تسلا مدل کاهش Y قیمت و لغو محدوده استاندارد نسخه

جدید تسلا مدل Y معرفی شده است. تسلا و گسترش آن در محدوده مدل شامل یک SUV بر اساس مدل فعلی 3.

هانس Breustedt | عکس داد | گتی ایماژ

تسلا کاهش قیمت از آن جدیدترین ارائه مدل Y توسط $3,000 فقط چهار ماه پس از شروع تحویل به مشتریان است. روز یکشنبه مدیر عامل شرکت Elon Musk نیز گفت: این شرکت لغو برنامه ای برای تولید ارزان قیمت, استاندارد-محدوده نسخه crossover SUV و گفت که انتظار می رود آن محدوده کمتر از 250 مایل خواهد بود “غیر قابل قبولی پایین است.”

در حال حاضر کمترین قیمت مدل Y های دوربرد تمام چرخ دیسک نسخه شروع می شود در $49,990 با توجه به تسلا سایت. استاندارد-محدوده نسخه را شروع در $39,000.

مدل Y حرکت می کند نشان می دهد تقاضا برای تسلا وسایل نقلیه الکتریکی است که ضعیف در شرکت خانه پایه ایالات متحده می گوید: ویکی Bryan مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری, شرکت تحقیقات پیوند زاویه.

با توجه به پیوند زاویه برآورد تسلا مواجه شده بیش از 50% کاهش در تقاضا برای آن مدل 3 خودروی سواری در آمریکا در سه ماهه دوم است و هنوز به تقاضای بالا برای این مدل Y از آنجا که راه اندازی آن با وجود مثبت بررسی خودکار منتقدان.

فروش مدل 3s برای اولین بار در چین که در آن تسلا به اجرا در کارخانه در شانگهای کمک آن در سه ماهه دوم اعداد. تسلا گفت: آن را تحویل مورد 90,650 وسایل نقلیه در سه ماهه دوم, ضرب و شتم تحلیلگر تخمین می زند. اما تسلا شده است ترکیب مدل 3 و مدل Y بالغ در آن تولید خودرو و تحویل گزارش در پایان هر سه ماهه پس هیچ آسان و دقیق راه را برای سهامداران برای ارزیابی موفقیت این مدل Y.

همچنین تسلا هرگز فاش چگونه بسیاری از قبل از دستور در آمد برای مدل Y. مشک و تسلا را در گذشته در مورد صحبت قبل از دستور برای وسایل نقلیه دیگر از جمله مدل Y را سلف مدل 3 و جانشین Cybertruck.

باند گفت: از تسلا مدل Y حرکت می کند در این هفته: “این به نظر می رسد برای تایید نگرانی های من که مدل Y در واقع غیر سود آور به عنوان مشک ادعا کرده است. حتی پس از موثر شدن آن مدل Y ارائه تسلا هنوز هم نیاز به قیمت پایین تر به تشویق تقاضا است.”

تسلا سهام بسیج به طور چشمگیری بیش از دو هفته گذشته در گمان است که این شرکت گزارش سود سه ماهه دوم — چهارمین سه ماهه متوالی و اولین سال کامل از گزارش سود. این دستاورد را ملاقات یکی از الزامات اصلی برای گنجاندن در S&P 500.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk ارسال ایمیل های متعدد به خود ده ها هزار نفر از کارمندان در ماه گذشته که برخی از آنها به بیرون درز و کمک به متقاعد کردن سرمایه گذاران سود دهی نزدیک است. اما ایمیل ها همچنین نشان داد تسلا در تلاش برای ساخت مدل Y یک موفقیت است.

در یک e-mail فرستاده ژوئن 6, مشک نوشت:

“این بسیار مهم است برای ما به سطح شیب دار بالا مدل Y تولید و به حداقل رساندن اصلاح نیاز دارد. من می خواهم شما بدانید که آن را واقعا باعث می شود تفاوت به تسلا در حال حاضر.

مدل Y به خصوص GA اولویت برای تولید و مهندسی ساخت و تولید. GA4 نیز اولویت و امکانات بهبود. برای کسانی که مشغول به کار در GA4 با تشکر از شما برای تحمل شرایط سختی. بهتر خواهد شد سریع. من خواهد بود در راه رفتن به خط شخصا هر هفته.

ما به خوبی انجام می دهند با, S, X و 3 وجود دارد اما تولید و عرضه زنجیره ای شیب دار چالش با مدل Y به عنوان همیشه مورد برای محصولات جدید.

لطفا اجازه دهید من می دانم اگر هر چیزی وجود دارد که من می توانید انجام دهید برای کمک به.”

در ایمیل دیگری ارسال شده در ژوئن 29, مشک نوشت:

“حتی شکستن است که به دنبال فوق العاده تنگ است. واقعا باعث تفاوت برای هر ماشین شما ساخت و تحویل. لطفا همه را به اطمینان حاصل شود پیروزی!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر