امی Molk و پسر عروسکی

Beanstalk

امی Molk راه اندازی, او, بچه ها, سرگرمی, راه اندازی, سفر در ماه ژانویه پس از توجه به کمبود شدید در ویدیو آموزشی محتوای عروسکی چهار ساله پسر.

بود که قبل از coronavirus.

چهار ماه بعد Molk گیر کرده است در خانه در دنور و عروسکی است که در کنار او به تماشای نشان می دهد شرکت های تولید کننده و ارائه بازخورد به عنوان او می سازد آتشفشان و لجن و گل. در ضمن Molk است تبادل سرمایه گذاران و ایجاد برنامه های جدید در حالی که دست زدن به کارهای خانه مانند پخت و پز و تمیز کردن و کمک به تدی نگه دارید تا با او پیش دبستانی دوستان است.

“من هر روز یک آتشفشان در حال حاضر گفت:” Molk, 36, که شرکت ارائه می دهد کلاس های زنده از طریق زوم و ویدئو ها در مورد تقاضا. “این یکی از نکات برجسته روز من.”

یکشنبه روز مادر و افتخاری جشن امسال مثل هیچ کدام قبل از آن است. برای تقریبا دو ماه Molk و کار مادران مانند او در سراسر این کشور شده اند در وقت پدر و مادر وظیفه و بر اساس تحقیقات و گزارش های خبری آنها shouldering بیشتر از بار بیش از مردان است.

در صنعت فن آوری که در ادامه به حرکت از یک مایل از یک دقیقه با وجود اختلالات گسترده به اقتصاد به طور کلی مادران که دو عنوان C-suite tech execs بگویید CNBC که آنها در حالت زنده ماندن هر روز و در تلاش برای در آغوش غرابت از لحظه ای.

این که آیا آن را پانسمان در لباس, تبادل, یک چادر در حیاط خلوت برای یک کمپینگ شب و یا اجازه دادن به بچه ها سرگرم همکاران و مشتریان در زوم تماس بحران کنونی مجبور است مادران به فراموش خانه-محل کار جدایی و اجازه می دهد خود را در دو جهان به هم برخورد می کنند و در گاهی اوقات ناراحت کننده راه.

Molk می گوید که زمانی که تدی نیست تست کردن Beanstalk ویدئوها و کمک به او آمد تا با ایده های او وانمود کنید که او اجرا می شود شرکت خود را — یک تایپ کردن کسب و کار.

“ما خواهید بود با داشتن شام و به او می گویند او باید به مرحله واقعا مهم سرمایه گذار تماس” Molk گفت. “قطعا وجود دارد یک پوشش نقره ای به این همه.”

PagerDuty مدیر عامل جنیفر تجدا گفت: بحران ارائه شده تا به یک سطح کاملا جدید از مدیریت استرس. در حالی که او 15 سال دختر قدیمی است که مصرف دانشجوی سال اول کلاس توسط ویدئو تجدا مدیریت 650 کارکنان از راه دور کمک به تلاش همکاران در مقابله با جریان انزوا و تأمین انرژی از طریق back-to-back-to-back زوم جلسات.

PagerDuty مدیر عامل جنیفر تجدا با دختر و سگ

PagerDuty

اما وجود نقاط روشن.

تجدا دختر, Sam شده است از چهرههای شناخته شده در PagerDuty پس از مادر او پیوست ابر نرم افزار شرکت در سال 2016. اما سام واقعا هرگز تا به حال یک حس چقدر سخت مادرش کار می کرد چرا که در طول سفرهای خود به دفتر آنها می خواهم بیشتر به راه رفتن در اطراف و چت با مردم است.

“آنچه او تصور من این است که می گویند سلام به مردم و رفتن به آشپزخانه و خوردن M&Ms تمام روز” تجدا, 49 گفت: در یک مصاحبه. در حال حاضر او می بیند تلاش سطح مورد نیاز برای ایجاد کسب و کار اجرا شود. “چند هفته پیش او گفت:” خدا چرا شما تا این حد؟'”

نیز وجود دارد کیفیت هم خانواده که در گذشته بوده است وجود ندارد. نه تجدا و نه شوهرش که او نیز اجرا می شود یک شرکت و به طور معمول انشعابات وقت خود را بین ایالات متحده و استرالیا شده اند قادر به سفر برای کار در طول بیماری همه گیر. هر یک از اعضای خانواده آشپز شام دو بار در هفته و به آنها سفارش در هفتمین شب. یک شب جمعه در ماه آوریل آنها تن به تن یک چادر در حیاط خلوت و معترضان توسط یک گودال آتش.

یک poop, بمب می تواند در خانه ما و تا زمانی که آنها می تواند مانور در اطراف آن و رسیدن به Netflix و یخچال و فریزر آنها می شود خوب با آن است.

جنیفر تجدا

مدیر عامل شرکت PagerDuty

هنوز ثابت درهم و برهمی گاهی اوقات قرار می دهد تجدا بیش از لبه. در غیاب هفتگی تمیز کردن فرد تجدا گفت شوهرش گرفته شده برای تمیز کردن حمام و توالت برای اولین بار در سال. اما او تنها در خانواده است که زحمت به اندازه کافی ظروف سرباز یا مسافر به مرتب کردن با هر نظم.

“یک poop, بمب می تواند در خانه ما و تا زمانی که آنها می تواند مانور در اطراف آن و رسیدن به Netflix و یخچال و فریزر آنها می شود خوب با آن” او گفت:.

ناهار و لباس

در Lexi ریس تقریبا پنج سال به عنوان رئیس اجرایی از ذوق ارائه دهنده ابر نرم افزار حقوق و دستمزد رفته از یک شروع کوچک به یک 1,100-فرد شرکت به ارزش توسط سرمایه گذاران در نزدیک به 4 میلیارد دلار.

ریس دو دختران در سنین 10 و 7 تا به حال یک ایده مبهم از آنچه که او در تمام طول روز, اما آنها بیشتر آگاه باشند از این واقعیت است که او را انتخاب کنید و آنها را از مدرسه. ریس گفت: این همیشه یک مبارزه دانستن است که او از دست رفته در مدرسه meetups بلکه مایل به انتقال به دخترش که در پنجم و درجه دوم اهمیت کار او کمک به کسب و کارهای کوچک و اهمیت اقدام به عنوان الگویی برای دیگر زنان در محل کار است.

از آنجا که اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در کالیفرنیا, ریس, 45, می گوید بچه ها او را در حال گرفتن یک عکس واضح تر از مادر خود را. آنها آموخته ام که برخی از کسب و کار آنها می دانید و عشق با استفاده از ذوق حقوق و دستمزد نرم افزار از جمله کپلر کتاب و مجله در منلو پارک کالیفرنیا و کسب و کار است که متعلق به پدر یک دوست. آنها همچنین متوجه شدند که این شرکت است که کمک به کسب و کار دسترسی به بحرانی تامین مالی از دولت است.

ذوق COO Lexi ریس با دخترش

ذوق

ریس اجازه دهید آنها را به پیوستن به او در یک زوم تماس در روز پنج شنبه با CNBC به بحث در مورد آنچه آنها آموخته ام.

“من می توانم شنیدن و دیدن آنچه او را از انجام,” او دختر بزرگتر گفت. “در حال حاضر من می دانم که چگونه او کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک کمک می کند و پرداخت برای کسب و کارهای کوچک.”

لباس های دیگر علاوه بر این به روز کاری در ریس خانواده است. دختران گاهی اوقات پیوستن به تماس های تصویری در لباس شخصیت های هری پاتر.

کالین ولنتاین رئیس اطلاعات و امنیت حکومت و انطباق در نزدک می تواند مربوط.

“من 2 1/2 ساله دوست دارد به بازی پلیس زمانی که او فکر می کند من در تماس های تلفنی برای بیش از حد طولانی” گفت: ولنتاین, که همچنین دارای یک چهار سال.

ولنتاین, 32, به طور معمول هر دو از بچه ها در مهد کودک, از او و همسرش تمام وقت کار کنند. در حال حاضر دو پدر و مادر تقسیم می شوند تا بعد طوری که یکی می تواند کار عمدتا بدون وقفه در حالی که دیگر به تماشای بچه ها. تغییرات دیگر شامل برنامه ریزی برای هشت روز ارزش وعده های غذایی در یک زمان و تلاش برای رسیدن به بچه ها برای به اشتراک گذاشتن در تمیز کردن هر چند “من جارو در 9 ساعت شب گذشته” گفت: ولنتاین.

کالین ولنتاین رئیس اطلاعات و امنیت حکومت و انطباق در نزدک با دخترش

Nasdaq

در حالی که او در دست نیست سه ساعت رفت و برگشت به منهتن رفت و آمد از خانه اش در Westchester, نیویورک که زمان پر شده است با وظایف خانه از راه دور رفع مسائل فنی و برقراری ارتباط نزدیک با تیم خود را از نزدیک به 10 نفر در سراسر جهان است.

“همه ما باید مشکلات خود ما. همه ما باید مسائل ما در حال برخورد با” ولنتاین گفت. برخی از آنها “برخورد با انزوای شدید” و “من دیگر افرادی که در برخورد با پدر و مادر مسن و تلاش برای مراقبت از آنها 3,000 مایل دور.”

نمی سعی کنید به کامل

در مک آفی یک بخش عمده ای از Chatelle لینچ را به عنوان رئیس منابع انسانی برای نظارت بر سلامت و ایمنی از نرم افزار های امنیتی شرکت 7,000 کارکنان. در همان زمان او چهار بچه در خانه — 11 سال و 12 سال پسران و دختران دوقلو که 5.

او در توضیح استراتژی در خانه با شوهر خود به عنوان “تقسیم و تسخیر..” یک شب این هفته لینچ وجود دارد گفت: خیلی در جریان است که او قادر به شروع کار مدرسه با بچه ها تا 7 بعد از ظهر

“این یکی از آن روز که آنها را دریافت نمی کند از لباس خواب خود را” لینچ 43 گفت: از خانه اش در نزدیکی دالاس. “و من دان’ t احساس بد در مورد آن است.”

یکی از اولویت های اصلی در کار است به مطمئن شوید که کارکنان درک کنند که آن را OK اگر آنها نمی, خود را به صورت کامل به انجام لیست هر روز حتی اگر این بدان معناست که نجات در یک شب تیم تماس تصویری. او می بیند که چگونه به چالش کشیدن آن را به چوب به روال و به بچه های خود را زمانی که آنها نیاز به و گفت: او نمیخواهد کارکنان به احساس بیشتر بر دوش از آنها در حال حاضر با این شرایط.

“من واقعا آمرزنده اگر همه چیز کامل نیست,” او گفت هر دو به خانه و محل کار.

Chatelle لینچ HR سر در مک آفی با خانواده اش

McAfee

لینچ اذعان می کند او به دنبال به جلو به روز مادر در این آخر هفته. در اکثر سال ها او را در خارج از نشستن در آفتاب و بچه های خود را خواهد صبر کنید در طول روز است. در این سال او فکر می کند ممکن است یک تنیس تم زیرا او شده است تلاش برای ورزش اما شکایت در مورد استفاده از یک بچه سر و صدا. او نیز به دنبال به جلو به تماشای آخرین قسمت از ESPN “آخرین رقص” روز یکشنبه با شوهرش و پسر که بزرگ طرفداران بسکتبال.

فراتر از آن است که او فقط امیدوار است او بچه های خلاق.

“من فکر می کنم آنها تعجب آور من,” او گفت:. “آنها عاشق نوشتن و ساخت کارت های خانگی و من دوست دارم که بهتر از هر چیز دیگری است.”

تماشا کنید: چرا آمریکا تضمین شده نیست پرداخت مرخصی استعلاجی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی