تسلا Inc. خودروهای پارک شده در این شرکت مونتاژ کارخانه در فرمونت کالیفرنیا, ایالات متحده روز دوشنبه 11 مه سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

تسلا کارمندان بازگشت به کار این هفته در شرکت ماشین گیاه در فرمونت کالیفرنیا به عنوان مدیر عامل Elon Musk بازگشایی این مرکز در سرپیچی از محلی Covid-19 سلامت سفارشات تقویت شده توسط عبارات حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران.

با توجه به مکاتبات داخلی, برخی از خطوط تولید در حال اجرا آهسته تر از حد معمول است. اما حداقل برخی از شیفت مشغول به کار بودند به عنوان اوایل به عنوان جمعه و مدل های 3, Y, S و X بودند همه در حال تولید تسلا این هفته تا سه شنبه. کارگران نیز در توصیف اقدامات مانند مبهوت تغییر بار و فولاد ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 و گفت که مشک نشان داد تا بر روی زمین و مشغول به کار در یک شیفت در روز دوشنبه.

در ضمن محلی مقامات بهداشتی در آالمدا کانتی که در آن کارخانه واقع شده است نه حمایت. روز دوشنبه با ارسال نامه ای به تسلا سفارش شرکت پشت به باد به حداقل عملیات اساسی در کارخانه.

در میان چیزهای دیگر شهرستان می خواهد تسلا برای ایجاد یک برنامه ریزی بهتر برای غربالگری کارگران برای Covid-19. تسلا کارکنان رفت و آمد به این مرکز از فرمونت و می رسد به مراتب فراتر از خود از جمله شاتل و حمل و نقل عمومی.

Alameda County District سرپرست اسکات Haggerty گفت: در مصاحبه مطبوعاتی که در شهرستان و Fremont منطقه قبلا ابداع یک برنامه اجازه می دهد تا تسلا را به طور کامل بازگشایی توسط مارس 18. مشک راضی نبود و می خواست برای از سرگیری تولید خودرو هر چه زودتر.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه بود که او دیرین مدافع و حامی این شرکت و اوایل وفق آن فن آوری است. “من باید انتظارات بزرگ است که ما می توانیم از طریق کار در سطح شهرستان موضوع با خاص این شهرستان و این شرکت در آینده تعداد روز.”

مشک در کارخانه در روز دوشنبه

سه فرمونت کارکنان CNBC گفت که زمانی که آنها بازگشت به کارخانه های خود را برای تغییرات خود را در دماهای گرفته شد در ورود و به آنها داده می شود فولاد ماسک. اجتماعی فاصله ممکن بود در کارخانه ورود اما غیر ممکن شد و در طول تولید خودرو همه آنها را گفت. آنها همچنین گفت: اسپری ضد عفونی کننده دست قرار داده شده بود در سراسر تسهیلات.

به طور معمول, آنها گفت: آنها پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی از جمله چکمه با یک پا عینک و یا عینک و شمع. این ماسک های جراحی تنها PPE علاوه بر محافظت از آنها در برابر ویروس.

این کارمندان خواسته نمی شود به عنوان آنها مجاز به بحث در مورد مسائل شرکت با مطبوعات است.

کارکنان زمان استراحت برنامه ریزی شده بود و مبهوت به طوری که مردم نمی خواهد جمعیت را در حمام و مناطق ناهار خوری در همان زمان با توجه به برنامه نوشته شده با CNBC.

مشک شخصا تشکر از کسانی که بازگشت به کار در یک ایمیل اوایل روز سه شنبه. او نوشت: “صادقانه روز کار صرف ساخت محصولات و یا ارائه خدمات از استفاده به دیگران بسیار محترم. من باید بسیار بیشتر احترام برای کسی که طول می کشد افتخار در انجام یک کار خوب هر چه حرفه ای تر از برخی از غنی یا فرد مشهور که هیچ کاری نمی کند مفید است.”

دو نفر از کارکنان گفت: آنها شنیده چالاک مدیر عامل مشغول به کار بود در طول یک C-تغییر در مدل 3 خط تولید در داخل خانه گسترده در مرکز و نه در چادر مانند سازه که در آن مدل 3s و مدل Ys ساخته شده است در یک فرایند دستی. یکی ادعا کرد که او را دیده در تاسیسات.

کارگران ابراز نگرانی در مورد احتمال پیمانکاری Covid-19 در میان جمعیت در کارخانه. آنها گفتند: تا آنجا که آنها می تواند برآورد همه اما پیمانکاران شده بود به نام بازگشت به تغییرات خود را. یکی از کارکنان گفت: او خواست که مشک را نمی خواهد سعی کنید به عمل به مانند یکی از رتبه و فایل کارگران کارخانه را متوقف خواهد کرد و به tweeting و باعث حواس پرتی.

تسلا نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سرپرست Haggerty بود در دسترس نیست برای مصاحبه در روز سه شنبه و کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه فرمونت برنامه ریزی برای پاسخ به تسلا. او رئیس ستاد شاون Wilson, CNBC گفت که برخی از مکاتبات فرستاده شده توسط تسلا به شهرستان یک شبه و که دکتر اریکا پان آالمدا کانتی موقت بهداشت عمومی افسر و کارکنان خود خواهد بود بررسی آن در روز سه شنبه.

قبلا آملدا CNBC گفت که آن را تا به فریمانت اداره پلیس به اجرای دستورات بهداشتی یا نه. فریمونت اداره پلیس است و نه در پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

روز دوشنبه نامه ای از مقامات دولتی سفارش تسلا به برگرداندن به حداقل عملیات اساسی است که در اینجا:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی