تگزاس, شهرستان تصویب معافیت مالیاتی برای تسلا, اگر آن را می سازد 1.1 میلیارد دلار خودرو کارخانه در نزدیکی Austin

شهرستان تراویس در ایالت تگزاس رای دادند به تسلا معافیت های مالیاتی به ارزش حداقل $14.7 میلیون دلار برای ساخت یک ماشین جدید کارخانه و در نهایت استخدام هزاران نفر در نزدیکی آستین فرودگاه.

این سایت که در آن تسلا پیشنهاد کرده است که برای ساخت آن بعد از “Gigafactory,” شناخته شده است به عنوان Austin Green توسعه است. تسلا هنوز به خرید زمین وجود دارد که هزینه آن حدود 5 میلیون دلار به علاوه یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار حداقل برای ساخت این کارخانه که تولید خواهد شد Cybertruck. اموال مرز رودخانه کلرادو.

مقامات شهرستان مورد بحث و بررسی این پیشنهاد در جلسه غیر علنی روز سه شنبه قبل از جلسه از سخنرانان در یک جلسه عمومی که livestreamed در یوتیوب.

قبل از آن یک مدرسه محلی منطقه Del Valle ISD رای به تصویب تسلا طرح دوبله رودخانه کلرادو پروژه LLC هفته گذشته.

شهروندان طرفداران و منتقدان تسلا صحبت در جلسات متعدد قبل از این منطقه و شهرستان تراویس کمیسیون در ماه های ژوئن و ژوئیه.

در میان کسانی که تبدیل به صدای خود خواسته بودند تگزاس مبتنی بر تسلا صاحبان باشگاه تسلا کارمندان از کالیفرنیا و تگزاس و صاحبان کسب و کار که می خواست خود را به سازمان نیروی انسانی و ساخت و ساز و خودرو عرضه کسب و کار برای تبدیل شدن به تسلا فروشندگان و یا ارائه دهندگان خدمات.

کسانی که علاقه به تسلا انگیزه بیشتر بیان یک آرزو برای آوردن شغل و درآمد به این منطقه برای خود و یا بچه های خود را.

در ماه فوریه سال 2020 این کمیسیون نیروی کار تگزاس گزارش 19,342 بیکار در شهرستان تراویس یا محلی نرخ بیکاری از 2.6%. که تعداد مشخصی ماه مه سال 2020 زیر Covid-19 شیوع بیماری و سلامت سفارشات در دولت به 81,466 بیکار و یا به میزان 11.6%.

تسلا در مورد استخدام 10000 نفر در ایالات متحده تنها کارخانه خودرو امروز در فرمونت کالیفرنیا.

دیگران از جمله محیط زیست و کار طرفداران و ساکنان محلی ابراز نگرانی از عدم ایمنی کارگر را تضمین و حداقل پرداخت برای مردم از جمله دانش آموزان نوجوان که ممکن است کار در سطح ورود و یا کم و متوسط ماهر مشاغل در کارخانه.

تسلا قول داده است در مقاله به ارائه حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت به خدمات غذایی و کارگران وادار سازد. اما آن را ندارد وعده داده شده برای ایجاد یک حجم قابل ملاحظه ای از پرداخت بالاتر شغل در این منطقه است.

منتقدان می گویند پرداخت که تسلا آماده ارائه به پایین-مهارت کارگران است که به اندازه کافی داده شده افزایش اجاره نسبتا بالا و قیمت خانه و تنگ عرضه مسکن در این منطقه (به خصوص برای اولین بار خریداران خانه).

منتقدان همچنین صحبت در مورد تسلا رکورد له unionization تلاش در آن کارخانه های دیگر و آن شکست به اذعان و رفع ایمنی محل کار مشکلات.

بسیاری از کسانی که در رابطه با تسلا شیوه های ایمنی ذکر شده راه هایی که مدیر عامل Elon Musk به عنوان خطرات و شدت Covid-19 و این واقعیت است که او به مبارزه طلبیده بهداشت محلی سفارشات در کالیفرنیا را به کارگران به شرکت فرمونت مبتنی بر ماشین گیاه در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

تسلا همچنین دارای یک شطرنجی گذشته وقتی که می آید به انجام تعهدات در شهرستانها که در آن امن عمده انگیزه برای ساخت کارخانه.

برای مثال در نوامبر سال 2019 نیویورک مقامات دولتی نوشت $959 میلیون که آنها صرف شده برای ساخت و کمک به تجهیز تسلا خورشیدی-پانل کارخانه در بوفالو. این کارخانه اعلام کرد در سال 2013 قرار بود به استخدام بیش از 1000 و تولید فتوولتائیک اما هرگز آمار اهداف خود برای تولید انرژی خورشیدی و یا اشتغال است. در این سال تسلا درخواست تمدید در ماه آوریل آخرین مهلت برای کسانی که با سرشماری تعهدات با استناد به Covid-19 مربوط به عوارض است.

اخیرا تسلا با موفقیت ساخته شده است یک کارخانه ماشین در شانگهای در کمتر از یک سال با 1.6 میلیارد دلار در وام و کمک های دیگر از دولت چین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر