سیلوستر: زنده ماندن

STAYIN’ ALIVE: در بیماری و سلامت سیلوستر نگه می دارد توانا واقعی
8 نوامبر 1988

دو عکس از سیلوستر:
آن را در سال 1978 و دیسکو قوانین. Donna Summer ممکن است اذعان کرد به عنوان یک ملکه دیسکو اما برای مردان همجنس سیلوستر دیگر ملکه. این falsetto خواننده ناگهان از کشیدن رسوایی به آمار پرونده بدون دادن تا لباس. “رقص (دیسکو گرما)” است hustling تا پاپ و نمودار و “You Make Me Feel (توانا واقعی)” است به مراتب پشت سر. سیلوستر و پس زمینه خود را با خوانندگان دو تن o’ سرگرم کننده در حال شلاق تا مخاطبان از هر نژاد و جنسی اجبار با صدای معنوی و گناه ریتم. چرخش و twirling و فریاد کردن انجیل-inflected dancefloor نصایح مانند ریچارد بچه خواهر این سن فرانسیسکن در پر زرق و برق مدل به نظر می رسد و آواز می خواند به عنوان اگر او فقط خدا را دیده … بوگی.

در حال حاضر آن را در سال 1988 و سیلوستر ایدز. او پیوسته مردم را با ایدز از سان فرانسیسکو, گی, غرور مارس در یک صندلی چرخدار. اگر چه او فقط 40 سال خود را نازک شدن مو خاکستری غرق امکانات و بدن ضعیف او را نگاه 25 سال ، این سیلوستر های عمومی تشکر و قدردانی از بیماری خود و انتقال از زرق و برق maven به خارج از بیمار ساخته شده است که او تقریبا غیر قابل تشخیص است. چند که نقطه او گریه و یا بریده بریده نفس کشیدن در شوک یا تحسین شجاعت خود را. برای تقریبا 20 سال سیلوستر شده است یک آیکون از سان فرانسیسکو, شب زنده داری: ظالمانه جسورانه افتخار. امروز سیلوستر یک نماد کاملا متفاوت سان فرانسیسکو — یک مرد همجنسگرا در حال مبارزه برای زنده ماندن.

“سیلوستر است به عنوان او سپس می گوید:” سن فرانسیسکو رمان نویس Armistead Maupin “یکی از معدود گی افراد مشهور که هرگز در کنار او بندگی همراه نردبان موفقیت. او اجازه می دهد ما را به جشن زندگی خود را قبل از مرگ او و من نمی دانم یک تک ستاره است که صداقت به انجام این کار است. در بیماری و در سلامت سیلوستر انجام داد یکسان روح.”

مانند بسیاری از سیاه خوانندگانسیلوستر آموخته است که چگونه به آواز خواندن در کلیسا در کف خط کلیسای خدا و عیسی مسیح در جنوب لس آنجلس است. اما از همان ابتدا وجود دارد عوامل ساخته شده است که این آشنا مناسک گذر غیر معمول است. سیلوستر مادر آنال, سکس با زن هرد معرفی جوان سیلوستر جیمز به یک وزیر, جری, اردن. تحت اردن هدایت سیلوستر انجام شده در انجیل کنوانسیون در سراسر کالیفرنیا. او showstopper بر او تفسیر “هرگز رشد” اولین رکورد زنی که باقی مانده است سیلوستر بت و عمده نفوذ Aretha Franklin. در حال حاضر سیلوستر بود که مرتب برای divadom.

“سیلوستر آنقدر کوچک” به یاد مادر “او استفاده می شود به ایستادن بر روی یک شیر جعبه در حالی که او می خواند. او پاره کردن کلیسا مردم خواهد بود جیغ و hollering و پس از آن او می خواهم به بازی در پارکینگ.”

این Pentacostal کلیسا نیز که در آن سیلوستر به حال اول خود را همجنسگرا تجربه. “من مورد آزار قرار گرفته توسط یک کشیش می گوید:” سیلوستر “زمانی که من هفت و هشت و نه! او واقعا یک شماره به من اما هرگز مرا دیوانه. اما شما ببینید من یک ملکه حتی در آن زمان پس از آن خسته نمی من. من نه دوست داشتم آن است.”

“من می خواستم به یک تفنگ ساچمهای به این مبلغ می گوید:” سیلوستر مادر.

سیلوستر را precociousness ساخته شده او را یک کودک دشوار. پدرش او را دوست نداشتند و او به طور مداوم به مبارزه با مادرش. پس از مدتی زندگی با او ثروتمند مادر سیلوستر فرار برای زندگی با دوستان در حالی که هنوز در دبیرستان. او به پایان برسد و دو سال در Lamert زیبایی کالج در L. A. جایی که او مورد مطالعه قرار تزئینات داخلی. پس از آن بود در سال 1970 که 20 ساله سیلوستر دعوت شد به سان فرانسیسکو به آموزش Cockettes چگونه به خواندن انجیل.

“آنچه ما را از گلدان سیگار کشیدن, انداختن, LSD و تماشای فیلم در تلویزیون” به یاد می آورد Kreema ریتز یکی از اصلی ده drag queens ساخته شده است که تا Cockettes.

این Cockettes خارج از رشد گروهی از هیپی که مربوط به غذا توطئه مواد غذایی co-ops. جورج هریس پسر از یک آف-برادوی بازیگر در زمان جدید خود را به نام مورد ترش در سال 1969 زمانی که او چیدن کشیدن dumpsters و ساخت مواد غذایی تحویل به هیپی در کمون. ترش دعوت شد توسط فیلمساز استیون آرنولد و بیل گراهام حسابدار سباستین به نظر می رسد با دوستان خود در ویژه شب سال نو نسخه از شبانه رویا نشان می دهد در کاخ تئاتر یک ساختمان دکو نشان داد که چینی فیلم های روز. به حلقه های جدید دهه Cockettes رقصید cancan به سنگ نورد’ “Honky Tonk Women.” جمعیت تایید و Cockettes شد به طور منظم کاخ جاذبه است.

“اصطلاح جنسيت-fuck ابداع شد, برای توصیف Cockettes می گوید:” مارتین Worman a/k/a Philthee ریتز. این سابق کشیدن ملکه در حال حاضر یک NYU عملکرد هنر دانشجوی دکتری نوشتن پایان نامه خود Cockette گذشته است. “ما یک دسته از هیپی رادیکال. ما می پوشند ما بی ارزش کشیدن در موهای بلند و ریش و نم نم زرق و برق در همه جا. به جای تلاش برای تکثیر یک تصویر از زنان ما می خواهم ما را در تصویر. شما باید به یاد داشته باشید که ما از این پول برای انجام وفادار کپی. ما از کشیدن در رفاه و مواد غذایی.”

سیلوستر ساخته شده خود را Cockette اولین بار در سال 1970 به عنوان یک جزیره لله در هالیوود بابل پوشیدن ’30s تعصب-برش لباس و آواز “Big City Blues.” برای سال آینده سیلوستر نقش حیاتی بازی در همیشه استادانه تر و آشفته Cockette مرحله نشان می دهد. باز برای Cockettes’ نیویورک اولین بار در سال 1971 بود که سیلوستر و گروه, یک گروه گیتار سینه توسط خواننده جدید در زرق و برق تجسم. آن را در مورد این Cockettes عملکرد است که گور ویدال ساخته شده اغلب به نقل از بیانیه “بدون داشتن استعداد است و دیگر کافی است.”

در 70s اوایل سن فرانسیسکو آن ران به عنوان یک همجنسگرا و اگر شما نمی تواند آن را شما تایید شده است. “که تمام صلح و عشق چیزی که برای تلفن های موبایل خیلی شاخی در حال حاضر, اما واقعا اتفاق افتاده است می گوید:” Worman. “هیپی فضای تربیت تحمل برای همه و همجنسگرا بودن به معنای اکتشاف و جشن. حتی اولین استخر شنای سرپوشیده بودند اهل تفریح و بازی. مردم تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است compartmentalized تمایلات جنسی خود را.”

این Cockettes’ تاثیر شکوفا شده است. هنگامی که دیوید بووی سان فرانسیسکو اولین بازی موفق به فروش او توضیح داد: “آنها لازم نیست من آنها سیلوستر.” کن راسل را دیدم Cockettes و قرض خود را تصاویر برای دوست پسر. آینده mainstreamers مانند منهتن, انتقال, Bette Midler و خواهران اشاره گر — به زودی برای تبدیل شدن به سیلوستر پشتیبان خوانندگان — همه به دنبال خود پاشنه بلند قدم به قدم.

این Cockettes پل شکاف بین هیپی و گلم راک, بین کثیف جین و طلا لنگ. سیلوستر و گروه که شامل آینده Oingo Boingo نوازنده بیس کری تخم و آینده سانتانا/سفر گیتاریست نیل Schon, دست آورد توجه بیشتر از سیلوستر را زرق و برق کشیدن از پشتیبان گیری گروه مطلوب بوگی. خود را دو سال 1973 LPs شکست مواجه. سیلوستر قلم شهر آویزان در لندن و آمستردام با بویی و التون جان و مشخص زمان تا زمان بازگشت در ’75.

در طول این دوره هجوم به سان فرانسیسکو آغاز شد و تعدادی از موسسات رونق گرفت. سیلوستر هم اکنون می توانست مخاطبان بیشتری را به منظور جلب و بیشتر باشگاه ها در آن به مرحله خود باز گشت. هیپی را-خود-خود-چیزی که فلسفه شد و به تدریج جایگزین نوع انطباق و تجزیه طلبی — معرفی شده توسط مردم از شهرهای کوچک.

“من به فلوریدا نقل مکان در زمستان ’74-’75,” به یاد Kreema ریتز “و زمانی که من بازگشت در نیمه دوم این دهه آغاز شده بود — فروشگاه های مواد غذایی تبدیل شده بود به میله و استخر شنای سرپوشیده. پس از آن متوجه شدم تمام این مردان با سبیل و من فکر کردم که این افراد از آینده؟”

پست-STONEWALL, گی مرد می خواستم قهرمانان او می تواند خود تماس بگیرید. در غیاب دیگر مدل های نقش همجنسگرایان به طور سنتی گرفته شده برای خوانندگان مانند جودی گارلند و مارلین دیتریش چرا که آنها تجسم درگیری های شبیه به خود را — این زنان را مرد ترانه سرایان’ توهمات زنانه انفعال و خواندن آنها را در برابر دانه در خشم است. برای نسلی از مردان جوان که با سوپریمز و کشف, گی, lib, r&b, خوانندگان جدید شد divas از انتخاب. 70s اوایل روح خواهر او یک چیز مشترک با گی مردان — خود را سرکوب انفجار در یک تورنت از نفس اماره است. این مهاجم سیاه ارائه شده شب رقص متن در حالی که آنها اسیر هر دو بیگانگی و شور که مردان همجنسگرا درک.

این خوانندگان زن در وجد و شور و درد و ایمان, امید و خیریه (نام آن را می گویند همه) لین کالینز و Patti Jo در میان زنان را به علامت خود را در گی, باشگاه, بدون نزدیک شدن به پاپ نمودار. قبل از دیسکو رسیده توده سکس اظهار داشت هویت خود را در بازار به عنوان مصرف کنندگان از موسیقی رقص — اگر چند, گی, نفر مجاز به اعلام روابط جنسی خود را ثبت و سپس پرونده را تبدیل گی هنگامی که به اندازه کافی گی مردم خریداری و آنها را فروخته است. برای هر دو سیاه همجنس باز, جدید شب زنده داری بود frontier که در آن هویت و تمایلات جنسی می تواند به کاوش در درون یک محافظ عرصه است. اما به صورت مستقیم سفید امریکا که در حال حاضر چنین موسسات دیسکو ترجمه شده به جریان اصلی خیالبافانه سرگرمی: به سختی متعال خروجی به تجربه انقلاب جنسی بدون در واقع این زندگی است. قبل از اینکه سفید-اعتصاب-حصار امریکا آماده بود برای گوش دادن به همجنس گرایان آنها آموخته است که چگونه به فروشگاه و رقص و مانند آنها.

سیلوستر را DISCOIZATION آمد در زمان نوع تجاری اوج در سال 1979; با توجه به سیلوستر “سال زمانی که ملکه فرار کسب و کار موسیقی.” دیسکو وزارت کازابلانکا سوابق بسیار موفق مستقل برچسب پشت دانا تابستان و مردم روستا اجرا شد توسط بسیاری از مردان همجنسگرا مانند مارک Paul Simon که در اوایل سال جاری از ایدز است. معروف ترین دیسکو پروموتر برادران وارنر را ری Caviano شد و همچنین در میان بسیاری باز در مورد همجنسگرا بودن و هر شرکت تا به حال خود را, گی, سلطه, دیسکو بخش است. جهان می خواستم به حزب و هیچ کس می دانست که چگونه مانند مردان همجنسگرا.

اما نه برای مدت طولانی. سان فرانسیسکو سرپرست هاروی میلک ترور شد ’78 و خلق و خوی از سان فرانسیسکو منتقل شده است. آنیتا برایانت کمپین برای لغو حقوق همجنسگرایان احکام در حال حاضر آورده فرقه از احترام به سیاست — هیچ کس می خواست به نگاه و یا حمل به عنوان اگر آنها گرفته شود ممکن است به صورت یک ملکه. گی, تمایلات جنسی تکه تکه. آن را به اندازه کافی همه چیز را امتحان کنید: شما تا به حال به اعلام خود را به, چرم, Levis, کابوی یا مرغ یا چیزی.

سپس رسانه ها اعلام کرد که “دیسکو با” یک عبارت است که با حمله به صحنه موسیقی در حالی که ساخت یک ضد همجنس لکه دار کردن. رکورد کسب و کار تنها بیش از حد خوشحال به روی آنچه نمی تواند آنها را کنترل کند. دیسکو بخش تبدیل به رقص ادارات بودند و یا از رده خارج در دسترس نباشد. تا آنجا که سیلوستر نگران بود وجود ندارد دلیلی برای زنگ. بر خلاف بسیاری از دیسکو و هنرمندان و خواننده تا به حال یک هویت است که می تواند فراتر روند. مردم همچنان به مانند سیلوستر به دلایلی که فراتر رفت و به ضرب و شتم.

قبل از او ساخته شده خود را در دیسکو حرکتسیلوستر خود بود و بدون فن از موسیقی است. هاروی Fuqua کهنه Motown تولید کننده و سابق خواننده از Moonglows حال امضا سیلوستر به یک جاز گرا برچسب. سیلوستردر سال 1977 ارائه شده به مراتب بیشتر مرسوم روح خواننده و در آن زمان او تا به حال به دست آورد خود را در زمینه سلاح های مارتا شستشو و Izora رودز دو تن o’ سرگرم کننده است. “من نه فقط به کسانی که سیاه, دختر سیاه, خوانندگان که ‘oooooh’ و ‘aaaaah,’ ” سیلوستر به یاد می آورد. “من می خواستم برخی از شگفت انگیز که می تواند ناله.”

اما هنوز هم وجود دارد چیزی از دست رفته در سیلوستر جدید r&b رویکرد است. او آنچه را که او نیاز از پاتریک کولی, روشنایی, در شهرستان, دیسکو, منطقه خلیج, بزرگترین و مهم ترین گی محل. کولی تا به حال نگه داشته و آهنگسازی خود و سینت سایزر, آزمایش راز تا زمانی که خود را در خانه ریمیکس دانا تابستان “من احساس می کنم عشق” تبدیل شد به محلی خشم. تحت تاثیر قرار سیلوستر خواسته کولی اگر او نمی خواهد ذهن ساخت مشابه مصنوعی اضافه شده به آنچه که در اصل یک تصنیف “You Make Me Feel (توانا واقعی)” و یکی دیگر از, uptempo, برش, “رقص (دیسکو گرما).” دو آهنگ شد بالای چهل تک آهنگ و آلبوم بعدی مرحله دوم به طلا. سیلوستر بود و در نهایت وارد در دامان جریان اصلی امریکا, stilettos طلسم جنسی و تمام.

اما وقتی دیسکو در بازار سقوط کرد, فانتزی, سوابق پاچه. آنها می خواستند به زور او را در جهت سیاه خوانندگان مرد مانند Toddy Pendergrass. اول به رفتن بود کولی سنتز اروپایی (که در باشگاه به معنی گی) نفوذ است. گذشت زمان سیلوستر استفاده کرده بودند بیشتر و بیشتر از کولی ورودی — هر دو سینت سایزر و آهنگ های خود را — تا زمانی که Fuqua منع کولی از جلسات ضبط.

نتیجه کولی-کمتر LPs سال 1980 به فروش روح من و ’81 را بیش از حد گرم به خواببودند blacker و مستقیم — آنها صدا بیشتر شبیه به نوع r&b بازی در رادیو و کمتر مانند دیسکو شنیده گی باشگاه — اما نمی به خوبی در هر دو فرمت. “من به آنها گفتم” شما می توانید تغییر تصویر من اما من نمی changin گه!’ می گوید: “سیلوستر. “پس من رفتم به دفتر در یک یگی و یک کلاه گیس بور و زد بالا و پایین سالن. سپس من ترس و وحشت خود را از استودیو تا زمانی که آنها تا به حال به رها کردن.”

فانتزی را همانگونه اما تنها پس از جلوگیری از سیلوستر از ضبط تا زمانی که قرارداد خود را تمام شده در سال 1982. آن دو چیز به حال اتفاق افتاده است به کولی. پس از او دیگر نمی تواند با بازی سیلوستر Cowley آغاز شده خود را ضبط حرفه ای در ’81. اولین تک “Menergy,” اشاره به خیابان کروز و پشت درهای بسته ، این شد یک ردیف 1 رقص رکورد در امریکا پاپ بین المللی رسید و تعریف آینده صدا از باشگاه — hi-NRG. اما قبل از همه که کولی شروع به سقوط بیمار به چیزهای غیر قابل توضیح.

“ما رفته بود در یک تور آمریکای جنوبی در اطراف 1979 یا ’80,” سیلوستر به یاد می آورد “و در طول سفر پاتریک مریض شدم. همه ما فکر آن را به مواد غذایی است. هنگامی که ما او هرگز نمی تواند به طور کامل و دوباره. به زودی او به پایین آمدن با همه چیز شما می توانید تصور کنید و هیچ کس نمی دانست چرا.”

برخی از فرض که کولی بیماری بود, روان, ترس از موفقیت است. در حقیقت این امکان را هرگز از دوره نقاهت بعد سوار کولی به تولید بیشتر. اما او نگه داشته شدن مریض تر و در نهایت التماس کرد با سیلوستر به جدا زندگی خود را-پشتیبانی از ماشین آلات. به او چیزی برای زندگی, سیلوستر گفت کولی که او تا به حال به بهبود می یابند به طوری که آنها می تواند رکورد با هم دوباره. به طور معجزه آسایی Cowley کشیده و برای $500 جفت ساخته شده است “آیا شما می خواهید Funk?”

مدت کوتاهی پس از “Do You Wanna Funk?” تبدیل به یکی از بزرگترین رقص بازدید از ’82 و به سیلوستر مورد نیاز حرفه ای افزایش کولی مرگ شد یکی از اولین علنی به عنوان ناشی از ایدز است. “در پایان او واقعا تلخ” سیلوستر می گوید. “پزشکان می دانم هر چیزی در — او از نوعی ذات الریه.”

پس از از دست دادن دوست خود سیلوستر خود را نگه داشته همکاری های موسیقی را به حداقل برساند. او به نوشتن و تولید و ترکیب سه آلبوم برای Megatone محلی دیسکو, خبرگزاری مستقل, و چون آنها ثبت ارزان همه تبدیل سود. دو تن o’ سرگرم کننده رفت, خود ارضایی, شد, آب و هوا و گل بزرگ با “it’s Raining Men.” در سال 1986 برادران وارنر مجوز جاذبه متقابلکه شامل سیاه و رادیو و باشگاه ضربه “کسی مثل تو” و سپس امضا خواننده. یک نرم سرفه قطع ضبط جلسات برای آلبوم بعدی کوتاه است. سیلوستر در بیمارستان بستری شد با پنومونی و مبتلا به ایدز.

سیلوستر زندگی متوسط آپارتمان در سان فرانسیسکو هنوز tangibly گی کاسترو منطقه. گذشته از چند طلا رکورد در دیوار وجود دارد هیچ چیز در خانه خود را که ثبت نام بیش از طبقه متوسط ناز و نعمت بزرگ تخت تلویزیون بزرگ. چند چیز سرنخ شما در آن صاحب شخصیت — یک قاب, مجموعه, دستکش, عمه ، خاله, Jemima فلفل شیکر های غول پیکر, رایگان, South Africa پوستر حلق آویز بالای تخت.

سیلوستر و مدیر تیم مک کنا من خوش آمد می گوید. کنار نوزاد به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم ایده از یک سن فرانسیسکن, گی مرد, سکس سبیل پرپشت تر و تمیز. تنها او به نظر می رسد کمی بیش از حد تر و تمیز و چشم خود را به نظر می رسد کمی غرق شده. من فکر می کنم “یکی دیگر از فرد بیمار.” (McKenna پیدا کنم و بعد ندارد ایدز است و در حال حاضر خود را از دست داد پسر به این بیماری است.) سیلوستر اتحاد پرستار بیرون یک تلویزیون قابل حمل و می پرسد اگر ما نمی خواهد ذهن تماشای آن را برای چند دقیقه. Drag queens در Donahue.

من از تمام سوالات دشوار ، نوامبر سال گذشته تب آغاز شد. او شروع به گرفتن aeresolized pentamadine یک داروی تجویز شده برای جلوگیری از افراد در معرض خطر بالا از پایین آمدن با کلنيزاسيون پنومونی ترین زندگی تهدید بیماری های مرتبط با ایدز. اما سیلوستر تا به حال از دست رفته درمان خود را در حالی که در تور نزدیکی پایان سال است. در دسامبر 4, آخرین نشان می دهد تور سیلوستر به نظر می رسد در فیلادلفیا ایدز بهره مند شوند. هنگامی که او به خارج از صحنه نمایش, او نمی تواند گرفتن نفس خود را. آن شب نقطه پایان خود را انجام روز و آغاز مشکل است.

“وقتی که من از بیمارستان به خانه آمد من وزن 140 پوند می گوید:” سیلوستر. “در حال حاضر من در 167 اما من با وزن طبیعی بود 190 تا 200 پوند است. خدا را شکر من همیشه به حال یک حس مد و من می دانستم که چگونه به خودم نگاه نازک تر است. من همیشه در یک رژیم غذایی. این کاملا راه من می خواستم به آن را انجام دهد.”

ایدز یک بار دیگر ضربه بیش از حد نزدیک با از دست دادن سیلوستر عاشق ریک Cramner معمار کسی که با او زندگی می کردند به مدت دو سال. به عنوان با Cowley Cramner بیماری بود کفن در رمز و راز.

“ریک هرگز به من گفت که او بیمار بود — غرور خود را نمی خواهد اجازه می دهد او را به کمک بخواهد. او در اینجا بود یک لحظه و رفته بعد. او رفت و درگذشت من پس از قول او هرگز من را ترک کند. او وعده داده شده من این است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که فقط ریک می دانستند. آنها در حال حاضر رفته. من هرگز آنها را می دانیم مگر اینکه من او را جایی.

“آن دو روز قبل از 40 روز تولد من و ما مجبور به خاموش کردن دستگاه خود را. او gonna die که آخر هفته به هر حال. اما اگر او مرده بود در روز تولد من عسل آه چه افتضاحی من می میرم برای بقیه زندگی من است. من نیاز به یک پسر خیلی بد. من شده است در عزاداری برای یک سال در حال حاضر و نه به حال رابطه جنسی برای طولانی تر از آن است. این امر می تواند خوب است کسی را از خواب بیدار در صبح. اما جایی که من میخوام پیدا کردن یک دوست پسر, hobblin’ در اطراف و lookin’ عجیب و غریب ؟ من حدس می زنم من به مقصد نیست که یک بار دیگر و این باعث تاسف من است. من واقعا بر این باور بودند که ریک و من میخوام با هم در بیماری و در سلامت. ما نمی کنیم؟”

سیلوستر شهرت به تنهایی نمی تواند پرداخت دکتر صورتحساب. اگر چه او می گوید خود را بیمه پوشش می دهد بسیاری هزینه های پزشکی او نیاز بیش از درآمد حاصل از بازگشت کاتالوگ حق امتیاز. مک کنا می گوید: خواننده عملا اجرا از پول است.

“بسیاری از مردم می خواستند ما را به قرار دادن یک greatest-hits LP می گوید:” مک کنا. “من شده است به دلیل مقاوم در برابر کسانی که آلبوم را می توان تا بی مزه. اما ما تا به حال برای قرار دادن چیزی چون سیلوستر هیچ ربطی به زندگی می کنند. (Megatone را انتشار 12 12: سیلوستر بزرگترین مخلوط.) در حال حاضر من قصد دارم یک نفع برای او اسپانسر شده از طرف ملی, گی طرفداران حقوق که برادران وارنر است اختصاصی. وجود دارد که من فکر کردم من می تواند یک تلفن همراه ضبط استودیو به خانه اش اما من متوجه شدم که فقط من در تلاش برای ادامه خواهم هیچ چیز تغییر کرده است. آن را سخت به اجازه رفتن گاهی اوقات.

“همه جا, من به, من اجرا به افرادی که می خواهید به می دانم که چگونه سیلوستر است. من کمی دیوانه گاهی اوقات به دلیل آن تنها چیزی که من مجاز به صحبت در مورد. و وجود قریب الوقوع از درجه اعتبار ساقط است که من هنوز هم نمی دانم که چگونه به مقابله با است.”

درست به او استثنایی خود, سیلوستر دارای صفات بسیاری زندگی می کنند که در سال فراتر از تشخيص: او یک روح مبارزه او حاضر به خود را به عنوان درمانده و او می تواند صحبت کردن علنی در مورد بیماری خود را. اما ایدز یک ماله و مانند خود موسیقی او گاهی اوقات جهش از امید به ناامیدی.

“که من میخوام مخفی کردن بیماری است ؟ می گوید:” سیلوستر. “من میخوام بمیرم از آن — اگر در واقع آن است که چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر من آن را نگه داشته یک راز است و چه خوب است که انجام دهید ؟ من انجام شده است ایدز مزایای برای بسیاری از سال های طولانی قبل از آن را به مد روز تبدیل شد. این امر مضحک به پنهان در مورد آن در حال حاضر.”

اما او در یک موضوع است که اسپرز خود را چابک حس شوخ طبعی و او را مرتب به عقب و کمی تلاش به جلو خم. دست های خود را شروع به رقص در هوا و عبارات مانند “عسل” “کودک” و “خانم چیزی” را لغزش به گفتگو. چشمان او روشن خواهد شد و سپس شما می توانید یک نگاه اجمالی از دیسکو سردستهزنان خواننده اپرا نهفته است که پشت نقاب از بیماری است.

“این است که من نمی خواهم به فکر می کنم بدترین می گوید:” سیلوستر “از آنجا که من یک ملکه به اندازه کافی بلند. من گی 41 سال — من 41 سال است. من نمی نیاز به ایدز آزمایش پادتن. من می دانم آنچه من انجام داده ام. چرا من هدر کسانی $90 زمانی که من می توانم خرید بروید؟”

سیلوستر اتفاق افتاده در یک زمان هنگامی که دیسکو بدست کرده بود بیش از حد پلاستیک می گوید:” اندرو Holleran نویسنده رقصنده از رقصکلاسیک رمان در مورد زود, گی, روز از دیسکو. “اما او مخلوط جشن و غم و اندوه در راه است که من احساس تا به حال انجام شده است در سال. من نفرت را به استفاده از ‘f’ word, اما سیلوستر شد افسانه.”

دیسکو است که اغلب به عنوان یک افراطی — و گاهی اوقات آزاردهنده — خوش بین موسیقی. اما در آن اوایل formulative سال در گی, باشگاه, دیسکو, شامل همه چیز از شادی به درد اغلب در همان آهنگ است. دیسکو کلاسیک که در زیر زمین دی جی در حال حاضر برای رسیدن به در اوایل صبح بعد از یک شب از اسید خانه یا لاتین hiphop اغلب کسانی که ثبت که در زمان تلخ و شیرین رویکرد است. چرا که گذشته خود را شامل هر دو عاطفی پایین بلوز و معنوی اوج از انجیل سیلوستر شد بخش عمده ای از آن سودا حزب سنت است.

نهایی معنای سیلوستر صدای نهفته است در توانایی خود را برای انتقال هر دو لذت و وحشت نهفته است که در پشت آن. با همان عبارت سیلوستر می تواند موجب delirious فرار حزب به شما و ترس از آنچه شما, مهمانی, برای جلوگیری از. برای افراد همجنس گرا و حزب آغاز شد که در آن لحظه پس از Stonewall زمانی که آنها حاضر به مخفی کردن دیگر — آن هم یک جشن و سرپیچی. از طریق صدا و موفقیت خود را به عنوان یک همجنسگرا مرد سیلوستر تجسم هر دو از این چیزها. که او می تواند آن را به جلو بود و درک مخاطبان خود را به عنوان یک منادی بیشتر پیروزی آمده است. اگر او می تواند که وحشی پر تلالو unreal چیز وجود دارد شما می توانید به سادگی به شما می شود.

فقط به عنوان او ضبط “آیا شما می خواهید Funk?” با کولی تلاشی بود برای او مرگ دوست و شجاعت برای زنده ماندن موج دوم موفقیت سیلوستر تا به حال از این آهنگ نماد مبارزه برای حفظ حزب زنده با وجود ایدز است. و برای مدتی سیاست رقص منتقل شده از حرکت های آینده برای برگزاری بر روی کوچک آزادی از لذت. در حال حاضر حزب به زندگی در اعتصاب خطوط در منافع و در تظاهرات به نگه داشتن آن مانند سیلوستر زنده است. ■

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme