فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد که ارتش آمریکا سپاه مهندسین و دولت در حال دادن 250 تخت بیمارستان صحرایی در کی بیلی Hutchison, مرکز همایش در مرکز شهر دالاس در یک کنفرانس مطبوعاتی در ایالت تگزاس کنگره در Austin, یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است.

تام فاکس | گتی ایماژ

تگزاس مو و ناخن سالن باربر مغازه ها و سالن های برنزه اجازه خواهد داشت برای بازگشایی به مشتریان با تغییرات شروع این جمعه Gov. گرگ ابوت اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

ابوت گفت: در 18 مه او همچنین اجازه می دهد تا ورزشگاه و امکانات ورزشی برای بازگشایی با 25 درصد اشغال به عنوان طولانی به عنوان دوش و رختکن باقی مانده بسته شده است. او گفت: تجهیزات نیاز به بررسی شود و پس از هر بار استفاده و مشتریان باید دستکش بپوشید که پوشش کل دست ابوت گفت.

او گفت که مو و سالن های برنزه که بازگشایی این جمعه نیز باید حفظ شش پا بین مشتریان. کارکنان و مشتریان ملزم به پوشیدن پوشش صورت.

“هیچ کس نیاز به باز کردن. هر صاحب هر سالن باید با استفاده از خود بهترین قضاوت در مورد که در آن است رفتن به بهترین صورت آنها را به راحتی باز کنید, که آیا آن را ممکن است 8 یا اگر مدتی بعد از” ابوت گفت.

ابوت اجازه دولت را در فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما و مراکز به آغاز بازگشایی با 25 درصد ظرفیت در 30 آوریل. او گفت وجود ندارد طرح هنوز به بازگشایی دولت میله های زیر مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ابوت گفت که در حالی که دولت بوده است آزمایش مردم بیشتر و بیشتر به موارد مثبت آن کشف شده است که میزان بستری شدن بوده است ثابت و یا حتی کاهش نشان می دهد که تگزاس خواهد بود “به طور کامل قادر به” مدیریت بهداشت و درمان-مراقبت از نیازهای همه Covid-19 بيمار.

ابوت گفت: او با کاخ سفید نیروی کار از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا Birx دوشنبه. آنها گفتند: هدف آنها این است که به آزمون 2 درصد از جمعیت هر کشور هر ماه حدود 600,000 تگزاسی در هر ماه است. تا کنون تگزاس انجام داده است بیش از 427,200 آزمون به تاریخ توجه دولت به بخش بهداشت و درمان است.

در حال حاضر وجود دارد 1,888 مردم در دولت بیمارستان با Covid-19 با توجه به تگزاس وزارت بهداشت و خدمات انسانی. دولت بیش از 6,600 موجود پنکه بیش از 2000 فشرده-تخت های مراقبت و بیش از 19,000 تخت بیمارستان در دسترس با توجه به این بخش است.

فرماندار با اشاره به تگزاس ضروری کسب و کار است که باید حفظ شود عملیات مانند فروشگاه های مواد غذایی به عنوان اثبات این که دولت می تواند باز کردن اقتصاد و ادامه کاهش گسترش Covid-19 تا درمان یا واکسن کشف می شوند.

“توانایی ما نشان می دهد که ما می توانیم همکاری وجود داشته باشد با Covid-19 بستگی به تلاش های مداوم در حوزه بهداشت خوب برای ادامه به سرعت گسترش” ابوت گفت. “پس از آن تا به تگزاسی یا نه ما باز باقی می ماند یا در واقع باز کردن و حتی بیشتر و یا معادل آن اگر اقدامات باید در نظر گرفته شود که منجر به بیشتر مهار در مناطق خاص.”

Coronavirus آلوده بیش از 33,400 در تگزاس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دالاس کانتی گزارش سوم خود را مستقیما رکورد روز جدید Covid-19 نفر از آوردن این شهرستان را در مجموع به 4,623 با توجه به Dallas County بهداشت و خدمات انسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی