چرخش دولت و انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن ملال انگیز مارکس به عنوان coronavirus موارد سنبله, CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش می یابد

افراد منتظر در صف و در یک پیاده روی تا تست سایت برای COVID-19 در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, سه شنبه, ژوئن 30 سال 2020 در ساحل میامی, فلوریدا.

Lynne Sladky | AP

رای دهندگان در شش کلید 2020 انتخابات متحده باید کمی خوبی برای گفتن در مورد چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به coronavirus به عنوان همه گیر اشک ها را از طریق ایالات متحده با توجه به جدید CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش.

به عنوان موارد سنبله در جیب ایالات متحده در جنوب و غرب متحده پس از بازگشایی اقتصاد خود را به احتمال زیاد رای دهندگان در ایالت آریزونا در فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین باور تهمت شانه مقدار از سرزنش های نظرسنجی منتشر شده یکشنبه یافت.

وقتی پرسیده شد که برای انتخاب دو نفر یا گروه مسئول برای افزایش اخیر در بستری شدن در بیمارستان 35% گفت: رئیس جمهور — بزرگترین سهم را در میان پاسخ. تهمت بود به دنبال “مردم با پوشیدن ماسک” در 34% “ایالات بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به زودی” در 32 درصد و “مردم نه اجتماعی فاصله” در 29 درصد است.

اما این نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از رای دهندگان فکر می کنم برگ برنده نقش مهمی در سیاست ها و رفتارهای است که کمک به سیل عفونت. اکثریت پاسخ دهندگان 55 درصد گفت: آنها معتقدند که رئیس جمهور اصرار متحده به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را بیش از حد به سرعت به منظور افزایش خود را از انتخاب مجدد چشم انداز در حالی که 45 درصد مخالف.

این بررسی نشان داد تنها 43 درصد از رای دهندگان معتقدند که مغلوب ساختن پیشی جستن است تنظیم یک مثال خوب و ارائه اطلاعات دقیق در مورد مناسب Covid-19 احتیاطی. یکی دیگر از 57 درصد مخالف. مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده واکنش برای پوشیدن چهره و پوشش در عمل دولت او می گوید می تواند کمک به سرعت عفونت.

نظرسنجی صورت گرفته از روز جمعه تا یکشنبه بررسی 3,729 به احتمال زیاد رای دهندگان در شش ایالت و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 1.6 درصد است.

همراه با یک موج دیگر بررسی های اخیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن قابل توجهی زمین را تا قبل از ماه نوامبر اگر او می خواهد به برنده دوم در کاخ سفید مدت است. Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن منجر وقت با 50% به 44% حاشیه سراسر نوسان متحده گسترده تر از 48% به 45% edge او برگزار شد در یک نظرسنجی انجام شده دو هفته قبل.

در اینجا وضعیت فعلی نژاد در فرد متحده با توجه به CNBC/تغییر نظرسنجی پژوهش:

  • آریزونا: بایدن 51 درصد تهمت 44%
  • فلوریدا: بایدن 50 درصد تهمت 45%
  • میشیگان: بایدن 48 درصد تهمت 43%
  • کارولینای شمالی: بایدن 51 درصد تهمت 44%
  • پنسیلوانیا: بایدن 50 درصد تهمت 44%
  • ویسکانسین: بایدن 51 درصد تهمت 43%

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد چالش برای جمهوری خواهان در حال اجرا در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در آریزونا و میشیگان و کارولینای شمالی است. دموکرات ها نیاز به پیروزی در آن صندلی — دو تا از آن برگزار شده توسط GOP و یک دموکرات — و یک تعداد انگشت شماری از دیگران به تلنگر کنترل سنا. جمهوری خواهان در حال حاضر برگزاری یک 53-47 اکثریت در اتاق و نگه داشتن آن کمک خواهد کرد که آنها را سرکوب دموکراتیک اولویت اگر بایدن برنده کاخ سفید و حزب او دارای خانه.

در آریزونا دموکراتیک سابق فضانورد مارک کلی منجر ایران سناتور. مارتا McSally با 53% به 44% حاشیه های نظرسنجی ها یافت می شود. دموکرات ایالت گری پیترز دارای 49 درصد به 42 درصد استفاده بیش از کهنه سرباز ارتش جان جیمز در میشیگان.

دموکراتیک دولت سابق بهداشت ، کال کانینگهام همچنین دارای 51 درصد به 41 درصد لبه بیش از حزب جمهوری خواه ایالت تهم Tillis در کارولینای شمالی. در حالی که زمان رای گیری به طور متوسط نشان می دهد هر دو کلی و پیترز برگزاری گسترده ای از آگهی های دیگر بررسی های اخیر نشان می دهد در یک مسابقه بین امریکا و Tillis.

این یافته ها می آیند به عنوان رای دهندگان در شش کشور از رشد بیشتر نگران Covid-19. آریزونا و فلوریدا در حال اخیر نقاط. هر دو در میان یک لیست در حال رشد از کشورهای که کوچک پشت و یا متوقف اقتصادی خود را بازگشایی.

در سراسر شش نوسان متحده مورد بررسی 71 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها بسیار یا تا حدودی نگرانی های جدی در مورد کوروناویروس. دو هفته پیش تعدادی ایستاده بود در 64 درصد.

در پاسخ به افزایش موارد 43 درصد از رای دهندگان به نظر سنجی می گویند متحده باید افزایش اقدامات احتیاطی دوباره و 27 درصد می گویند آنها باید توقف بازگشایی. یکی دیگر از 18 درصد می گویند آمریکا باید همچنان آرامش احتیاطی و 12 درصد می گویند که آنها باید لغو محدودیت بلافاصله.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه فرسوده یک ماسک صورت در اکثر نوسان-دولت رای دهندگان نه به دنبال خود منجر شود. آخرین CNBC/تغییر پژوهش های نظرسنجی ها نشان می دهد 75 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, از 68% دو هفته پیش.

محققان در گلدمن ساکس می گویند فدرال دستور ماسک می تواند به کاهش عفونت های جدید و جلوگیری از حدود 5 درصد شیب در تولید ناخالص داخلی که در غیر این صورت همراه مستندات جدید.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر