تسلا سهام رکورد قیمت بسته شدن

تسلا Inc مدیر عامل Elon Musk صحبت می کند در مراسم افتتاحیه برای تسلا در چین ساخته شده مدل Y برنامه در شانگهای چین در ژانویه 7 سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

تسلا سهام آمار یک رکورد بسته شدن قیمت از $949.92 روز دوشنبه پس از باز کردن در $919 تا حدودی در پاسخ به برق خودرو اطلاعات فروش از چین برای ماه مارس.

با توجه به چین ماشین سواری, انجمن, تسلا به فروش می رسد 11,095 از آن ساخته شده-در-شانگهای مدل 3 الکتریکی خودروی سواری به چین مبتنی بر مشتریان در مه, رویترز گزارش داد.

به طور کلی تسلا فروش خودرو در چین با افزایش 205% از رکود در ماه آوریل نسبت به Covid-19 اثرات مصرف کنندگان و کسب و کار در چین از جمله تسلا خود را. تسلا به فروش می رسد کمتر از 4000 در وسایل نقلیه در چین در ماه آوریل است.

الکتریک خودرو ساز ضربه خود را زودتر رکورد بسته شدن قیمت از $917.42 در فوریه 2019.

در سال 2019 تسلا قابل توجهی دریافت حمایت دولت برای راه اندازی آن شانگهای کارخانه ماشین. به عنوان مثال بانک های محلی سرمایه گذاری 1.6 میلیارد دلار در این مرکز تولید و مقامات محلی کمک تسلا به سرعت امن مجوز برای به دست آوردن زمین در حالی که چین اجازه تسلا به کار این کارخانه به طور مستقل محلی سرمایه گذاری مشترک.

در این سال شانگهای عجله برای کمک به Elon Musk بازگشایی شرکت و کارخانه در چین پس از Covid-19 زده منطقه از جمله با کمک وسایل حفاظتی شخصی ،

در پاسخ به این ممکن است تعداد فروش از چین Wedbush اوراق بهادار’ دن ایوس یک تسلا bull نوشت: “ما بر این باورند که چین در رشد اقتصادی است که ارزش 300 $در هر سهم به تسلا به عنوان این EV نفوذ است به سطح شیب دار به طور قابل توجهی بیش از 12 به 18 ماه بیشتر از نرمال پس زمینه. ما به حفظ ما در خنثی امتیاز و 800 دلار قیمت هدف با گاو ما مورد هدف در $1,350”

JL وارن سرمایه– چین متمرکز سهام شرکت تحقیقاتی در نیویورک– گفت: فروش ساخته شده در چین مدل 3 رانده شدند با تخفیف و یارانه.

در یادداشتی به سرمایه گذاران در هفته گذشته, JL وارن سرمایه محققان اشاره کرد که وجود داشته است تغییر در تقاضا به دور از بلند-برد کوتاه-محدوده وسایل نقلیه رانده شده توسط تغییرات قیمت گذاری و یارانه های در دسترس برای خریداران در چین:

“کاهش شدید در تعداد LR [دوربرد] سفارشات ممکن است در نتیجه کاهش قیمت از ~11% شروع on May 1st, برای M3 SR [کوتاه برد]. با توجه به تسلا غریب قیمت گذاری تغییرات مصرف کنندگان چینی در حال انداختن خرید به امید کاهش قیمت علاوه بر این برای LR [دوربرد] پس از ماه جولای به عنوان مدل دیگر نمی خواهد واجد شرایط دریافت یارانه دولتی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme