تگزاس و فلوریدا ورزشگاه بازگشایی با بیشتر ضد عفونی کننده کمتر مشتریان و هشدار از شیوع بیماری های جدید

ناصرو | No comments

یک مرد تمرینات طلا در بدنسازی یکی از کسب و کار است که بازگشایی پس از خاموش شدن به جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آگوستا, گرجستان, مارس 26 سال 2020 است.

Maranie Staab | گرجستان

جو Cirulli صرف هزاران دلار در افزایش تمیز کردن و بهداشت شیوه های خود را برای زنجیره ای از فلوریدا ورزشگاه.

Cirulli بنیانگذار گینسویل بهداشت و درمان و تناسب اندام, گفت که او صرف دو ماه و نیم پس از کسب و کار خود را بسته و با توجه به شیوع کروناویروس تحقیق و آماده سازی برای دیدار و فراتر از دقیق استانداردهای بهداشتی اجرا شده توسط دولت که آن را برداشته آن ایالت سالن ورزش بسته شدن در روز دوشنبه گفت.

او دستور داد گالن الکترواستاتیک تمیز کردن عرضه به اسپری تجهیزات تمرین روزانه به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب را به محل در سراسر بدنسازی و نصب ماوراء بنفش نور در تهویه مطبوع برای فیلتر کردن باکتری های اضافی اگر چه کارشناسان بهداشت می گویند اشعه ماوراء بنفش نور باید استفاده نمی شود در افراد با پوست است.

“ما دستور داد همه چیز, همه چیز” Cirulli گفت. “من نمی دانم چقدر بیشتر ما می توانید انجام دهید به خصوص زمانی که کار روی سیستم تهویه مطبوع به من گفت اگر ما یک چیز بیشتر, ما, شما قادر خواهید بود برای انجام عمل جراحی در داخل باشگاه های ما.”

به عنوان برخی از کشورها در سراسر کشور به آرامی شروع به لغو محدودیت اجرا به توقف گسترش coronavirus ورزشگاه و دیگر کسب و کار آماده به کار تحت سختگیرانه جدید بهداشت محدودیت. آنها به افزایش تمیز کردن وسایل در حال بررسی درجه حرارت در درب و تشویق اعضا برای حفظ فاصله حداقل 6 فوت است. در حالی که اعضای مشتاق برخی از اپيدميولوژيستها هشدار می دهند که این ویروس نشده در هر نقطه حتی به عنوان محدودیت ها کاهش می یابد.

بنابر احتیاط اضافی

متحده مانند تگزاس و فلوریدا گرجستان و آریزونا داده شده است چراغ سبز برای از سرگیری ترین عملیات با کاهش اشغال و گسترش قوانین ایمنی.

در تگزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت مجاز ورزشگاه به بازگشایی دوشنبه در 25 درصد ظرفیت با تغییرات بدنسازی صاحبان می گویند که آنها نگردند تا در تمیز کردن وسایل در انتظار بازگشت جمعیت.

زمانی که اعضای بازگشت به Dallas-بر اساس بدنسازی جایزه تناسب اندام اولین چیزی که لازم است یک خواندن دما و به دنبال آن آماده قرائت بیانیه توسط یک کارمند در coronavirus علائم بنیانگذار کلی خاکستری گفت. ورزشگاه به رختکن هنوز هم بسته به مراجعان و هیچ گروه تمرین در کلاس.

Cher هریس مدیر کل Houstonian باشگاه مستقر در هوستون در هتل آبگرم و مرکز تناسب اندام است که بازگشایی در روز دوشنبه گفت: طولانی ترین باشگاه شد و تا کنون بسته شده قبل از coronavirus بود که در طول طوفان هاروی زمانی که درهای خود را بسته شدند برای نه روز.

“از نظر شخصی این است که این سخت ترین چیزی که من همیشه در زندگی حرفه ای من” هریس گفت.

باشگاه دستور داده است تا نزدیک به سه برابر مقدار لوازم تمیز کردن آنها به طور معمول استفاده در یک ماه به آغاز بازگشایی هریس گفت. برخی از موارد دشوار بوده است به منظور چنین به عنوان ماسک صورت برای کارکنان, او گفت:.

کارکنان ملزم به پوشیدن دستکش برای رسیدگی حوله و مواد دیگر این باشگاه نیاز به همه اعضا و کارکنان به دما را بررسی کنید قبل از ورود و تمام مبلمان منتقل شد 6 فوت از هم جدا او اضافه شده است.

“آن را مانند شما عامل کاملا متفاوت کسب و کار” هریس گفت.

ورزشگاه را برانگیخت بازگشت

اگر چه ورزشگاه به آرامی آینده آنلاین طلا, بدنسازی مدیر عامل آدم Zeitsiff گفت که او انتظار دارد که این صنعت به حدود شش تا نه ماه برای بازیابی از دست داده و کسب و کار با توجه به کوروناویروس.

تناسب اندام زنجیره ای برای ورشکستگی زمینه on May 4. طلا بدنسازی برنامه به طور دائم نزدیک حدود 30 شرکت متعلق به ورزشگاه اما آن franchised برگزار می گردد مکان را دوباره باز به عنوان coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

Zeitsiff گفت: در حالی که اعضای خود را متعلق به شرکت و franchised برگزار می گردد ورزشگاه باید رعایت دستورالعمل های بهداشتی آن گرفته شده یک یا دو بازدیدکننده داشته است به ورزشگاه تبدیل به عادت به کار کردن در یک ماسک که این شرکت توصیه می کند.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم که تا کنون مردم شده اند بسیار محترمانه. آنها بوده ام در آینده در ورزشگاه. آنها با پوشیدن ماسک خود را. آنها در حال کار کردن” Zeitsiff گفت.

Cirulli که قادر به باز کردن سالن ورزش روز دوشنبه در 50 درصد ظرفیت به عنوان بخشی از فلوریدا کاسته قفل کردن محدودیت, گفت, اعضای, به صف شدند در خارج از درب آماده برای ورود به ورزشگاه در آن روز بازگشایی. خاکستری نیز گفت: جایزه تناسب اندام اعضای خوشحال بودند به بازگشت در روز افتتاحیه, اگر چه او به ورزشگاه نمی رسیدن به آن اشغال کامل محدود می کند.

“آنها فقط گفت با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما, با تشکر از شما. که همه شما شنیدن” Cirulli گفت. “اعضای بسیار هیجان زده است که باشگاه ها باز هستند.”

این ویروس نیست رفته

اپیدیولوژی هشدار می دهند که این coronvirus هنوز هم اتاق را برای گسترش و نگران به ورزشگاه و دیگر فضاهای عمومی بازگشایی در دولت خود را بیش از حد به زودی.

“من فکر می کنم ما باید به یاد داشته باشید که این در درجه اول یک ویروس گسترش قطرات موجود در هوا که تنفس می کنیم را در هوا گفت:” سیندی Prins استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا است.

در حالی که انتقال این ویروس ممکن است قابل کنترل با پاک کردن سطوح Prins گفت که مردم سرفه به هوا در یک فضای مشترک مانند یک باشگاه ورزشی و یا رستوران می تواند گسترش Covid-19. پوشیدن صورت پوشش در حالی که کار کردن لازم نیست در فلوریدا و بسیاری از کشورهای دیگر که باید بازگشایی ورزشگاه.

“من از دست, جای بدنسازی, من واقعا می خواهید برای رفتن به عقب. من راحت نیست و در عین حال با آن” Prins گفت.

‘هیچ چیز تغییر کرده است’

برای کسانی که آلوده شده اند و پزشکان هنوز نمی دانم که آیا یک فرد مبتلا به ویروس ” آنتی بادی ایمنی بدن به عفونت مجدد یا برای چه مدت آنها می تواند ایمنی بدن و تعداد افرادی که از بهبود Covid-19 است که هنوز هم یک کم بخشی از جمعیت به طور کلی Prins گفت.

“ما هنوز هم آن را در گردش در جامعه ما,” او گفت:. “و تا زمانی که شما که وضعیت حساسيت با ویروس در گردش خون شما هنوز رفتن به افرادی که آلوده می تواند.”

کاترین ترویسی دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه تگزاس و دانشکده بهداشت عمومی در هوستون گفت که حتی یک بهداشت ایمنی اندازه گیری مانند پوشیدن یک چهره پوشش که کارشناسان بهداشت می دانم که با این نسخهها کار برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است و تبدیل به یک مسئله سیاسی است.

دولت شاهد پایان دادن به اقدامات لازم برای کنترل این ویروس به صورت اجتماعی و روانی دلایل و متاسفانه آن را تبدیل به بسیار سیاسی, او گفت:.

هر دو ترویسی و Prins گفت که پایان اپیدمی و بازگشت به زندگی به عنوان آن را قبل از Covid-19 شیوع به احتمال زیاد نمی تواند رخ دهد قبل از واکسن توزیع شده است.

“هیچ چیز تغییر کرده است. این ویروس هنوز هم وجود دارد. ما لازم نیست که یک واکسن. تنها راه ما برای حفاظت از خودمان هستند و این غیر دارویی مداخلات” ترویسی گفت. “این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم اگر ما می خواهیم به نگه داشتن تعداد کم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>