تاکو بل مالک شکایت Grubhub این ادعا را نقض قرارداد توزیع

Jin Lee | بلومبرگ | گتی ایماژ

تاکو بل صاحب یام برندهای تحت پیگرد Grubhub این ادعا که آن را نقض توزیع آن توافق است.

یام خرید 3% از سهام در شخص ثالث تحویل برنامه در سال 2018 به عنوان ملی زنجیر نگاه به آسانسور فروش با ارائه تحویل. به عنوان بخشی از معامله دو قرارداد که مورد نیاز تحویل برنامه به یام قیمت مطلوب و سطح خدمات به هزاران نفر از تاکو بل و KFC, رستوران ها, که تا حد زیادی توسط franchisees.

این طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه در نیویورک, شهرستان دیوان عالی کشور مدعی است که Grubhub مدیر عامل مت Maloney نادرست خاتمه داده شود با این شرکت قرارداد با Yum در تاریخ 2 ژوئن. او با ارسال این شرکت نامه ای ادعا می کنند که یام کار با بارگذاری می خورد و Postmates نقض شرایط قرارداد. یام را انکار نماید.

یام گفت که خواستار آن است که Grubhub لغو آن فسخ قرارداد و ورود به مذاکرات است. اما Grubhub به جای رسیده به franchisees به طور مستقیم در دوشنبه تحمیل یک ساختار قیمت گذاری جدید با توجه به کت و شلوار.

هزینه های جدید به این معنی است که مصرف کنندگان را مجبور به پرداخت نزدیک به 40 درصد بیشتر برای Grubhub تحویل مواد غذایی از یام رستوران.

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که Grubhub نشان داد نشانه هایی که از آن پشیمان قرارداد آن زده با یام. Grubhub گفته محذوف یام رستوران بودند که باز برای کسب و کار در طول coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به طرح دعوی در دادگاه در زمان های دیگر تحویل برنامه اصرار در پرداخت برای خدمات است که آن را ملزم به ارائه بدون هیچ هزینه اضافی تحت قرارداد. و هنگامی که Grubhub راه اندازی خدمات اشتراک در فوریه سال 2020 آن را نقض قرارداد اجازه تاکو بل یا KFC, رستوران ها شرکت کنند مگر اینکه آنها پرداخت می شود و هزینه های اضافی این طرح دعوی در دادگاه ادعا.

این قرارداد همچنین گفته شامل 50 میلیون دلار حق فسخ برای یام اگر Grubhub آمد کنترل شده توسط یک شخص ثالث که به رقابت با یام کسب و کار. در چهارشنبه, Grubhub و هلند مبتنی بر تحویل شرکت فقط خوردن Takeaway.com گفت که این دو شرکت خواهد بود ادغام در همه سهام معامله است. این خبر به این معنی است که هزینه ختم “به خوبی ممکن است مربوط به” طرح دعوی در دادگاه گفت.

یک سخنگوی شرکت در بیانیه ای گفت به CNBC که Grubhub “شور و نشاط” را انکار اتهامات در شکایت.

“این مایه تاسف است که یام! گرفته شده از این مرحله و ما بسیار متاسفم در مورد وضعیت یام Franchisees با میلیون ها دلار در حال حاضر در معرض خطر به خصوص در میان این چالش محیط زیست” سخنگوی گفت. “ما خوشحال به کار با یام! برای حل و فصل قرارداد ما اختلاف اما ما قصد داریم به اطمینان حاصل شود که Grubhub و سهامداران آن هستند محافظت در برابر یام!’s نقض انحصار مفاد این توافقنامه است.”

طرح دعوی در دادگاه می آید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای یام مارک و بقیه از صنعت رستوران به تکیه کند و به شخص ثالث تحویل نرم افزار. Grubhub و رقبای خود کشیده اند آتش از قانونگذاران سرآشپزها و مصرف کنندگان برای هزینه های کمیسیون آنها به اتهام رستوران در هر سفارش.

و در حالی که این بیماری همه گیر به معنی بیشتر مصرف کنندگان تحویل سفارش از طریق Grubhub تحویل برنامه شده است تلاش بیش از سال گذشته است. در نبرد برای به دست آوردن سهم بازار از DoorDash و جذب مشتریان وفادار یک بار سود شرکت چرخش به از دست دادن در آن در سه ماهه اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید