Tech پنج بزرگ از دست داده و حدود 270 میلیارد دلار ارزش در پنج شنبه بازار غوطه

ناصرو | No comments

نمایی از فروشگاه اپل در خیابان پنجم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در 7 آوریل سال 2020 است.

جان Nacion | NurPhoto | گتی ایماژ

پنج با ارزش ترین شرکت های فن آوری بیش از $269 میلیارد دلار ارزش روز پنج شنبه بدترین روز برای سهام ایالات متحده پس از مارس.

مایکروسافت بزرگترین بازنده ریختن بیش از 80 میلیارد دلار در ارزش سهام کاهش یافته است بیش از 5 درصد است. سهام Facebook نیز پایین تر از 5% در حالی که اپل کاهش یافته است 4.8%. الفبای بسته 4.29% پایین تر و آمازون ریختن 3.38%.

تقریبا هر دیگر سهام تکنولوژی پایین بود و همچنین با سیسکو (-7.91%) و آی بی ام (-9.1%) دیدن خصوص شیب دار قطره. یک استثنا بود زوم تصویری که بسته تا حدود 0.5 درصد. این ویدئو کنفرانس شرکت انبار شده در یک پارگی در این سال افزایش 226 درصد در سال 2020 به عنوان coronavirus همه گیر میلیون ها نفر مجبور به کار از راه دور.

پنج شنبه بازار غوطه بود که موجب افزایش در Covid-19 موارد آورده میانگین صنعتی داو جونز پایین 6.9% و S&P 500 با کاهش 5.9%. عمده میانگین ارسال شده بدترین روز پس مارس 16, زمانی که همه آنها کاهش یافته است بیش از 11 درصد در میان همه گیر. نگرانی ها در مورد موج دوم ویروس افزایش یافته است که ایالات متحده همچنان در مسیر خود به بازگشایی.

ایالات متحده coronavirus موارد صدر 2 میلیون, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>