تکنولوژی معاملات شخم زدن جلو با وجود همه گیر و ضد تراست موشکافی

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل پیاده روی به جلسات برای فن آوری مقررات و رسانه های اجتماعی مسائل در واشنگتن در سپتامبر 19, 2019.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ترشح tech مقابله اطلاعیه ها مطرح کرده اند همان سوال که در مورد بازار سهام را افزایش: ندارد ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر?

در طول چند ماه گذشته شرکت های فن آوری همچنان به تحکیم و سرمایه گذاری حتی در حالی که در زیر میکروسکوپ از آنتی تراست مقامات. هر چند برخی از خریداری به نظر می رسد راه استراتژیک برای تنظیم به یک پست-همه گیر جهانی مانند Uber را کسب تحویل برنامه Postmates دیگران مانند آمازون خریداری از خود رانندگی فناوری راه اندازی Zoox نگاه مانند مرتب کردن بر اساس چیزی که سرمایه گذاران انتظار می رود برای دیدن در قبل از زمان است.

ارزش و تعداد tech معاملات رشد است که از بخش های دیگر تا کنون در این سال ساخته شده است و تا حدود یک چهارم از تمام M&A در ایالات متحده با توجه به داده ها از Dealogic. محققان می گویند این بخش است که در ابتدا به رشد خود ادامه حتی با تهدید افزایش coronavirus مورد اعداد. که چون همه گیر شده و مصرف کنندگان حتی بیشتر متکی به تکنولوژی سیستم عامل و دستگاه های به کار و معاشرت با سرعت بالا نیاز به نوآوری است که سوخت این صنعت بزرگ و دسترسی به سرمایه است. Dealogic داده است که بر اساس در دسترس عموم M&A اطلاعیه از تاریخ 9 ژوئیه این سال و شامل معاملات که نیست بسته نشده است.

کوچکتر معاملات هل دادن جلو

در حالی که ارزش تکنولوژی معاملات کاهش یافته است و تا کنون این سال, معاملات, ادامه, اعلام می شود در یک نرخ بالاتر از بخش های دیگر. به طور کلی معامله ارزش در ایالات متحده کاهش یافته است 67% در سراسر بخش تا کنون در این سال نسبت به گذشته در حالی که ارزش تکنولوژی معاملات طبقه بندی شده به عنوان کامپیوتر و الکترونیک کاهش یافته است حدود 62 درصد با توجه به Dealogic داده که آهنگ های عمومی اطلاعیه ها و گزارش. اما تعدادی از ادغام تکنولوژی پایین است فقط 13 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حالی که تعدادی از ایالات متحده معاملات به طور کلی کاهش یافته است 22%.

که می تواند نشان می دهد که تنها بزرگترین معاملات در حال شکست به رفتن را از طریق یک روند است که همچنین انتظار می رود در طول انتخابات سال پس از یک گردش مالی در دولت می تواند در خنثی کردن پیشرفت در سودآور ادغام تحت بررسی در طول انتقال.

“بسیاری از معاملات در حال انجام شدن آن را فقط به معاملات بزرگ نیست اتفاق می افتد گفت:” کول Bader که منجر M&A و همکاری سران جهانی تکنولوژی در Stifel. که تا حدودی به دلیل نوسان بازار می توانید آن را مشکل تر برای به یک توافق عادلانه قیمت سهام در غیر نقدی معامله Bader, اضافه شده.

هنوز صنعت فن آوری منحصر به فرد انگیزه برای ادامه هل دادن از طریق ادغام حتی به عنوان اقتصاد سلامت و بحران نامشخص باقی می ماند. در حالی که بخش های دیگر ممکن است رانده بیشتر با ناامیدی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر صنعت فن آوری گرایش به محور استراتژیک ضرورت که به احتمال زیاد با سرعت بالا توسط stay-at-home سفارشات با توجه به اریک گوردون یک کسب و کار استاد در دانشگاه میشیگان که مطالعات M&A و فن آوری است.

“تکنولوژی نیست مانند انبارداری و یا مواد غذایی کسب و کار که در آن شما می توانید همه چیز برای دو سال یا پنج سال و هنوز هم کار کسب و کار اصلی خود” گوردون گفت. “شما باید به ارائه تکنولوژی است که امروز می خواستم.”

که می تواند توضیح دهد که چرا کامپیوتر و الکترونیک بخش کنون رشد هر صنعت دیگری در آمریکا نظر کسب رای بیش از 10 سال گذشته است. در حالی که این بخش دارای نوسان در رتبه بندی توسط معامله ارزش آن همواره اعلام کرده بیشتر معاملات در هر سال بیش از هر صنعت دیگر در ایالات متحده بیش از 1 ، 000 معاملات در هر سال حداقل از سال 2010 با توجه به Dealogic.

در طول همه گیر کاربران بیشتر تکیه بر روی سیستم عامل های دیجیتال به عنوان کار و تعاملات اجتماعی رانده شده اند آنلاین وادار به شرکت های فن آوری به تکامل و حتی بیشتر به سرعت برای دیدار با نیازهای مشتریان خود را با توجه به گوردون. به همین دلیل زوم خریداری رمزگذاری شرکت Keybase پس از یک سری از حریم خصوصی اشتباهات زود به اقامت در خانه سفارشات گرفتار چشم از سیاستمداران و تنظیم کننده.

دیگر خریداری مثل Facebook را خرید برنامه ریزی شده از Giphy ممکن است اتفاق افتاده به هر حال, اما همچنین یک راه برای اضافه کردن ویژگی های است که برای نگه داشتن کاربران درگیر آنها به دنبال بیشتر محتوای آنلاین.

“آنچه که شما تا به حال پنج سال به انجام در حال حاضر شما احتمالا 18 ماه به انجام است که همیشه شما نسبت به حصول” گوردون گفت. “مداد کوتاه زنانه می گویند شما overpaying و شما گفت:” آره آره آره مهم نیست. ما لازم نیست که سه سال برای توسعه این ما می خواهیم آن را در حال حاضر.”

این اثر ضد تراست

هنوز ضد تراست موشکافی می تواند عامل این معادله زمانی که وزن کسب در برابر ساختمان یک تابع در خانه. تکنولوژی غول مانند Amazon, Apple, Facebook و گوگل دریافت کرده اند outsized توجه خود را ادغام به عنوان آنها در انتظار یک کنگره ضد تراست شنوایی در پایان ماه و انجام دیگر تحقیقات فدرال و ایالتی و بین المللی سطح.

گوگل اعلام کرد قصد دارد به خرید ساعت هوشمند ساز Fitbit در ماه نوامبر است اما هنوز هم انتظار برای ضد تراست مقامات به آن متهور به عنوان سیاستمداران ابراز نگرانی چگونه کاربران داده های سلامت می تواند یکپارچه شده و به فروش می رسد. ضد تراست ترس به نظر می رسید به نقش بازی در حال بارگذاری است موفق کسب Grubhub که باید جدید ایجاد غالب بازیکن در تحویل مواد غذایی در بازار. در عوض, Grubhub فروخته شده به یک بازیکن اروپا و بارگذاری خریداری کوچکتر شرکت Postmates.

در حالی که کوچکتر خریداری تمایل به اجرای تحت رادار در مقایسه با آنهایی که بزرگتر شکوه $1 میلیارد و رگولاتور به تازگی نشان داده شده است علاقه در ارزیابی چگونه با تکنولوژی شرکت های متراکم کردن قدرت از طریق داده است. کمیسیون تجارت فدرال گفت: در ماه فوریه آن را بررسی گذشته کوچک خرید از آمازون, Alphabet, Apple, Facebook و مایکروسافت که تا به حال قبلا گزارش شده به آنتی تراست مقامات. بررسی رهبری توسط FTC را از سیاست های برنامه ریزی با هدف درک اگر آژانس دهکدهای از دست رفته مهم نشانه ها در مورد تاثیر ادغام و اطلاع رسانی سیاست های به روز رسانی.

تکنولوژی منتقدان در کنگره باید homed در معاملات آنها به عنوان داده ها-منازعه مانند گوگل قصد دارد به خرید Fitbit و Facebook را خرید برنامه ریزی شده از Giphy. مانند بررسی پتانسیل سرکوب حجم tech معاملات اگر آنها مجاز نیست به طریق و در نهایت می تواند پایین تر از ارزش کل بسته معاملات برای این بخش است.

هنوز نقد و سرشار از شرکت های فن آوری به نظر می رسد به حرکت به جلو با حداقل بخشی از M&A در نظر دارد. معامله ارزش در دسترس است برای تمام معاملات اما بر اساس علنا گزارش اطلاعیه های وارد شده توسط Dealogic حروف الفبا آمازون و مایکروسافت صرف کرده اند به طور قابل توجهی کمتر در M&A تا کنون در این سال نسبت به گذشته است. معامله ارزش شد نه در دسترس برای اپل اما Facebook اعلام کرده است بیش از دو برابر تعداد معاملات تا کنون در سال 2020 در مقایسه با سال 2019 حسابداری برای حدود 6 میلیارد دلار در مقایسه با بیش از 2 میلیارد دلار در این زمان در سال گذشته است.

ابتدا برای انعطاف پذیری

مقابله جریان شروع به بهار پس از اولیه خاموش شدن ناگهانی آمریکا در ماه مارس است. با توجه به داده ها از FTC ادغام براده کاهش یافت و از 138 در ماه است که به فقط 79 در ماه آوریل است. تنها 73 معاملات گزارش شده است اما این تعداد شات تا دوباره به 111 براده در ماه ژوئن.

در حالی که شکوفایی تشویق افزایش coronavirus مورد اعداد می تواند به ارسال و ایالات متحده کسب و کار دوباره به حالت بحران اگر مناطق مجبور به دوباره محدود کردن فعالیت های اقتصادی برای سرکوب ویروس.

“اگر وجود دارد بیشتر Covid اگر چیزهای دیگر وجود دارد که فشار اقتصاد اگر ما یک دولت جدید است که می تواند به مرگ از بازار بسیاری از صنایع که در حال حاضر تحت تاثیر ادامه خواهد داد به احساس درد است. آنها ممکن است احساس درد افزایش یافته گفت:” گوردون استاد دانشگاه میشیگان. “من فکر می کنم فن آوری و بهداشت و درمان هستند دو صنعت که در حال رفتن به بیشتر انعطاف پذیر.”

بزرگترین شرکت های فن آوری تمایل به ذخیره پول نقد, ترک آنها را در یک موقعیت خوب به ادامه هزینه های سراسر رکود. از اواخر سال 2019 حروف الفبا, Amazon, Apple, Facebook و مایکروسافت ساخته شده تا پنج نفر از هر ده شرکت با پول بیشتر در دست با توجه به FactSet. تمام پنج سهام شرکت های در حال مثبت برای سال به عنوان بازار نزدیک سهشنبه در حالی که شاخص S&P 500 به پایین است که در حدود 1 درصد.

مقید کردن تقاضا برای معاملات حتی می تواند سرعت بخشیدن به M&A پیش از انتخابات ماه نوامبر با توجه به ویتو Sperduto co-رئیس جهانی مالکیت و ادغام و برای بازارهای سرمایه RBC.

“شما به طور معمول که در انتخابات سال اما در این سال آن را بیشتر تشدید این واقعیت است که شما باید از این پتانسیل برای موج دوم ویروس در زمستان و شما تا به حال یک مکث پیش از آن در سال,” او گفت: “بنابراین بسیاری از عرضه و تقاضا است که ما فکر می کنیم در حال آمدن به بازار است.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه ما قانون ضد تراست کار می کند و آنچه در آن به معنی برای بزرگ با تکنولوژی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر