کارخانه تسلا بازرسی توسط فرمونت پلیس به عنوان مقامات دادن چراغ سبز به تدریج بازگشایی

ناصرو | No comments

تسلا رئیس دفتر Elon Musk صحبت می کند و در خود شرکت و کارخانه در فرمونت کالیفرنیا.

نوح برگر | ایسنا

فریمونت اداره پلیس در بازرسی از کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا روز چهارشنبه پس از مدیر عامل Elon Musk بازگشایی آن را آخر این هفته در سرپیچی از دستورات بهداشتی.

این Covid-19 سفارشات تا به حال محدود کردن عملیات تسلا تسهیلات از اواخر ماه مارس بخشی از یک تلاش گسترده برای جلوگیری از یک رمان شیوع کروناویروس در منطقه است.

مدیر عامل شرکت Elon Musk شده است علنا مبارز به سفارشات. تسلا رئیس انتشار یک سخنرانی دراز وشدیداللحن توییت در شنبه توهین آالمدا کانتی موقت افسر بهداشت دکتر اریکا تابه و تهدید به حرکت تسلا عملیات از دولت اگر نه اعطا معافیت برای بازگشایی بلافاصله. تسلا همچنین شکایت این شهرستان بیش از Covid-19 محدودیت.

در طول نیمه اول از هفته تولید کارکنان مشغول به کار در شیفت در تسلا ماشین گیاه. برخی می گویند که آنها نگران بودند Covid-19 قرار گرفتن در معرض اما در معرض خطر از دست دادن بیکاری درآمد اگر آنها تصمیم به ماندن در خانه.

در حال حاضر اقتدار بهداشت محلی داده تسلا اجازه از سرگیری برخی از, اما نه همه کار در کارخانه. “ما اجازه می دهد تسلا به سطح شیب دار بالا از حداقل عملیات کسب و کار به منظور آماده شدن برای عملیات در هفته آینده” شهرستان مقامات بهداشت گفت: CNBC در یک بیانیه توسط e-mail در شب چهارشنبه.

این زبان مبهم شبیه یک خط نوشته شده توسط تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر در ایمیل فرستاده شده به کارکنان کالیفرنیا در روز یکشنبه است. “من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن که محلی مقامات بهداشتی اعلام کرد شب گذشته که ما فرمونت کارخانه می تواند تا سطح شیب دار در عملیات این هفته که در حال آماده شدن برای تولید کامل” او گفت:.

هیچ مجازات و در عین حال

پلیس تکمیل یک برنامه ریزی سفر خود به فریمانت کارخانه در چهار شنبه, مه 13, یک سخنگوی اداره پلیس ژنو جنگل ها گفت: CNBC.

مأموران اجرای قانون به نام ساعت جلوتر از سفر خود را به حال دسترسی کامل به تمام تسلا تسهیلات در طول بازرسی و قادر به مشاهده اینکه آیا کارکنان وجود دارد مطابق با آخرین بهداشت سفارشات جنگل ها گفت.

در حال حاضر پلیس در حال رفتن به شهرستان مقامات بهداشت برای بررسی.

“هدف ما از آغاز این پناهگاه در محل شده است برای به دست آوردن پذیرش از طریق همکاری با تمام کسب و کار در فریمانت و بدون تغییر باقی می ماند” جنگل ها گفت: در یک e-mail. “اگر مطابق ممکن نیست این دو سازمان در ارتباط خواهد بود سپس تصمیم می گیرید اگر اطلاعات خواهد بود ارائه شده به آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه. دا را بررسی یافته و نهایی را تعیین که آیا اتهامات خواهد بود به دنبال.”

هر دو فرمونت پلیس و آالمدا کانتی مقامات بهداشت گفت: آنها بر این باورند تسلا است به طور کامل از سر گرفته عملیات در فریمانت گیاه نشده است.

اما به عنوان CNBC گزارش ارتباطات داخلی نشان داد که برخی از شیفت تولید تا به حال به طور کامل از سر گرفته منهای temp کارگران و با تعداد کمتری از اداری و کارکنان دیگر هنوز هم قادر به کار از راه دور.

مقامات بهداشت شهرستان فریمانت مقامات و پلیس کاهش یافته است می گویند که آیا تسلا می تواند در صورت هر گونه عواقب برای بازگشایی زودتر و بدون یک سایت خاص طرح در محل. فریمونت اداره پلیس گفت: CNBC آن است که بررسی “اتهام تولید در طول تعطیلات آخر هفته.”

چه تسلا تا به حال به انجام به تصویب

چهارشنبه شب یک Alameda County Health Department سخنگوی Neetu Balram نشان داد برخی از چیزهایی که در مورد برگزاری تسلا بازگشت از به دست آوردن تایید برای از سرگیری کار فراتر از حداقل عملیات اساسی در فریمانت در وهله اول. (حداقل عملیات اساسی شامل برخی از امنیت و فعالیت های تعمیر و نگهداری برای حفظ موجودی امن و اطمینان کارکنان می تواند کار از راه دور.)

برای مثال این بیانیه و نامه های الکترونیکی از وزارت بهداشت و درمان گفت:

  • تسلا نیست ارسال یک سایت-برنامه خاص خود را برای فرمونت کارخانه به شهرستان تا مارس 11, هر چند آن خواسته شده بود برای انجام این کار در پنج شنبه, مه 7.
  • تسلا را قبلا صفحه کارگران از جمله چک کردن درجه حرارت خود را قبل از آنها سوار شرکت شاتل به رفت و آمد به کارخانه. تسلا گفت: این شهرستان آن را به انجام این کار در حال حرکت رو به جلو است.
  • تسلا بود و نه نیاز به اجباری صورت پوشش برای کارگران در فریمانت گیاه در عوض گفت که پوشش صورت بود “به شدت توصیه می شود” در بخشی از طرح خود را, اما همچنین که پوشش صورت لازم بود برای هر کسی که وارد این کارخانه شده است. تسلا خود تجدید نظر زبان و الزامات سازگار باشد.
  • تسلا تا به حال موفق به شامل حاد بیماری مسری شماره تلفن در سایت خود را-برنامه های خاص به اطمینان حاصل شود که مردم در بخش بهداشت و درمان را مستقیم دریافت گزارش از موارد و قرار گرفتن در معرض.

اما مونتاژ اتومبیل نیاز به تعداد زیادی از افراد درگیر در فعالیت فیزیکی های ابزار و تجهیزات و کار در نزدیکی و یا فضاهای محدود. مقامات می گویند اگر این نوع کار را باید به طور جدی محدود شده است در کارخانه این هفته است.

از آنجا که خودرو تولید پیچیده است آالمدا کانتی گفت: آن را نمی داند که چگونه بسیاری از مردم باید اجازه داده شود تا در محل در یک زمان.

تسلا نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای کسب اطلاعات در مورد خود را در مرحله نهایی مسابقات با شهرستان و عملیات این هفته در فریمانت. آنها نه بگویید مقامات محلی دقیقا چه مقدار از آنها را محدود اشغال در کارخانه در طول سطح شیب دار تا.

پرسید چگونه خواهد می دانم که اگر شیوع رخ داده در تسلا عظیم مرکز که به طور معمول حدود 10,000 نفر آالمدا کانتی بهداشت عمومی گفت: آن را فاش نمی کند که داده ها. عمومی Covid-19 داشبورد بخش حفظ آنلاین تجزیه موارد توسط شهرستان و کد پستی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>