماه دو انگلستان مردان شد و مردم برای اولین بار به شارژ با متقلبانه درخواست کمک از یک برنامه فدرال برای کاهش بار مالی از coronavirus بیماری همه گیر. مردان گفته می شود اعمال می شود بیش از 500,000 دلار از کمک های جدید مراقبت در عمل حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه.

هفته گذشته یک مهندس در تگزاس شد متهم با اتهام تشکیل پرونده وام بانکی برنامه های متقلبانه به دنبال بیش از 10 میلیون دلار در امداد وام های تضمین شده توسط SBA. این فرد ادعا کرد که یک کسب و کار و حقوق و دستمزد از 250 کارمند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>