تسلا منابع انسانی به کارکنان: ‘به را انتخاب کنید, کار, آن ممکن است شما را تحت تاثیر مزایای بیکاری’

ناصرو | No comments

کارگران مونتاژ اتومبیل در خط در کارخانه تسلا در فریمانت. دیوید Butow (عکس از دیوید Butow/Corbis از طریق گتی ایماژ)

دیوید Butow | Corbis اخبار | گتی ایماژ

تسلا منابع انسانی رئیس والری کارگر هشدار داد این شرکت در کالیفرنیا کارکنان در بعد از ظهر چهارشنبه است که اگر آنها را به نام بازگشت به کار را انتخاب کنید به ماندن در خانه با توجه به Covid-19 نگرانی آنها می تواند از دست دادن مزایای بیکاری.

کارگر پیشنهاد کرد که تصمیم خواهد بود تا به ایالت کالیفرنیا و نه تسلا.

“هنگامی که شما به نام شما دیگر نمی خواهد در کردند بنابراین اگر شما انتخاب می کنید به کار در آن ممکن است شما را تحت تاثیر مزایای بیکاری به عنوان تعیین شده توسط دولت های محلی خود را از آژانس و نه توسط تسلا. ما به طور کامل احترام به تصمیم شما و از شما حمایت خواهد کرد بدون هر گونه مجازات از ما” ایمیل گفت.

مدیر عامل شرکت Elon Musk بازگشایی اصلی این شرکت در ایالات متحده کارخانه خودرو در فرمونت کالیفرنیا در این آخر هفته. او را در سرپیچی از محلی Covid-19 سلامت سفارشات از آالمدا کانتی بهداشت عمومی.

مشک را هم به توییتر بیش از آخر هفته تهدید به حرکت تسلا عملیات خارج از ایالت کالیفرنیا امیدوار کننده به حداقل حرکت در مقر خود به خارج از پالو آلتو و اعلام کرد که او پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی بیش از این دستورات بهداشتی که باید محدود عملیات شرکت در فریمانت از اواخر مارس به منظور جلوگیری از بدتر شیوع رمان coronavirus در منطقه است.

پس از بیهوده گویی خود را علیه شرکت دولتی مشک توسط آمار عبارات حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران. او همچنین گشته با انتقاد از سابق وزیر کار رابرت رایش و بازیگر John Cusack, در میان دیگران.

CNBC درخواست کرده است به روز رسانی از آالمدا کانتی بهداشت عمومی و فرمونت اداره پلیس در این وضعیت است.

مقامات محلی هنوز گفت که آیا تسلا خواهد شد و در صورت هر گونه عواقب برای از سرگیری تولید خودرو این آخر هفته گذشته. و نه به آنها گفت: آیا فرمونت پلیس موظف به اجرای دستورات بهداشتی تلاش کرده اند و یا اعطا شده است دسترسی به بازرسی کارخانه تسلا در عین حال.

در اینجا چیزی است که منابع انسانی e-mail به کارکنان گفت: در روز چهارشنبه:

از: منابع انسانی

به: همه CA

بحباله نکاح در اوردن. 5/13/2020 [زمان redacted]

سلام به همگی:

دیروز ملاقات ما با آالمدا کانتی به بررسی جامع ایمنی اقدامات ما در حال اجرا برای اطمینان از ایمنی کارکنان. من خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که محلی مقامات بهداشتی اعلام کرد شب گذشته که ما فرمونت کارخانه می تواند تا سطح شیب دار در عملیات این هفته که در حال آماده شدن برای تولید کامل.

اگر شما در حال حاضر بازگشت به کارخانه و یا خواسته شده توسط مدیر خود را برای بازگشت این هفته ما به خوبی آماده کرده به ادامه و با خیال راحت و در تراز با همه دولت احتیاطی و شهرستان درخواست اقدامات ایمنی.

اگر شما بر روی کردند و نشده است به نام بازگشت به کار و یا تماس با شما باقی خواهد ماند کردند تا زمانی که شما می شنوید از مدیر خود را. شما می توانید در ادامه به درخواست برای مزایای بیکاری و تسلا ادامه خواهد داد به شما ارائه مزایای بهداشت و درمان.

اگر شما مشغول به کار در خانه اند و نه به نام بازگشت به کار لطفا به ادامه کار از خانه.

یکی دیگر از توجه مهم: هنگامی که شما به نام شما دیگر نمی خواهد در کردند بنابراین اگر شما انتخاب می کنید به کار در آن ممکن است شما را تحت تاثیر مزایای بیکاری به عنوان تعیین شده توسط دولت های محلی خود را از آژانس و نه توسط تسلا. ما به طور کامل احترام به تصمیم شما و از شما حمایت خواهد کرد بدون هر گونه مجازات از ما. اگر شما شده اند به نام بازگشت به کار, اما خود را دریافت کرده اند آخرین بیکاری را چک کنید, شما می توانید همچنان به کار و انتظار برای دریافت خود را چک نهایی از دولت خود را. برخی از کشورهای در حال backlogged با توجه به شرایط فعلی.

من هیجان زده برای دیدن برخی از شما در فریمانت این هفته است. اگر شما هر گونه سوال در رسیدن به منابع انسانی خود را شریک و یا [اد: ایمیل redacted].

با تشکر از شما تیم!

والری کیپر کارگر | آمریکای شمالی HR +

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>