تسلا می گوید furloughed کارگران به انتظار یک هفته یا بیشتر از بیکاری

ایلان ماسک موسس و مدیر اجرایی تسلا موتورز.

Yuriko Nakao | بلومبرگ | گتی ایماژ

تسلا braced آن furloughed آمریکا کارکنان در روز جمعه حداقل برای یک هفته دیگر از, بیکاری, با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط CNBC.

داخلی, ارتباط, از تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر به دنبال یک expletive رنگ و لعاب انفجار توسط مدیر عامل Elon Musk در چهار شنبه درآمد تماس که در طی آن او گفت: Covid-19 سلامت سفارشات موثر کسب و کار خود بودند “فاشیست.”

بلومبرگ گزارش HR یادداشت پیش از آن.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه گفت که دولت “روز نه هفته” دور از تغییرات قابل توجهی را به این دستور شروع به باز کردن اقتصاد است. در آالمدا کانتی به تسلا فرمونت ماشین کارخانه تسلا شده است مجبور به نگه داشتن آن امکانات عامل در یک “حداقل پایه” سطح از مارس 24 و قادر به تولید وسایل نقلیه الکتریکی.

به دلیل محدودیت تسلا به تازگی کاهش دما تکالیف furloughed اکثر کارکنان و کاهش حقوق از کسانی که هنوز کار از خانه و یا ضروری توسط 10 ٪ تا 30٪. کارگر گفت: furloughed کارکنان در ایمیل به بازگشت نیست “مگر اینکه شما در حال تماس با مدیر خود را.”

“کارکنان کار از خانه و یا گزارش در سایت برای عملیات ضروری باید همچنان به انجام این کار برای هم بودن مگر اینکه در غیر این صورت گفته توسط خود مدیر” ایمیل گفت.

در ضمن مشک آماده است به درو اولین tranche از یک تاریخی سهام جایزه این ماه است. این جایزه بخشی از یک طرح جبران تسلا مدیره مجاز در سال 2018 است. در آن زمان داده شد تسلا هیئت مدیره ارزش پرداخت بسته در $2.6 میلیارد دلار است. اما 10 سال سهام گزینه های برنامه می تواند به ارزش بیش از 50 میلیارد دلار.

این شرکت شده است شکایت بیش از طرح و هیئت مدیره آن خواهد شد که برای دفاع از آن را در یک دلاور دادگاه.

کارکنان دریافت کرده اند که پاداش پرداخت در قالب سهام یا سهام خریداری شده از تسلا از طریق آن کارکنان خرید سهام طرح قادر خواهد بود به فروش برخی از سهام خود را در روز شنبه به دلیل قفل کردن دوره است که در پایان دو نفر از کارکنان با آگاهی از این موضوع گفت: CNBC. از آنها خواسته بود به نام پس از آنها مجاز به صحبت با مطبوعات در شرکت مهم است.

قفل کردن دوره مربوط به تسلا اولین-درآمد سه ماهه گزارش روز چهارشنبه.

تسلا سهام شده است بسیار فرار این سال ياوه 10 درصد در روز جمعه پس از مشک پرسیدم تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است imo.” هنوز, آن را تا 69 درصد در این سال در حالی که S&P 500 به پایین است که 12 درصد.

در پایان روز, مشک واجد شرایط احساسات خود را با یک صدای جیر جیر جدید گفت: “مثل همیشه من خوش بینانه در مورد تسلا در دراز مدت.”

در اینجا متن e-mail به furloughed کارکنان:

به: ما کارکنان

از: والری کارگر

Fri. 05/01/2020 [redacted زمان تمبر]

سلام به همگی

من می خواستم برای به روز رسانی به شما در برنامه ریزی برای هفته آینده.

برای furloughed کارکنان مگر اینکه شما در حال تماس با مدیر خود را در مورد تاریخ شروع شما باقی خواهد ماند کردند تا اطلاع ثانوی حداقل برای یک هفته دیگر. شما ادامه خواهد داد برای اینکه واجد شرایط برای مزایای بیکاری در حالی که furloughed.

کارکنان مشغول به کار از خانه و یا گزارش در سایت برای عملیات ضروری باید همچنان به انجام این کار برای هم بودن مگر اینکه در غیر این صورت گفته توسط مدیر خود را.

EH&S به شما ایمیل خواهد شد در مورد ایمنی اضافی روش ها و مواد آموزشی برای زمانی که شما بازگشت به کار. آنها کار کرده ام بدون توقف برای کمک به اطمینان حاصل شود ما نگه داشتن شما و تیم خود را امن است. با تشکر از شما در پیشبرد برای همکاری شما.

برای سوال لطفا با مدیر خود و یا منابع انسانی شریک و یا ایمیل [redacted آدرس].

با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم برای همه چیز شما را برای اطمینان از موفقیت شرکت ما.

والری

[redacted امضاء]

تماشا کنید: Elon Musk جیر ممکن است به دلیل سرخوردگی در مورد اقتصاد تحلیلگر می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme