مدیر عامل شرکت تسلا ایلان coronavirus بیهوده گویی برجسته فقط یکی از بسیاری از موانع خودروسازان در صورت بازگشایی گیاهان

ناصرو | No comments

Coronavirus اقدامات ایمنی برای فورد شامل مورد نیاز, ماسک صورت برای هر کس وارد فورد تسهیلات. هر فورد عضو تیم ارائه خواهد شد مراقبت از کیت شامل یک ماسک صورت و اقلام دیگر برای کمک به آنها را سالم نگه دارید.

فورد

ایالات متحده خودکار گیاهان قرار نیست بسته شود این مدت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. زمانی که کارخانه ها شروع به بستن در مارس برخی خودروسازان تنها انتظار بسته شدن به روزهای گذشته به طور بالقوه هفته.

اما با وجود هزینه خودروسازان میلیاردها اکثریت خودکار گیاهان بسته شد از طریق آوریل و بازگشایی تاریخ باقی می ماند یک هدف در حال حرکت به صورت یک صنعت است که رشد در یقین و دقت است.

مسائل مربوط به بازگشایی تولید خودرو که باعث می شود تا 6 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده محدوده از آنهایی که آشکار مانند ایمنی کارگر و مطیع محلی حکم – چیزی ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا colorfully مورد بحث در اوایل این هفته به مشکلات داخلی زنجیره تامین لجستیک و منابع.

اگر یکی از ده ها هزار نفر از نقاط در وسایل نقلیه در دسترس نیست شرکت نمی تواند تولید و کشتی ماشین ها و کامیون ها. تویوتا موتور در این هفته ذکر یک “بررسی گسترده” با تامین کنندگان و تدارکات شبکه به عنوان دلایل برای به تأخیر انداختن برنامه های خود را به راه اندازی مجدد گیاهان از دوشنبه این هفته از آوریل 11.

“بسیار پیچیده” فورد موتور افسر ارشد عامل جیم فارلی گفت: دوشنبه درباره روند بازگشایی عملیات شرکت در سطح جهان است.

Farley, صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی در مورد بازگشایی گیاهان گفت: “این مهم است که ما این راه اندازی مجدد حق است.” شروع کاذب بیشتر می تواند مجموعه صنعت عقب اندازد زندگی و مسائل پیچیده و حتی بیشتر.

“ما از طریق بسیاری از چیزهایی که به عنوان یک شرکت برای بیش از 100 سال, اما این است که واقعا بی سابقه” Farley گفت. “ما خیلی در ساخت shutdown در یک نقطه است.”

تاریخ راه اندازی مجدد

فورد و همچنین جنرال موتورز و فیات کرایسلر در میان خودروسازان به هنوز اعلام تاریخ راه اندازی مجدد پس از تاخیر به قبلی راه اندازی مجدد خرما. خودروسازان بر خلاف همتایان خارجی خود را به مذاکره دهانه با ایران خودرو اتحادیه کارگران که مخالف اولیه ممکن است بازگشایی.

چند خودروسازان می تواند ضرب و شتم دیترویت خودروسازان به تولید. دایملر شد یکی از اولین شرکت شروع به تولید مدل های مرسدس بنز در این هفته در آلاباما. آن متوقف شد, تولید در کارخانه در مارس 23.

دیگران مانند هیوندای موتور و کیا موتورز و بی ام و انتظار می رود برای راه اندازی مجدد گیاهان آغاز و تا روز دوشنبه. نیسان موتور است که با تاخیر خود را راه اندازی مجدد برنامه ای حداقل دو بار در انتظار بازگشایی در اواسط ماه مه. شرکت تولید متوقف شده در مارس 20.

تسلا که در یک نقطه از برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد تولید در هفته آینده را اعلام نکرده است در هنگام تولید در کارخانه در فرمونت کالیفرنیا آغاز خواهد شد. مخالفت مشک آالمدا کانتی که در آن تسلا کارخانه واقع شده است و به تازگی تمدید پناهگاه خود را در محل سفارشات از طریق پایان ماه مه.

مشک شدت انتقاد کرد در دولت stay-at-home سفارشات به عنوان “خلاف قانون اساسی” و “فاشیست” در یک expletive رنگ و لعاب بیهوده گویی در تسلا در سه ماهه اول درآمد تماس در روز چهارشنبه.

ایمنی عرضه موانع

خودروسازان به خصوص خودروسازان دیترویت شده است با شرح گسترده اقدامات ایمنی برای بازگشایی گیاهان خود را.

این برنامه شامل عمیق تمیز کردن; بازسازی فرآیندهای اجتماعی را فراهم فاصله; اجباری پوشیدن ماسک صورت و در برخی موارد سپر; حرارتی بدن اسکن; آنلاین prework پرسشنامه; و در دسترس بودن تست کیت برای Covid-19.

ورودی decommissioned گیاه که در آن جنرال موتورز تولید پزشکی ماسک صورت در میشیگان نمایش coronavirus روش های ایمنی در کنار یک میز با ضد عفونی کننده دست و ماسک و عینک ایمنی.

مایکل Wayland / CNBC

“شرکت نیاز به وضوح نشان می دهد آنچه را که آنها انجام می دهند برای حفظ افراد سالم و ارتباط با دولت ها به درک که چگونه آنها در حال ساخت بسته شدن تصمیمات” گفت: Ambrose Conroy, مدیر عامل شرکت خودرو شرکت مشاوره سراف است که کمک به شرکت ها با بازگشایی برنامه.

جنرال موتورز در 48 صفحه “راهکار” برای بازگشت به کار نیز دقیق ارزیابی سیستم های تهویه برای کمک به کاهش پتانسیل هوابرد گسترش Covid-19; نگه داشتن درب باز به پایین تاچ پونت; و پروتکل های جدید برای ناهار و استراحت در میان دیگر اقدامات.

برقراری ارتباط تغییرات برای کارکنان و مطمئن شوید که آنها احساس امن است برای رفتن به بحرانی برای شروع مجدد تولید و بدون تعطیل و یا دیگر توقف کار که رخ داده قبل به خودروسازان اعلام بستن کارخانه با توجه به Covid-19 مارس.

تست شده است یک نقطه چسبیده برای UAW اتحادیه. روری قمار رئيس جمهور از اتحادیه اروپا می خواهد ترین تست های موجود برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض ویروس. او گفت: این اتحادیه می داند “در دسترس بودن و دقت و صحت آزمایش مایع” و مسائل توسعه می تواند در طول راه به عنوان یک نتیجه.

فورد گفت: اگر کارکنان کارخانه می گویند که علائم کروناویروس از طریق خود prework پرسشنامه و یا در حالی که در کارخانه این شرکت را ترتیب برنامه ای برای تست و نتایج در دسترس خواهد بود در عرض 48 ساعت.

جنرال موتورز گفته است که برنامه ای برای تست کیت های موجود در تمام ایالات متحده خود را گیاهانی که همچنین شامل یک 48 ساعت یا کمتر برگرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>