تسلا عمومی رفت ده سال پیش todya قیمت گذاری سهام در 17 دلار و بالاتر از آن انتظار می رود طیف وسیعی از $14 تا 16 دلار.

این شرکت مطرح شده حدود 226 میلیون دلار در IPO خود را با سهام صعودی که بعد حدود 41 درصد به $23.89. امروز سهام در برق خودرو ساز بسته در $1,009.35 معنی تسلا سهام افزایش یافته است 4,125 % پس از آن روز اول به عنوان یک شرکت عمومی است.

که سهام عملکرد قرار می دهد تسلا در تصفیه هوا در کنار Netflix که بالا انجام سهام S&P 500 در طول 2010s. (Netflix رز 4,181% بین Jan. 2010 و دسامبر. 2019. اما Netflix سهام بیش از دو برابر قیمت بین Jan. 2010 ژوئن 2010 وقتی که تسلا عمومی رفت. این بدان معناست که Netflix بکشد است “تنها” به دست آورد 2,657% در ارزش از تسلا را برای اولین بار.) این همچنین بدان معنی تسلا دارای عملکرد بهتری نسبت به دیگر تکنولوژی نام مانند آمازون و اپل و همچنین به عنوان اصلی خودروسازان.

این سهام تا به حال مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در طول راه از جمله 30% کاهش در ماه اوت. 7, 2018, زمانی که یک مدیر عامل Elon Musk توییتی که او تا به حال کمک های مالی “امن” به شرکت های خصوصی. SEC متهم مشک گمراه کننده عمومی به عنوان او گفته می دانستند بودجه بود مشروط و هر دو مشک به صورت جداگانه و تسلا به عنوان یک شرکت با پرداخت 20 میلیون دلار جریمه به حل و فصل کت و شلوار.

اما سهام شده اند در یک تجمع از اوایل سال 2020 به عنوان تسلا رو خود کارخانه در شانگهای و در حال اجرا و شروع به ساخت مدل Y در اصلی آن در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا. سرمایه گذاران نیز خریداری شده به این شرکت وعده به ارائه برقی نیمه کامیون به نام نیمه برقی وانت شناخته شده به عنوان Cybertruck و پیشرفت های خود در رانندگی فن آوری است. با وجود Covid-19 بیماری همه گیر است که تعطیل و تولید آن در کالیفرنیا کارخانه برای چند هفته سهام هستند تا بیش از 140% این سال است.

پس از رفتن در مکان های عمومی, تسلا هرگز زمانی یک سال کامل از سودآوری است. این شرکت در گزارش هفت محله های با درآمد خالص بزرگتر از صفر پس از IPO خود را — برای اولین بار بود Q1 2013. آن را در حال حاضر گزارش شده سه دوره متوالی از GAAP سود با برخی حسابداری تنظیم و برنامه ریزی شده است به گزارش Q2 درآمد در ماه آینده.

تسلا در حال حاضر گانینگ برای گنجاندن در S&P 500 که نیاز به حداقل چهار دوره متوالی سودآوری در میان چیزهای دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی