تگزاس coronavirus موارد تیک بالاتر به عنوان حالت تدافعی پیش با بازگشایی

ناصرو | No comments

مردان دریافت موهایشان به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) آرام هستند در داگ آرایشگاه در هوستون, تگزاس, آوریل 8 سال 2020 است.

Callaghan O’hare | ایسنا

Coronavirus موارد در حال افزایش در تگزاس به عنوان برنامه های دولت گام های بیشتر برای راه اندازی مجدد آن را ویران کرد اقتصاد در طول بیماری همه گیر.

پس از گزارش جدید موارد افزایش حدود 1000 نفر در هر روز در اواسط ماه مارس آنها شروع به صعود در ماه مه به یک new single-بعد از بالا در مورد 1,450 در روز پنج شنبه. در حالی که اهالی تگزاس نقل مکان کرد و آزادانه تر در سراسر کشور پس از آن مجاز فروشگاه ها و رستوران ها به بازگشایی در مارس 1 با ظرفیت محدودیت ارقام می تواند منعکس کننده بهبود تست ظرفیت.

موارد “قطعا افزایش, اما آن را به نقطه که در آن قریب به اتفاق ما سیستم مراقبت های بهداشتی گفت:” دکتر برایان رید استاد و رئیس گروه علوم بالینی در دانشگاه هوستون دانشکده پزشکی.

وقتی تگزاس نیمه بوت اقتصاد آن در آغاز ماه شد پرجمعیت ترین دولت به انجام این کار تا به آن نقطه. همراه با دیگر عمدتا جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده است که محدودیت برداشته طراحی شده به سرعت همه گیر در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه تگزاس, نگاه به شناور یک اقتصاد دولتی پس از غرق اکثر کسب و کار بسته خود را درب.

تگزاس آینده اجازه می دهد تا کسب و کار مانند ورزشگاه برای باز کردن در روز دوشنبه با ظرفیت محدود.

تصمیم می آید را با خطر بسیار زیاد. کارشناسان می گویند آزادی بیشتر حرکت منجر به انتظارات از افزایش عفونت — هر چند مردم در تصمیم گیری برای ادامه دورى و سایش پوشش صورت در حد می تواند گسترش. این هفته موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci هشدار داد کنگره است که می تواند “کمی خوشه که ممکن است به نوبه خود به شیوع بیماری” اگر آنها راه اندازی مجدد اقتصاد خود را بیش از حد به زودی.

در تگزاس حدود 1.8 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفت هفته گذشته. که بیرون می آید به 9.2 درصد از کارگران تحت پوشش دولت بیکاری برنامه.

ترکیبی از مسائل آمار تگزاس اقتصاد در بهار گفت: Robert رنگ معاون ارشد رئیس جمهور و اقتصاددان ارشد در Comerica بانک. در حالی که همه گیر می کشد تلفات خود را ایالات متحده معیار نفت WTI آتی کاهش یافته است بیش از 50 ٪ در این سال — یک ضربه به آمریکا انرژی سرمایه تگزاس. دولت نیز خانه ستاد مرکزی آمریکا شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی دو شرکت آسیب دیده سفر کاهش و دیده مرزی تجارت با مکزیک رها کردن.

رنگ انتظار “کاهش قابل توجهی” در تگزاس تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم. او همچنین گفت که اگر coronavirus موارد سنبله بعد از این سال او انتظار می رود یک “عمده عقب نشینی در اقتصاد” بلافاصله. رنگ اضافه شده که اثرات آشکار می تواند در دراز مدت در کسب و کار تمایلی را در کارکنان به عنوان آنها نگران تکرار خاموش شدن ناگهانی منجر به یک چرخه استخدام و اخراج.

آن را می تواند تا ماه آینده به می دانم که چگونه بازگشایی بر تعداد موارد جدید در تگزاس است. آن را همچنین می توانید از 10 روز بستری برای شماره گرفتن با عفونت ارقام و سه تا چهار هفته برای داده های مرگ و میر به انجام این کار با توجه به لورن Ancel Meyers, مدیر دانشگاه تگزاس در آستین Covid-19 مدلسازی کنسرسیوم.

او گفت: ردیابی داده ها نشان می دهد حرکت به مکان هایی مانند فروشگاه های مواد غذایی افزایش یافته است در هفته های اخیر هر چند آن را دشوار است به پیش بینی چقدر مردم با مراحل مانند فاصله و پوشیدن چهره پوشانده اند.

“در حال حاضر آن را سخت بدانید که تا چه حد مردم در حال بیرون رفتن و گرفتن آن از انواع هشدارها,” مایرز گفت.

در حالی که مجموع موارد در تگزاس بالاترین در شهرستانها روستایی تگزاس گرفته شده بزرگتر آمار در سرانه اساس به ویژه در شمال و شرق بخش هایی از دولت است. موارد گزارش شده در تگزاس در حال حاضر بیش از 43,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>