تسلا ساخت آن بعد Gigafactory در نزدیکی تگزاس

تسلا ساخت آن از جدیدترین Gigafactory نزدیکی Austin, Texas, مدیر اجرایی Elon Musk اعلام کرد در طول این شرکت درآمد تماس در روز چهارشنبه.

منطقه طول می کشد تا حدود 2000 هکتار خواهد شد و حدود 15 دقیقه از مرکز شهر Austin مشک گفت. او گفت: این کارخانه خواهد بود “زیست محیطی بهشت” است که آن را باز خواهد شد ،

“ما در حال رفتن به آن را به یک کارخانه است که به خیره کننده آن را در سمت راست رودخانه کلرادو. بنابراین ما در واقع رفتن به یک مرور بر شما پیاده روی دنباله دار بودن. آن را به اساسا یک زیست بهشت” مشک گفت.

سایت استفاده می شود برای ساخت این شرکت Cybertruck آن نیمه و مدل 3 و مدل Y برای نیمه شرقی و شمال امریکا و مشک گفت.

مشک نیز اضافه شده که تسلا ادامه خواهد داد به رشد در کالیفرنیا که در آن از آن خواهد ساخت تسلا مدل S و مدل X برای جهانی تحویل و تسلا مدل 3 و مدل تسلا Y برای شمال امریکا است.

Travis County, که در آن ماشین جدید کارخانه اقامت رای دادند در اوایل این ماه به تسلا معافیت های مالیاتی به ارزش حداقل $14.7 میلیون دلار برای ساخت کارخانه برای اشتغال زایی در این منطقه است. تسلا در مورد استخدام 10000 نفر در ایالات متحده تنها کارخانه خودرو امروز در فرمونت کالیفرنیا.

“تگزاس بهترین نیروی کار در کشور ما ساخته شده است یک محیط اقتصادی است که اجازه می دهد تا شرکت هایی مانند تسلا به نوآوری و موفقیت” تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: پس از اعلام.

“تسلا Gigafactory تگزاس را حفظ خواهد کرد تگزاس اقتصاد قوی در کشور و ایجاد هزاران شغل برای سخت کار تگزاسی. من مشتاقانه منتظر به مزایای فوق العاده ای که تسلا سرمایه گذاری را به تگزاس مرکزی و به کل دولت است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme