نورا Tam | South China Morning Post | گتی ایماژ

از جمعه تسلا سهام افزایش یافته است 7.78% از مدیر عامل شرکت تسلا ایلان صدای جیر جیر یک هفته پیش که سهام این شرکت قیمت گذاری شد “بیش از حد بالا است.”

سهام تسلا تعطیل کردن 10.3% جمعه گذشته در مشک را صدای جیر جیر اما باید به سرعت بهبود آن ضرر و زیان و سپس برخی از — آن را 16.84% از هفته پیش ، سهام افزایش است که بخشی از یک کل ارتجاعی در بازار این هفته, افزایش, با خبری که این شرکت خواهد شد تلاش برای راه اندازی مجدد برخی از تولید در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه.

مدیر عامل شرکت مواجه شده است و با مشکلات SEC برای به tweeting در مورد سهام این شرکت در گذشته زیر بدنام خود را صدای جیر جیر در ماه اوت سال 2018 گفت: او می خواست به تسلا خصوصی در 420 دلار در هر سهم و که او تا به حال امن کمک های مالی به انجام این کار. مشک است و پس از موافقت به ارائه اظهارات علنی خود را در مورد تسلا امور مالی و موضوعات دیگر به بررسی آن توسط مشاور حقوقی.

معلوم نیست اگر مشک بود که موافقت خود را برای آوریل 1 توییتهایی. وقتی پرسید که توسط وال استریت ژورنال هفته گذشته اگر صدای جیر جیر یک شوخی بود یا تایید مشک پاسخ داد: “نه.” ثانیه کاهش یافته است به نظر در زمان.

CNBC توماس فرانک کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی