تسلا قیمت سهام و ارزش بازار هستند ‘دیوانه’ می گوید Sloanetoyotaglenside مدیر عامل مایک جکسون

Sloanetoyotaglenside مدیر عامل مایک جکسون هنوز هم نیست رقص در تسلا سهام ارابه موسیقی یک روز پس از ضرب و شتم شرکت وال استریت انتظارات و گزارش یک نقطه عطف چهارمین سه ماهه متوالی از سودآوری است.

“قیمت سهام دیوانه است. ارزیابی مجنون” جکسون روز پنجشنبه گفت: در طول CNBC “Squawk Box.”

تسلا از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Elon Musk اتحاد بزرگ “نام تجاری” و “او خوب محصولات” جکسون گفت. “اما او یک مدل کسب و کار است که هنوز هم بسیار وابسته به دولت است.”

جکسون با اشاره به دولت برای پرداخت “فروش مشوق” و همچنین این شرکت با تکیه بر فروش نظارتی کربن تولید گازهای گلخانه ای اعتبار به دیگر خودروسازان برای درآمد.

یک تسلا مدل S نمایش داده شده در لندن موتور و تکنولوژی نشان می دهد در اکسل, on May 16, 2019 در لندن, انگلستان.

جان Forum | گتی ایماژ

تسلا به فروش می رسد $428 میلیون ارزش نظارتی اعتبارات به سایر خودروسازان در سه ماهه دوم. اما این شرکت دیگر مزایای دولت از فروش مشوق. تسلا رسیده محدودیتی در اعتبارات مالیاتی تا 7500 دلار برای مصرف کنندگان که خرید یک خودرو الکتریکی در سال گذشته است.

جکسون گفت که اگر مشک قادر به انجام تسلا کسب و کار بدون چنین برنامه های او را به شرکت بیشتر شناخت: “اگر او پول و انجام تمام این کار بدون حمایت دولت, من می خواهم نکته کلاه من است. که خواهد بود اما این هنوز وجود دارد و آن راه بروید.”

تسلا سهام بسته شده روز شنبه در $1,592.33 با درپوش بازار $295.2 میلیارد دلار است. شاید سهام شد تا حدود 4% در پنجشنبه premarket. این شرکت تبدیل شد ارزش ترین خودروساز در جهان با شکوه تویوتا موتور در آغاز ماه ژوئیه.

اواخر روز چهارشنبه تسلا گزارش تعدیل سود هر سهم برای سه ماهه دوم $2.18 در مقابل انتظار می رود 3 سنت, با توجه به برآورد وارد شده توسط Refinitiv. تسلا درآمد حاصل از $6.04 میلیارد همچنین جای کسی را گرفتن انتظارات $5.37 میلیارد دلار برای این دوره زمانی است. این گزارش $104 میلیون بر اساس GAAP که به معنی آن می تواند در حال حاضر در نظر گرفته شده برای گنجاندن در شاخص S&P 500.

Sloanetoyotaglenside نیز به طور قابل توجهی ضرب و شتم وال استریت انتظارات در سه ماهه دوم. این کشور بزرگترین خرده فروش خودرو پنج شنبه گزارش تعدیل سود هر سهم $1.41 آیات مورد انتظار 37 سنت, با توجه به برآورد وارد شده توسط Refinitiv. درآمد این شرکت از 4.5 میلیارد دلار را در حدود 15% و همچنین ضرب و شتم انتظارات $4.08 میلیارد دلار است.

سهام از فروشنده خودرو غول پیکر بودند تا در حدود 8 درصد در طول premarket تجارت. شرکت بازار کلاه $4.3 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme