تگزاس و فلوریدا گزارش رکورد میانگین روزانه coronavirus مرگ و میر به عنوان بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش

تگزاس و فلوریدا آمار ترسناک رکورد دوشنبه به صورت روزانه coronavirus مرگ و میر بر اساس هفت روز میانگین متحرک به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش 34 متحده در سراسر ایالات متحده است.

هر دو تگزاس و فلوریدا ارسال شده یک رکورد در میانگین روزانه جدید مرگ و میر شش بار در مطلب قبلی هفت روز است.

تگزاس بود و هفت روز به طور متوسط از 118.57 جدید مرگ و میر در روز دوشنبه است که نزدیک به 39 درصد بالاتر در مقایسه با هفته پیش با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت همچنین گزارش داد یک رکورد در میانگین روزانه موارد جدیدی با بیش از 10,572 موارد در هر روز بیش از گذشته هفت روز از شنبه تا بیش از 15 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل. دولت متوسط بستری شدن در بیمارستان شماره رسید بیش از 6 درصد از هفته گذشته پس از گزارش جدید با کیفیت بالا از 10,564 Covid-19 بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه با توجه به CNBC و تحلیل داده ها از Covid پیگیری پروژه.

تگزاس مقامات و کفن مدیران دستور داده اند کیسه های اضافی بدن و کامیون های یخچال به آنها آماده شدن برای افزایش مرگ و میر ناشی از Covid-19.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال 14 کامیون های یخچال به دولت این هفته علاوه بر هشت در حال حاضر فرستاده شده به عنوان موقت سردخانه.

“مدیران صحبت کردم در هفته گذشته در ظرفیت یا ظرفیت در نتیجه به این دلیل آنها را در تریلر” گفت: ژن آلن رئیس تگزاس تشییع جنازه مدیران انجمن.

ماه گذشته تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت متوقف شد دولت بازگشایی طرح پس از گزارش ثبت افزایش Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان. پس از کسب و کار آغاز شده بازگشایی در آن تجربه شده است گسترده عفونت ویروس و افزایش قابل توجهی در تعداد موارد تایید شده.

ابوت همچنین با صدور یک فرمان اجرایی در اوایل ماه جولای نیاز ساکنان در دولت به پوشیدن صورت پوشش در فضاهای عمومی در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر مثبت coronavirus موارد است.

“ما باید توانایی به نگه داشتن کسب و کار باز و حرکت اقتصاد ما رو به جلو به طوری که تگزاسی می توانید در ادامه به کسب یک چک اما نیاز به هر یک از ما به انجام بخشی از ما برای محافظت از یک دیگر — و این بدان معناست که پوشیدن صورت پوشش در فضاهای عمومی گفت: در آزادی مطبوعات.

فلوریدا شکست رکورد میانگین روزانه جدید مرگ برای دو روز متوالی. آن هفت روز به طور متوسط روزانه جدید مرگ و میر 113.57 روز دوشنبه — حدود 59% پرش از هفته گذشته با توجه به تحلیل CNBC از دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

دولت شده است, گزارش شکستن رکورد خوشه در روزانه موارد جدید طی ماه پس از اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

روز شنبه, فلوریدا گزارش 12,523 جدید Covid-19 موارد به مناسبت پنجمین روز متوالی را نقطه داغ دولت گزارش جدید بیش از 10,000 عفونت با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافته است در هفته های اخیر. همانطور که از دوشنبه, بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته و به 9,489 Covid-19 بيمار در سراسر کشور با توجه به Covid پیگیری پروژه. پس از فلوریدا آغاز شده و گزارش آن بستری اطلاعات در جولای 10, تعداد coronavirus بیماران افزایش 36%.

“ساکنان اینجا وحشت زده و من وحشت زده برای اولین بار در زندگی حرفه ای من به دلیل وجود فقدان رهبری” حزب دموکرات در کنگره دانا Shalala که منطقه در میامی-Dade County گفت: در ABC برنامه “این هفته است.” “این وحشتناک است. ما باید در جامعه گسترش, که بدان معنی است که این ویروس از کنترل خارج شده است.”

— CNBC خواهد Feuer, نوح Higgins-دان و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر