سوئد نگهداری آن کشور نسبتا باز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن سالمندان پرداخت قیمت

صلیب سرخ سوئد داوطلبان تحویل کالا به سالمندان ساکن در نککا در نزدیکی استکهلم در 29 آوریل سال 2020 به محافظت از آنها را از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس.

جاناتان Nackstrand | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

CNBC است که به دنبال در چه مکان هایی در سراسر جهان پنجه Covid-19. با صحبت کردن به طیف گسترده ای از کارشناسان و همچنین روزمره شهروندان ما در حال گرفتن سهام از آنچه به خوبی پیش رفته و چه نیست.

سوئد پنجم موضوع از مجموعه ما تایید کرده است بیش از 76 ، 000 موارد و بیش از 5,500 مرگ و میر در جمعیت 10 میلیون. این کشور نمی تواند به مستند به جای صدور توصیه هایی در مورد اجتماعی فاصله و کار از خانه در حالی که اجازه می دهد بسیاری از مدارس و کسب و کار باز بماند. سوئد ميزان مرگ و مير در هر 100,000 بالاتر از ایالات متحده, اما این شانس بهتر از بریتانیا.

چه خوب پیش رفت

سلامت روان

سوئد نگهداری آن کشور باز نسبت به همسایگان خود است. برخی از شهروندان از خانه کار می کرد و بسیاری از bicycled به جای در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی. مدارس به خصوص برای کودکان خردسال باقی مانده باز کردن به عنوان بسیاری از کسب و کار. به دلیل عدم اجرای قانون و احساس عادی برخی از شهروندان می گویند که آنها احساس نمی کند که استرس و اضطراب به عنوان آنها ممکن است در غیر این صورت.

“وجود دارد یک بهداشت روانی جنبه مستند” گفت: Nils Mattisson بنیانگذار دقیقه یک خانه نظارت بر راه اندازی مستقر در لندن و مالمو سوئد. “همه ترس می تواند اثرات سوء بر سلامت مردم است.”

Ramping تا تخت ICU

بازگشت در بهار سوئد مورد نیاز به مراتب بیشتر تخت های مراقبت ويژه برای مراقبت از پتانسیل سیل Covid-19 بيمار. به گفته دکتر جاناتان Ilicki رئیس عملیات پزشکی در بهداشت و درمان راه اندازی Doktor24 وضعیت را بهبود بخشد تا حدودی.

“در یک دوره کوتاه از زمان ما از دیدن یک افزایش بزرگ در تعداد تخت سرانه به خصوص در استکهلم,” او گفت:. مقامات سوئدی به سرعت دستور ساخت یک بیمارستان صحرایی در کنوانسیون مجتمع فقط در جنوب مرکز شهرستان در اوایل ماه آوریل. که بیمارستان بسته در ماه ژوئن به عنوان تقاضا برای مراقبت کاسته در منطقه است.

شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا آسیب پذیر و بیماران ارائه شد با این تخت زمانی که آنها مورد نیاز آنها. برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران با اشاره به عدم تمایل به قبول بیماران مسن که با این ویروس خود را در خانه های سالمندان.

چه خوب رفت

مردم بازی شطرنج در یک پارک در استکهلم در روز 29 مه سال 2020 میان coronavirus Covid-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND

روزانه جلسات … در حالی که برای

سوئد در صدر مقامات بهداشتی ارائه روزانه یک جلسه مطبوعاتی در سخت ترین سال از این بیماری همه گیر است که برخی از ساکنان قدردانی است. اما این همه را در اواخر ماه ژوئن زمانی که دولت اپیدمیولوژی آندرس Tegnell به اشتراک گذاشته شده است که برخی از پاسخ های ناقص بودند. به روز رسانی در حال حاضر فقط دو روز در هفته در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ها. به گزارش بلومبرگ این جلسات تبدیل شده بود به “روزانه grillings” که در آن Tegnell تا به حال برای توجیه تصمیمات خود را.

هنوز شهروندان می گویند آنها قدردانی اطلاعات به خصوص وقتی که می آمد از بالا رتبه بندی دانشمند. “این یک منبع آسایش و آن را مفید و نسبتا ساده” گفت: Mattisson.

درگیر و سازگار عمومی

بسیاری در سوئد می گویند که مقامات بهداشت عمومی نمی قیمومیت رفتارهای خاصی در بخشی به دلیل آنها نمی نیاز به. رستوران ها و سالن ممکن است باز مانده است اما آنها نسبتا خالی در مقایسه با ماه قبل از این بیماری همه گیر. علاوه بر این, بسیاری از مردم اجتناب شود جمع آوری در گروه های بزرگ به خصوص در داخل خانه.

“وجود دارد یک اعتماد قوی در سوئد بین دولت و مردم” گفت: دکتر آروین Yarollahi رئیس بخش ارتوپدی یک بیمارستان در کشور به نام NU-sjukvarden. Yarollahi گفت: مردم در زمان توصیه های جدی, حتی اگر آنها را اجرا.

“من فکر می کنم ما تا به حال یک واکنش است که مناسب فرهنگ ما” گفت: Fredrik Soder مدیر عامل شرکت سوئدی سلامت-tech شرکت به نام بهداشت انتگرال. “ما را به مسئولان به طور جدی.” Soder گفت که بسیاری از مردم تصمیم به کار از خانه اگر آنها می تواند feasibly انجام این کار, و آنها در زمان دردهای اجتماعی به دور است. مردم سوئد نیز تشویق به خودداری از دیدن بستگان مسن که در معرض خطر بالا برای Covid-19.

که گفت: کارشناسان بهداشت عمومی احساس می کنم که مقامات بهداشتی در سوئد می تواند تحت فشار قرار دادند که برای بیشتر رفتارهای سرکوب عفونت است. که شامل پوشیدن ماسک یا اجتناب از اختیاری سفر.

اقتصاد

سوئد اقتصاد نبوده است صدمه ندیده است اما آن انقباض به نظر می رسد کمتر چشمگیر تر از آنچه در کشورهای دیگر روبرو هستند. یک اقتصاد سرمایه گزارش از اواسط ماه ژوئن اشاره کرد که در سوئد-تولید ناخالص داخلی به احتمال زیاد کوچک 8 درصد در مقایسه با ضربه سخت تر را در مقایسه با اواخر مستندات مانند انگلستان که در آن انقباض خواهد بود و نزدیک به 25 درصد. که گفت:, گزارش های دیگر پیدا کرده اند که در سوئد اقتصاد انجام نمی همه که متفاوت از همسایگان خود از جمله دانمارک. با وجود کمتر سختگیرانه مستندات بیکاری هنوز هم افزایش یافت و هزینه های مصرف کننده کاهش یافت.

که احتمالا دلیل این که مردم را از اقدامات احتیاطی با وجود نسبتا خفیف دولت-محدودیت های تحمیل شده. “به ما گفته شد برای استفاده از حس مشترک ما” گفت: Soder. “و این بدان معنی است که بسیار کمتر از خرید در فروشگاه ها و خیلی بیشتر ماندن در خانه.

اپیدمیولوژی دولت آندرس Tegnell از آژانس بهداشت عمومی سوئد می دهد یک کنفرانس خبری در یک به روز رسانی روزانه در coronavirus Covid-19 وضعیت در استکهلم سوئد در ژوئن 3 سال 2020 است.

آندرس WIKLUND

آنچه را به خوبی نمی تواند

PPE و در دسترس بودن آزمون

در شروع این بیماری همه گیر, برخی از کارکنان پزشکی اشاره کرده اند که کافی نبود تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس به آنها را امن نگه دارید. وجود دارد همچنین تماس های فوری و تحقیقات از روزنامه نگاران محلی برای بیشتر PPE ارائه می شود به کسانی که برای مراقبت از سالمندان در خانه های سالمندان و دیگر امکانات.

به طور مشابه, سوئد تلاش به سطح شیب دار تا آزمون و برخی از ساکنان با نشانه های به اشتراک گذاشته اند با نشریات مانند کسب و کار خودی در اواخر ژوئن است که آنها نمی توانستم تست شده است. برخی حتی رفت و به بیمارستان تنها به خواسته می شود به ساعت صبر کنید برای تست — و سپس گفته شود که آنها در دسترس است.

“سرعت و مقیاس توزیع PCR-بر اساس آزمایش و غربالگری مراقبت های بهداشتی کارگران می توانست با مدیریت بهتر و سریع تر و کارآمد به خصوص در مراقبت از سالمندان,” اذعان کرد یوهانس Schildt مدیر عامل شرکت سوئد-بر اساس مراقبت های بهداشتی start-up به نام Kry.

سیاست در اطراف ماسک

دکتر Cheng Xu, یک متخصص گوارش در سوئد که درمان بسیاری از بیماران مسن به یاد می آورد honeymooning در آسیا در اواخر ماه ژانویه و لکه بینی بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک.

در سوئد زو دیده نشده و اکثر شهروندان, ورزش, چهره, پوشش در شلوغ فضاهای عمومی. و اگر چه او نگردند تا در اوایل سال, پیش بینی پتانسیل همه گیر او ترس دارد که کمتر ارزش در او با پوشیدن یک اگر دیگران در حال غفلت به انجام این کار.

مردم لذت بردن از این شب گرم در Sundspromenaden در مالمو سوئد, on May 26, 2020, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.

Johan نیلسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“وجود دارد یک جمع خالص اثر مثبت,” او گفت:. “ما نیاز به یک مطلب قابل توجه در صد پوشیدن آنها به خصوص کسانی که علائم است.”

آسیب پذیر جمعیت سالمندان

خانه مراقبت مرگ و میر را به خود اختصاص نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر در سوئد حتی اگر این کشور برای افرادی توصیه می شود برای جلوگیری از خود را از دیدن بستگان سالمند. یکی از مشکلات این است که برخی از کارکنان ارائه نمی شد کافی تجهیزات حفاظتی و رفته اند ممکن است به کار با وجود داشتن علائم و نشانه های این ویروس است.

نخست وزیر استفان Lofven بستری در ماه ژوئن که این کشور نمی تواند به اندازه کافی برای محافظت از خود را آسیب پذیر و بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی به توافق برسند.

“سوئد نگهداری می شود بسیاری از آن مدارس باز و محدودیت بودند خفیف اما وجود دارد بسیاری از سالمندان, مرگ و میر,” گفت: دکتر اندرو Azman یک دستیار پژوهش در بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی است که بر اساس آن در سوئیس است. “آن را یکی از پاسخ بهتر به طور کلی.”

دیگران می گویند که در نتیجه به ارمغان آورده است به نور عمیق تر نیاز به سیاست های جدید وقتی که می آید به مراقبت از ساکنان خانه سالمندان. “کمبود پرسنل پرستاری به یک مشکل شده است و همچنین دستمزد فقیر و فقیر شرایط کار” گفت: Yarollahi. “بسیاری از چیزهایی که به سطح می آیند و من امیدوار هستم که آنها می تواند بهتر شود.”

عدم ردیابی و جمع آوری اطلاعات در مدارس

یک پیاده روی را از طریق Kungstradgarden در استکهلم در 8 مه سال 2020 میان کروناویروس جدید COVID-19 بیماری همه گیر.

جاناتان NACKSTRAND | AFP

سوئد ساخته شده و نسبتا منحصر به فرد تصمیم گیری در نگه داشتن مدارس باز به خصوص برای کودکان. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده در حال توزین باز شدن مدارس پس از تعطیلات تابستان — و مشتاق به یادگیری از کشورها مانند سوئد.

اما اپیدیولوژی می گویند وجود دارد کافی نبود داده های جمع آوری شده در مورد عفونت در میان کودکان در سن مدرسه.

“این واقعا خسته کننده است که ما شده اند قادر به پاسخ به برخی از نسبتا پرسش های اساسی در انتقال و نقش های مختلف مداخلات” Carina پادشاه, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در موسسه کارولینسکا گفت: علم مجله. پادشاه به اشتراک گذاشته شده است که تیم او شده بود مانع “کمبود بودجه و وقت و تجربه قبلی از انجام این نوع پژوهش است.”

دستیابی به گله ایمنی

با آن نسبتا باز استراتژی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی باید تعجب که آیا آن منجر به ایمنی بیشتر. چشم انداز به اصطلاح گله ایمنی ممکن است یک راه خاموش مطالعات اخیر نشان می دهد.

“ما می دانیم که بخش بزرگی از جمعیت در حال محافظت نشده به آنها نشده است آلوده” کارین Tegmark Wisell رئیس آژانس بهداشت عمومی را گروه میکروبیولوژی مشترک با خبرنگاران در اوایل این هفته. این بدان معناست که وجود دارد باقی می ماند “بزرگ حساسيت در جامعه” او گفت:.

چگونه در سوئد نمره overall: 5.5/10

ما خواسته هر کارشناس ما صحبت کرد و به خود نمره از 10. (1 بسیار ضعیف و 10 ایده آل است.) آن را بسیار ذهنی اندازه گیری, اما به طور متوسط در سراسر همه آنها شد 5.5.

سوئد یکی از مهمترین پلاریزه کشور از مجموعه ما با برخی از امتیاز آن را به عنوان یک 10/10 است و دیگران به آن به عنوان کم به عنوان یک 2/10. کسانی که تحت درمان Covid-19 بیماران تمایل به دل کردن نمرات پایین تر.

“من فکر می کنم سوئد و مقامات بهداشتی از دست رفته فرصت برای برقراری ارتباط توصیه های پیشنهادی بیشتر به وضوح” گفت: Azman که به سوئد یک نمره پایین تر. “آنها نمی, نشان می دهد, ماسک صورت, استفاده, به عنوان مثال.”

“من می خواهم آن را نشانه خوبی برای شفافیت اطمینان بخش ارتباطات و پیدا کردن یک ترکیب از محدودیت هایی که بودند و پایدار در دراز مدت و در عین حال موثر در کند کردن روند گسترش ویروس” گفت: Mattisson که به سوئد 7 به طور کلی. “اما بد علائم برای حفاظت از خانه های مراقبت نمی جداسازی افرادی که وارد از مکان هایی مانند ایتالیا هر چه زودتر و دقیق تر در مورد ماسک.”

همچنین نگاه کنید به:

چگونه انگلستان جنگیدند coronavirus

چگونه کانادا مبارزه Covid-19: ramping تا PPE تولید, سفر بان کی مون از آمریکا و بانی هنری.

چرا اسرائیل “موج دوم” از Covid-19 بدتر از آن

چگونه تایوان ضرب و شتم coronavirus

تصحیح: دکتر آروین Yarollahi است رئیس بخش ارتوپدی در NU-sjukvarden. نسخه قبلی اشتباه نام خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer vodafone mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma