تد ناخالص: چگونه او را از سالن شهرستان به سردخانه شهر?
اکتبر 11, 1976

من استفاده می شود به احساس می کنید که من متعلق در خیابان هارلم. به من بود به خانه در خیابان. گمان می کنم بسیاری از مردم وجود دارد که احساس کردند که… شما ممکن است ببینید کسی برش و یا کشته شدند. من می تواند بیرون رفتن در خیابان برای یک بعد از ظهر و من را ببینید به طوری که زمانی که من آمد در خانه من می خواهم به صحبت کردن و صحبت کردن برای آنچه که به نظر می رسید مانند ساعت. پدر می گفت “پسر چرا شما را متوقف کند که lyin’. شما می دانم که شما نمی بینید که. شما می دانید شما نمی بینم هیچ کس انجام دهد.” اما من می دانستم که من تا به حال.
کلود قهوه ای در Manchild در سرزمین موعود

پس از آن بود که تد ناخالص در واقع علنی خود را به عنوان یک “خیابان کاکاسیاه” همانطور که او هرگز اعتراض به بودن lionized به عنوان یکی. زمانی که مردم از او خواست که در آن او از او را با افتخار به آنها بگویید هارلم نه آنقدر با لبخند با smugness می آید که با مشاهده خود را به عنوان خاص — انتخاب بازمانده از محرومیت. آن را به عنوان بسیاری از مردم فقط فرض زمانی که تد گفت که او از هارلم که او تا به حال رشد در خیابان. او به طور کامل لذت می برد و رمز و راز آن swathed او در جامعه و پذیرش — حس اشتراک و تعلق آن به او با سیاه پوستان است. تنها مشکل این بود که پس از یک در حالی که تد به قبول بالماسکه و یا شاید او را دیدم که آن را یک راست به زمان او دچار این نوع از مرگ های خشونت آمیز پذیرفته شده به عنوان بخشی از خیابان زندگی.

تد ناخالص مرگ بیش از فقط یک ناگهانی غیر قابل توضیح تراژدی. و نه آن را مرگ فقط یکی دیگر از سیاه خیابان hustler. آن را که ساده است زیرا تد ناخالص نه عادی بود hustler خیابان. پس زمینه خود را شامل کتاب بیشتر از خیابان یادگیری او بیشتر در خانه از خیابانی کاکاسیاه.

ناخالص تربیت بود که قطعا از طبقه متوسط است. او صرف بخشی از جوانی خود را در شرق هارلم با درآمد متوسط ریورتون توسعه مسکن که در آن جامعه نخبگان زندگی می کردند. مادرش Gerty غرب قهوه ای بود و به لحاظ اجتماعی آگاه upwardly موبایل زن که بعدها یکی از بنیانگذاران HARYOU اجتماعی-خدمات سازمان است. پدر او یک معلم مدرسه. از زمان او بود هفت, Ted زندگی در خارج از شهر. او با حضور خصوصی دبیرستان در روستایی ویرجینیا خود را در مطالعات دانشگاهی در Shaw دانشگاه و بعد از آن تدریس دوره ابتدایی. در اوایل ’70s ناخالص خود را آغاز کرد سریع تعالی در جان لیندسی دولت افزایش برای تبدیل شدن به کمیسر گسترده و مشکل جوانان خدمات آژانس. در سال 1973 او متهم به گرفتن رشوه و misspending نزدیک به 400.000 دلار در مالیات دهندگان پول است. ناخالص مجرم و محکوم به سه سال زندان. او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در اواخر سال 1974 آغاز شد و کاهش مداوم است که به اوج خود رسید در مرگ او در ژوئن 9, 1976.

