هدف دیجیتال فروش سوخت در سه ماهه اول فروش, افزایش, اما پرداخت قیمت سنگین برای رشد

ناصرو | No comments

هدف دیجیتال فروش سوخت در سه ماهه اول سود اما بزرگ جعبه خرده فروش, درآمد, نتایج روز شنبه نشان داد این پرداخت قیمت سنگین که برای رشد به عنوان هزینه های کارگری افزایش یافت و فروش بالاتر-حاشیه اقلام مانند پوشاک کاهش یافته است.

سهام بودند تا کمتر از 1% در premarket تجارت.

خرده فروش در فروشگاه ها باقی مانده اند باز در سراسر کشور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما بحران تأکید چالش ساخت پول از تجارت الکترونیکی است. به عنوان خرده فروش آنلاین بیشتر آنها نیز در بیشتر کار مانند چیدن اقلام بسته بندی آنها و حمل و نقل آنها. که به طور معمول فشار سود خود را —که آیا فروشندگان پر کردن سفارش برای منظقه وانت ایمیل آن و یا تحویل آن به مشتریان درب.

در اینجا چیزی است که هدف گزارش سه ماهه منتهی به مارس 2:

  • سود هر سهم: 59 سنت تنظیم
  • درآمد: $میلیارد 19.62
  • همان-فروش فروشگاه: تا 10.8%

در اواخر مارس, هدف, هشدار شرکت افزایش هزینه های چنین به عنوان پرداخت بالاتر برای کارگران خواهد فشار سود آن به صورت سه ماهه جرقه فروش سهام.

هزینه افزایش دستمزد, فروشگاه, تمیز کردن و دیگر هزینه های مرتبط با این بیماری همه گیر است و بالغ بر حدود 500 میلیون دلار مدیر عامل برایان کرنل به خبرنگاران گفت: در طول یک درآمد تماس بگیرید. که شامل افزایش دستمزد و مزایای خواهد شد که پرداخت از طریق جولای 4.

در سه ماهه اول هدف گفت: درآمد خالص کاهش یافت و به $284 میلیون یا 56 سنت در هر سهم از $795 میلیون دلار یا $1.53 هر سهم سال قبل. به استثنای برخی موارد هدف به دست آورده و 59 سنت در هر سهم. تحلیلگران انتظار داشتند که هدف را کسب 40 سنت در هر سهم با توجه به Refinitiv.

درآمد این شرکت افزایش 11.3 ٪ به $19.62 میلیارد دلار از $17.63 میلیارد سال قبل. آن را ضرب و شتم تحلیلگران برآورد $19.04 میلیارد دلار است.

هدف همان است-فروش فروشگاه رشد 10.8 درصد در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل است. اکثریت قریب به اتفاق است که رشد از تجارت الکترونیکی است. فروش در فروشگاه باز حداقل 12 ماه افزایش 0.9% در حالی که دیجیتال فروش رسید با 141%.

این شرکت انصراف خود را چشم انداز مالی برای تمام سال و سه ماهه اول در اواخر ماه مارس به دلیل Covid-19. آن است و نه ارائه یک دوم و سه ماهه و یا سالانه پیش بینی شده است.

بزرگتر سبد سفرهای کمتر

در طول سه ماهه هدف گفت: مشتریان میانگین سبد 12.5 درصد بالاتر به عنوان آنها ساخته شده کمتر سفر به فروشگاه. های دیجیتال خود را افزایش بود ناگهانی و قابل توجه است. هر ماه از این دوره شرکت گفت: فروش دیجیتال رشد شتاب از 33 درصد در ماه فوریه به حدود 100 درصد در ماه مارس به 282% در ماه آوریل است.

این خرده فروش قوی ترین کالا دسته بود hardlines که رشد بیش از 20 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل به دلیل الکترونیک فروش کرنل گفت. مواد غذایی و آشامیدنی (persian) رشد بیش از 20 درصد است. ملزومات و زیبایی بودند تا توسط آن بالا است.

پوشاک پایین بود حدود 20 درصد است.

مشتریان شیفت آنلاین افزایش یافته است اما این خرده فروش در تلاش است تا مدیریت آنها را با استفاده از آن بسیاری از فروشگاه ها به عنوان یک تحقق مراکز. این شرکت گفت: نزدیک به 80 درصد آن در سه ماهه اول دیجیتال فروش شد انجام شده توسط فروشگاه.

آن همان روز خدمات به خصوص محبوب در حال رشد 278 درصدی در سه ماهه. هدف مشتریان اجازه می دهد راه های مختلفی برای دریافت سفارشات آنلاین در روز آنها خرید: آنها می توانید آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه های رانندگی به یک فروشگاه برای بازیابی آنها و یا آنها را تحویل به درب با هدف متعلق به خدمات Shipt.

کسانی که حدود 5 درصد از آن همان-فروشگاه رشد فروش برای سه ماهه این شرکت گفت.

هدف حاشیه فشرده شده بودند در راه های دیگر بیش از حد بسیاری از خریداران قلم بیش از پوشاک و لوازم جانبی و نسبت به جذب پایین حاشیه بندی مواد غذایی و ملزومات. آن را به پاره وقت و تمام وقت کارکنان ساعتی $2 ساعت به طور موقت افزایش دستمزد است که آن را به تازگی توسعه یافته تا 4 جولای.

برنده مشتریان جدید

با وجود این شرکت هزینه های بالاتر کرنل گفت: خرده فروش و جذب مشتریان جدید و الهام بخش وفاداری است که پرداخت خواهد شد برای مدت طولانی.

او گفت: 5 میلیون مشتریان جدید خرید در Target.com و بیش از 2 میلیون و سعی کردم آن درایو سرویس برای اولین بار در سه ماهه اول. و او اضافه کرد: هدف در حال حاضر بیش از 70 میلیون نفر از مردم که برای امضا کرده اند هدف دایره آن برنامه گوشی های هوشمند. هدف در تلاش است تا موقعیت خود را به عنوان یک محل امن تر به فروشگاه.

“ما همچنان به تمرکز بر ایمنی نه تنها برای آینده چند محله اما برای سال ها و سال آمده است,” او گفت:. “ما صحبت کرده ام برای سال در مورد اینکه آمریکا در ساده ترین محل برای فروشگاه. ما در حال رفتن به نیاز به مطمئن شوید که ما ترکیب بودن آسان به فروشگاه محل با امریکا را امن ترین محل برای فروشگاه و مطمئن شوید که که تعهد به ایمنی در حال انجام است.”

او گفت: هدف دیدم امیدوار glimmers نسبت به پایان سه ماهه اول, به خرید, به صورت اختیاری اقلام مانند لباس برداشت و در بخشی به دلیل محرک چک و بیشتر مشتریان ترک خانه های خود را به عنوان مستندات برداشته. آوریل نیز خود بهترین ماه از سه ماه دوره با همان فروش فروشگاه با بیش از 16 درصد نسبت به سه ماهه سال قبل.

و فروش روند نیز منعکس شده مردم در اولویت است. یک مثال منعکس خروش مردم در پخت و پز وعده های غذایی بیشتر در خانه است. در حالی که همان فروش فروشگاه در صفحه اصلی دسته بندی شدند و تنها در یک رقم فروش اقلام آشپزخانه شروع به پریدن کرد بیش از 25 ٪ است.

او اذعان کرد آن را دشوار برای خرده فروش به برنامه ریزی برای آینده است. او گفت: هدف نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد با back-to-school فصل به عنوان دانشجویان منتظر شنیدن اگر آنها را حرکت به خوابگاه و بازگشت به دانشگاه و یا چگونه مردم را به جشن تعطیلات به همه گیر همچنان ادامه دارد.

و او گفت: اقتصادی تصویر نامشخص است به خصوص با افزایش بیکاری است.

“در حال حاضر ما می دانیم که مصرف کنندگان در حال زندگی متفاوت,” او گفت:. “آنها در حال خرید متفاوت است. آنها در حال تطبیق با محیط جدید پس از آن واقعا یک زمان از عدم قطعیت و این که چرا ما مطمئن شوید که ما به عنوان انعطاف پذیر به عنوان امکان پذیر است.”

او گفت که او انتظار دارد که خریداران به دنبال راحت و بدون تماس نزدیک.

“وجود دارد رفتن به یک حق بیمه در ایجاد یک امن, بررسی, خرید, محیط زیست,” او گفت:.

جزئیات هدف آزادی مطبوعات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>