این اتفاق افتاد در یک خلوت شاهراه در بروکلین اوایل یک روز صبح یکشنبه هنگامی که ناخالص نشسته در اواخر-مدل سیتروئن بود به ضرب گلوله کشته پایین از پشت توسط یک مرد او را ملاقات کرده بود و دوست در زندان است. با کمک دو سکته مغزی از بخت خوب محققان پلیس بودند را به دستگیری: یک زن همراه ناخالص را که او نیز به ضرب گلوله جان سالم به در برد fusillade و شناسایی 21 ساله Kenneth گیلمور یک زن معتاد به مواد مخدر و محکوم سابق که در حال حاضر انجام می شود زمان برای قتل نفس به عنوان ضارب. سه روز بعد گیلمور تسلیم به مقامات در چارلستون کارولینای جنوبی است.

بازداشت اما پاسخ چند — اگر هر یک از بی شمار پرسش های مطرح شده توسط قتل و با اکراه شدید پلیس به بحث در مورد. چه شد تد ناخالص درگیر در آن در نهایت در زمان خود بود ؟

زمانی که داستان شکست در روزنامه محلی وجود دارد intimations که درشت شده بود و درگیر در فعالیت های جنایی. از اخبار روزانه داستان ذکر شده مواد مخدر و اعداد. یک تئوری فرض که ناخالص مرگ شده بود به دستور کسی بالا در مواد مخدر جهان است. اگر چه آنها تا به حال مظنون شناسایی شده به عنوان ماشه کش پلیس بود کمی دیگر. آنها نمی دانند آنچه که تا به حال رسوب تیراندازی و پس از رفت و تعقیب هر گونه آگهی پدید آمده است که بسیاری از آنها کور بیشتر فقط بی ثمر.

***

من تا به حال بیش از یک علاقه عبور در Ted ناخالص. من هرگز او را ندیدم اما تا به حال حتی در نیوآرک جایی که من مشغول به کار در آن زمان شنیده در مورد سوء استفاده خود را در شهر نیویورک دولت است. من به یاد داشته باشید یک بار حضور در یک جلسه با Amiri Baraka و شنیدن چندین نژادهای بحث در مورد چگونه ناخالص خراب شد تا خرید قایق راهپیمایی در اطراف پالتو نمایاندن زینت زنان سفید و بسیار زیبا برای بازی در نقش سیاه پوستان بود فقط جنگیدند و مردند در خیابان های سراسر کشور به لرزش خاموش است. بار دیگر من به خاطر تماشای یک گروه از سیاه و پورتوریکو بچه ها از جنوب برانکس در دیک Cavett نشان می دهد متهم ناخالص گرفتن بهتر از مراقبت از سگ خود را نسبت به او از آنها است.

اما نبود این حوادث جدا به تنهایی که علاقه مند شوید. نه این واقعیت است که نام خود را به حال شده است به مواد مخدر و اعداد هر چند که قطعا جذاب است. آنچه که بیشتر گیج کننده بود ، چند سیاه پوستان من می دانم که آن را دیدم به چیزی بیش از شواهد بیشتر از سفید توطئه علیه صالح سیاه پوستان که لفاظی رفت “دریافت بیش از حد بالا در سیستم است.” وجود دارد بیش از وجود دارد که من مشکوک. شواهدی وجود دارد که او را فرستاده کاهش از دفتر بدون ابهام بود.

اما مواد مخدر ؟ اعداد ؟ چگونه ؟ چرا ؟ من متوجه شدم که جستجو شاید به من کمک کند حل و فصل سوالات دیگر در سمت چپ بیش از خود من در دوران کودکی جوانان برگزار شد که خاطرات دردناک از دوستان که تا به حال در اثر استعمال بیش از حد و یا در تیراندازی از خشونت های خیابانی یا کسانی که تا به حال هرگز موفق به فرار و کشش مغناطیسی خیابان زندگی. رمزگشایی نگهبانی کد ممکن است توضیح دهید که آنچه تا به حال کشته جسمی و روحی برخی از دوستان من — و ناخالص.

تد دوستان و بستگان تمایلی به صحبت در مورد او. وجود اخلال در تحقق کسانی که در نظر گرفته شده خود را همراز که هیچکس واقعا او را می دانستند. هر کس به صحبت می کنید دارای یک قطعه از خاطره است که از همه آن را تصویب کرده است که به وضوح از کل تصویر. علاوه بر این وجود دارد که نگران کننده فکر است که وجود دارد و حتی بیشتر از فساد آنها می دانید.

مادر خود من حس احساس می کند یک brooding, دلسوزی برای او مرده است. پریشان با قتل و پیشنهاد مواد مخدر او رفت و در اطراف دفاع از افتخار خود را با گفتن دوستان که این یک طرح دولت برای از بین بردن او. زمانی که من وارد آپارتمان او در بالای نوک هارلم یک شب به ما وقت ملاقات یک دختر جوان پاسخ و به من می گوید Gerty است و خانه نیست. من معطل در لابی در حالی که پس از آن در طبقه بالا. Gerty پاسخ تلفن. او به من می گوید که او تغییر ذهن خود را در مورد این مصاحبه و نمی توان به هر در حالی که برای.

در ابتدا تمام تلاش من در مصاحبه با مردم کوچه و خیابان که می دانستند Ted هستند دفاعی را رد کرد. مردم کوچه و خیابان خواهد شد بحث در مورد هر چیزی اما پیش بینی نیست. آن است که در همه جا اما پاسخ به سوال کاوش جریان با بسیاری دشواری است. نویسندگان و مبارزه با مواد مخدر پلیس سوال بپرسید. در چشم مردم کوچه و خیابان هر دو املا توجه ناخواسته و مشکل است. خیابان ساکت هستند. بسیاری از مردم من می دانم که از هارلم و یا کسانی که اویختن اما زندگی نمی کنند وجود دارد, رشد آرام و مردد که من ذکر نام تد ناخالص جز به آن را روشن است که آنها نمی دانند که هر چیزی نمی دانم هر کسی که چیزی نمی داند و آرزو می کنم نمی دنبال داستان. حتی هارلم پلیس نمی خواهد صحبت در این مورد. چند نفر از من بپرسید نه برای یادداشت برداری در طول مصاحبه و فقط در مورد هر کس من صحبت می پرسد که او از ذکر نام.

در برانکس کوچه بولینگ که تد آباد یک مرد به من می گوید که خام نمی تواند درگیر شده اند و پیش بینی نیست. “به فروش dope” او می گوید: “شما باید به نفرت مردم است. من فکر نمی کنم تد می تواند متنفر همان جوان گربه او تلاش برای کمک به زمانی که او در اتاق.”

این نمایشگاه نظریه اما ناقص. در حال حاضر وجود دارد شواهدی وجود دارد که تد درگیر شده بود در پیش بینی نیست. و علاوه بر فروش ماری جوانا در هیچ سخت تر از ارسال بی نام مردم برای مبارزه با راز جنگ. شما لازم نیست که به صورت قربانیان درمانده. از آن آسان است.

من تصمیم به دنبال مواد مخدر زاویه اگر تنها به ایجاد چه حد تد درگیر شده بود. من رفتن به شهر با مواد مخدر دادستان استرلینگ Johnson, نیم انتظار برای جستجو وجود دارد داده های اخیر آشکار است که هارلم عمده فروشندگان مواد مخدر قرار داده اند از $100,000 قرارداد جانسون ، داستان شکست در نیویورک پستبا وجود جانسون درخواست که گزارشگر آن را نوشتن نیست و اخیرا اشاره به در , New York magazine قطعه.

از من بپرسید اگر این اتهامات که ناخالص درگیر شد در پیش بینی درست است. جانسون می گوید آنها هستند. چگونه درگیر من بپرسید. جانسون تردید و سپس می گوید او نمی تواند پاسخ دهد که پس از آن ممکن است سازش در حال انجام تحقیقات است. او به سرعت می پرسد من اگر من می دانم که جیمز Mosley است.

من انجام دهد. Mosley مجرم شناخته شد, همراه با ناخالص در YSA رسوایی. در آن زمان پلیس به نام او cortebeeck در پس زدن می پردازد. Mosley نیز صاحب برانکس کوچه بولینگ که در آن ناخالص دگرگون چهارشنبه شب و در جایی که کنت گیلمور به عنوان شب manager. Mosley و ناخالص دوستان نزدیک در یک زمان بودند و هنوز هم در شرایط خوب وقتی ناخالص به قتل رسید. با توجه به روزنامه داستان Mosley تبدیل شده بود دولت را در برابر شواهد ناخالص در YSA رسوایی یک اتهام او بعد را تکذیب کرد. اما من فکر نمی کنم جانسون است که در مورد به من چیزی بگویید من احتمالا در حال حاضر می دانیم.

“Mosley یک دستیار نزدیک پیت McDougal,” او می گوید. زمانی که من نشان می دهد هیچ نشانه ای از به رسمیت شناختن نام جانسون ادامه “McDougal اخیرا تبرئه در عمده مواد مخدر مسئول است.”

این McDougal مورد نه عادی بود مجسمه نیم تنه مواد مخدر. ده مرد بودند نام در کیفرخواست در پرونده مربوط به بیش از 50 کیلو هروئین. از 10 مردان از جمله McDougal که تحت تعقیب بودند و بعد تبرئه شد پس از آن به قتل دیگری به ضرب گلوله کشته شد هنگامی که کلمه منتشر شده بود که او یک پلیس خبرچین و یک سوم تبدیل شده است از دست رفته.

McDougal, جانسون می گوید: همچنین تاسیس اعداد دونده در هارلم. “تد ناخالص در ارتباط با این بچه ها می گوید:” جانسون. “اگر شما را دیدم یک مرد با زدن تمام وقت آنچه را که به شما می گویند ؟ تد یک زرق و برق دار ، او دوست داشت به اویختن با بچه ها بزرگ. او تا به حال یک جونز برای خیابان و زنان خوب. وقتی که شما شنیدن یک نام مانند تد ناخالص مرتبط با Mosley و McDougal شما انتخاب کنید که تا دور چون که او چه کسی است. نام او آمد اغلب به اندازه کافی برای ما به دانستن آن نیست گاه به گاه و یا جلسات شانس. او همیشه دیده می شود در این میله باشگاه لکه های شب با این بچه ها.”

جانسون به من می گوید که مواد مخدر کسب و کار در هارلم است [بنابراین] باطل در حال حاضر که به اصطلاح سیاه مافیا مجبور کردن خانواده های ایتالیایی که یک بار برگزار می شود کنترل بر مواد مخدر و اعداد. به تازگی همه چیز شده اند پیچیده ظهور یک نسل جدید از جوان سیاه پوستان که شروع به دست درازی بی رحمانه در نسل های قدیمی تر. قوانین قدیمی دیگر کاربرد ندارد و مردم در حال مرگ هستند با هشدار دهنده نظم.

من از جانسون اگر او را شگفت زده کرد که تد ناخالص کشته شد.

“نه” او می گوید. “من شوکه شدم.”

***

تد مرده است, یک هفته است. همانطور که من راه رفتن را از دیگر تنش و بی فایده مصاحبه من در گوشه ای از لنکس خیابان و 125 خیابان قبل از رفتن به مترو. گوشه ای آرام است. این فتور در هوای گرگ و میش به زودی ساخت یک فریزر دیوانگی به عنوان شب رطوبت بالا و جمعی از انسانیت فرود در هارلم خیابان. من تماشای چهره از مردم در حال عبور از تقاطع. مردم در هارلم همیشه به نظر می رسد زندگی در آن بیشتر خشونت افراط. در گروه تجربه از سیاه پوستان در این کشور همه چیز در حال سعی کردم همه چیز است که احساس می شود اما این امر به ویژه در هارلم. این هارلم تد ناخالص می خواستم خیلی به احساس او در بخشی از این هارلم او متولد شد اما هرگز واقعا از آن ساخته شده است. من جستجو در چهره رهگذران به دنبال چه تد ناخالص به دنبال اینجا.

من در نیوآرک نه هارلم اما خیابان ها هستند هر کجا که شما در پیدا کردن غلظت سیاه پوستان زندگی در شهری جیب از اتاق های اجاره ای و پروژه های, و بنابراین دیگر ثابت: مواد مخدر, زنان, اعداد, مرگ های خشونت آمیز.

هروئین چیز بزرگی بود وقتی که من جوان بودم. ما تا به حال بسیاری از نام آن اسب محبوب ترین بود. بسیاری از بچه ها من با نمی تواند صبر کنید برای عجله کردن و شروع به استفاده از آن. اگر شما نیست, انجام پیش بینی — عمدتا فقط خرناس آن — پس از آن شما نبود هیپ و به متهم بودن unhip بود که یک اجتماعی pariah.

فقط در مورد هر کس می خواست به بخشی از خیابان. این اولین محیط اجتماعی بسیاری از ما آمد در تماس با برگزار کردن یک شانس برای پذیرش و موفقیت ممکن است. و اگر آن را عایق, آن, با این وجود, هیجان انگیز و جذب می کند. مطمئن شوید که وجود دارد خطرات است که بخشی از زرق و برق.

هیچ مراسم به خیابان زندگی اما قوانین وجود دارد. آنها نانوشته و ناگفته اما همه کسانی که بی اراده به و یا رشد در خیابان ها به سرعت آنها را یاد بگیرند. اولیه در این میان اگر شما انجام می دهند و یا خرید و فروش پیش بینی این است که درک است که مرگ همیشه در انتظار است. دهانه های زندگی در تجارت مواد مخدر هستند frighteningly کوتاه تعیین شده توسط قانون از کاهش شانس: موفق تر یکی است — و یا دیگر یکی باقی می ماند در بیشتر احتمال هرگز آسیبی نرساند. چند مرگ طبیعی مرگ و میر. آن را غیر معمول نیست در حال حاضر برای تازه واردان به کسب و کار به پول بزرگ و ترک زود جلب توجه کمی از narc یا رقبا. وجود دارد, اما کسانی که به هر دلیلی انتخاب می کنید به چشم پوشی از قوانین و غرایز خود را و اقامت طولانی تر از آنها باید یا شروع به زمانی که آنها نباید — با توجه به چند تا از دوستان Ted یکی از آنها بود.

***

آن است که بیش از یک ماه پس از تد ناخالص مرگ قبل از بیت از اطلاعات در مورد سه سال گذشته از زندگی خود شروع به ظهور — از زمان او شروع به خدمت 16 ماه حبس در زندان تا قتل او. من متضاد تصاویر از تد در زندان است. برخی از منابع او را توصیف به عنوان به طور مداوم brooding و اغلب توسط خود نشان می دهد که او نمی ساخت یک اقتباس موفق به زندان است. دیگران اما توصیف او از زندان ماندن به عنوان صرفا حادثه. Sid Davidoff و بری Gottehrer (ویژه دستیاران به شهردار در زمان ناخالص بود YSA کمیسر) که دیدم ناخالص اغلب در زندان به یاد او مقابله منطقی هست. “او تا به حال فکری ابزارهای ساخته شده است که آن را ممکن است برای او برای مقابله با فیزیکی زندان” Gottehrer به من می گوید.

حقیقت این است که او در واقع تجربه متناوب دوره از بالا spiritedness و افسردگی شدید. او سرزنش خود را برای خانواده اش رو به وخامت بیماری به خصوص دختر خود مشکلات عاطفی. در زمان های دیگر او پر جنب و جوش و فعال در زندان برنامه های. در Greenhaven Correctional Facility در Stormville نیویورک او متعلق به چه زندانیان به نام “اتاق فکر” یک زندانی’ گروهی که مرتب برای بازدید از سخنرانان و کمک به زندانیان تنظیم به حبس. ناخالص نیز تبدیل به صنایع دستی و ایجاد آثار شیشه ای که او را ارسال به دوستان نزدیک خود را.

یک محکوم سابق بود که در زندان در همان زمان به من می گوید که ناخالص فرمان احترام زیادی از زندانیان دیگر. “گربه نمی آمد در سراسر به عنوان یک زندانی راه او به کار گرفته شده خود را. در واقع بسیاری از جوان دیدن استفاده می شود به تماس او را آقای ناخالص.”

سال اول تد صرف در خارج از زندان دشوار بود و زمین شناسی. خانواده اش تکه تکه شد. دختر خود را مورد نیاز روانپزشکی مشاوره. همسرش احساسی بود تنش از فشار نگه داشتن خانواده سالم و دست نخورده در حالی که تد دور بوده است. تد اولین کار پس از او سمت چپ Greenhaven فروش فضای تبلیغاتی برای هزاران نفر از سیمان ظروف زباله که فنر بود تا در گوشه و کنار خیابان در اطراف شهرستان. او در یک کار-انتشار برنامه در آن زمان در یک مرکز مستقر در هارلم. چند تا از لیندسی دولت دوستان گفتن او اغلب به نام به دنبال تماس ها و مشتریان بالقوه است. کار نمی تابه, اما — این شرکت در نهایت فرار به مشکل مالی و نیویورک عملیات خورده.

تد باید فکر کرد که او تا به حال به دست رستگاری در زمانی که پس از او در سمت چپ به کار-نسخه فاز از آزادی مشروط او امن کار با وزارت اصلاحات به دولت داده شده کشیش برنامه. کشیش ارل مور که استخدام ناخالص به من می گوید که تد در عنصر خود را دوباره کار به عنوان یک رابط بین زندانیان و خانواده های آنان است. او در ارائه مشاوره برای زندانیان و wheeling و خرید و فروش فقط در لیندسی روز — تا اخبار روزانه ایران را که آموخته های جدید خود را از اشتغال نوشت: در مورد طنز از یک محکوم سابق کار برای اصلاحات بخش. داستان تولید شده به اندازه کافی فشار از بالا در اصلاحات سلسله مراتب برای رسیدن ناخالص اخراج شدند.

“او آنقدر شکسته” کشیش مور به یاد می آورد “که او نشست و گریه کرد. او حتی پیشنهاد کار برای هیچ چیز, اما او هنوز هم به حال خانواده به مراقبت از است.”

پس از آن تد زیرفشار. و در برخی از نقطه اضطراب خود شدت یافته است. او سعی کرد برای شروع یک کولی-کابین شرکت سرمایه گذاری است که هرگز خاموش کردم اخه ماشین او خریداری نمی خواهد اجرا شود و او نمی باید به اندازه کافی پول برای تعمیر آنها. او به دست آورد حق رای دادن در یک چسب چسب کسب و کار در نیوجرسی اما واضح بود به کسانی که در اطراف او را که او در بر داشت آن را قانع اشتغال است. “این است که یک گربه که استفاده می شود را به $35,000 یک سال زندگی می کردند مانند او بود از ساختن $85,000 زندگی در brownstone, حال همه بهترین زنان یک قایق, خز کت. او یک ستاره است. او نمی تواند کار مثل که می گوید:” یکی از ناخالص را به آشنایان.

غالبا او صرف وقت خود را در تلاش برای ایجاد سریع-باک معاملات در اینجا وجود دارد. خود را از عمل به تئوری بود که اگر او می تواند شروع به کسب و کارهای کوچک چند او می تواند سود مرتب. و در پیش بینی او می تواند حتی بزرگتر.

ناخالص را دوباره ظهور به خیابان فرهنگ تا به حال برآورده نشده است با پذیرش قریب به اتفاق. او هنوز هم تا به حال متعدد دوستان و آشنایان اما در داخل مواد مخدر اموات که او آرزو او نفرت. اعتبار خود را در خیابان حس ناقص تصدی خود در لیندسی دولت داشتن مشخص شده او را به عنوان یک حیوان های مختلف در دسترس نباشد. جرم خود — “مرد سفید را جرم می گوید:” یک آشنایی بود نه چیزهای که خیابان افسانه ساخته شده است.

همچنین در ناخالص را به نفع بود, شرم آور این واقعیت است که او تا به حال هیچ پول. او از زندان بیرون آمد با توجه هزاران نفر در بازگشت مالیات بر خانه خود را در علاوه بر این به علت مرتب وام مسکن. نیز وجود دارد هزاران دلار در طولانی سر رسیده پارکینگ جریمه و سنگین کارت اعتباری صورتحساب.

برای دریافت پول تد شروع به قرض گرفتن از دوستان و فروش سهام وجود ندارد چسب کسب و کار در تلاش برای به خراش با هم به اندازه کافی برای خرید راه خود را به مواد مخدر. پول یا هیچ مرد دیگری به من می گوید Ted تا به حال هیچ شانسی برای ترک خوردگی بزرگ مواد مخدر در بازار است. او intemperate, تند و شدید ، kaleidoscopically وحشی. غرایز خود را برای کسب و کار در اشتباه بودند. یک مرد که می گوید ارتباط خود را با ناخالص بود و مکرر اما نه صمیمی به من می گوید از یک مناسبت است که در آن چند جوان هارلم فروشندگان بحث شد برش و توزیع بخش زیادی از هروئین. در یک نقطه است که انسان می گوید ناخالص interjected یک پیشنهاد در مورد برخی از جنبه توزیع که خیانت خود را جهل. ناگهان همه چیز رفت و خاموش — روشن بود به کسانی که در آنجا بودند که تد یک رتبه ، او شرمنده شد.

قادر به دندانه های داخلی, دایره, Ted کاهش یافت و در برخورد با حاشیه های شخصیت های, ماهواره های در حال چرخش در حاشیه این دارو ترافیک. حتی وجود آن را ممکن است به نوبه خود سریع دلار. این طول می کشد تنها یک سرمایه گذاری اولیه. یکی می تواند برای مثال parlay خرید 3000 دلار ارزش پیش بینی به سود نزدیک به $15,000. Reinvesting $10,000 که درو می تواند به شما یک ثروت باد آورده از $50,000. یک مرد به من می گوید که تد ناخالص بود فقط شروع به کارشناسی کارشناسی ارشد این pyramiding فرمول زمانی که او کشته شد.

تد ناخالص تا به حال واقع شده است manchild که به اشتباه فکر کرد که او در بر داشت خود را شاعرانه سرزمین موعود در گتو خرده فرهنگ زرنگ و کوتاه زنانه, سریع پول و سریع زنان است. اما واقعیت این است که تد آمده بودند به خیابان اواخر زندگی بیمار-مجهز به مقابله با شدیدتر واقعیت های زندگی بر روی تردمیل از یک فانتزی. در آن زمان او تا به حال فارغ التحصیل از Shaw, Ted در حال صرف 15 از 22 سال به دور از خیابان. در راه Ted ناخالص بود در واقع فقط زندگی خود را در هارلم دوران کودکی برای اولین بار.

ناخالص بود که از هارلم نسل که به شدت به هنگام تولد به Malcolm X و کل جنبش از غرور و اجتماعی و فعالیت سیاسی. بسیاری از کسانی که تا به حال رشد در خیابان ها رفت و از طریق یک دگردیسی بازرگانی, مهمانی, برای فعالیت سیاسی, اعداد, برای ناسیونالیسم. تد از دست رفته است که بیش از حد. به جای او آمد به هارلم دوباره بی حس شده توسط غفلت و تاخت و تاز کردن با پیش بینی کردن.

هیچ کس که می دانستم او می تواند شکست در برخی از راه تحت تاثیر قرار ناخالص انرژی و زنده دلی. او بسیار خوش بیان و مهیجی رسم مردم به مرکز خود است. مستقیم و بی واسطه با بی حوصلگی از جنجال و هیاهو از احساسات خود را — تمام شد متناوب. او رانده شد, به نظر می رسد توسط یک نیاز به توجه مداوم و پر گرسنگی برای تصویب. او در متعصب پیگیری از محبت. و خیابان تا حد معینی ارائه شده است که. اما تد ناخالص نیز ساده و بی تکلف مرد, معاشقه با خود تخریب. و خیابان ارائه شده است که بیش از حد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی