تعجب شغل دستاوردهای باریک کاخ سفید چشم انداز برای coronavirus امداد اما دموکرات ها هنوز هم می خواهید برای رفتن به بزرگ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در باغ گل رز کاخ سفید در ماه ژوئن 05, 2020 در واشنگتن, DC.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

تعجب ایالات متحده سود کار خود را در سمت چپ خانه سفید باریک اهداف آن برای بیشتر coronavirus امداد جمعه به عنوان دموکرات اصرار کنگره نیاز به جارو مراحل را برای حفظ همه گیر بازیابی.

یک ماه پس از اقتصاد ریختن بیش از 20 میلیون شغل آن اضافه شده 2.5 میلیون در ماه مه وزارت کار ایالات متحده روز جمعه گفت. اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع سوار بهتر از حد انتظار گزارش به عنوان رستوران ها و کافه ها rehired کارگران در حالی متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

اطلاعات بیشتر پیچیده در حال حاضر مملو بحث در واشنگتن بر اینکه نمایندگان مجلس باید به تصویب یکی دیگر از بسته نجات اقتصادی — و آنچه در آن باید شامل. در حالی که جمهوری خواهان با اشاره به تعداد انگشت شماری از سیاست خاص اهداف دموکرات دوباره تاکید کرد نیاز به یک رویکرد گسترده تر برای کاهش مداوم سلامت و بحران اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که ادعا ایالات متحده است “تا حد زیادی از طریق” این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 108,000 آمریکایی, بازیگران, شغل گزارش به عنوان “یک روز بسیار بزرگ برای کشور ما است.” او مشخص شده در سیاست های چند او می خواهد به تصویب: حقوق و دستمزد مالیات برش دور دیگری از محرک چک برای آمریکایی ها و پتانسیل مشوق های مالیاتی برای تشویق رستوران و سرگرمی صرف.

قبل از رئیس جمهور سخن گفت, معاون رئیس جمهور, مایک پنس CNBC گفت که “ما به کمک کشورهای با کروناویروس-هزینه های مربوط.” دموکرات ها می خواهند به مراتب بیشتر برای کمک به دولت های ایالتی و محلی که درآمد از دست رفته دیده و هزینه های افزایش طول بیماری همه گیر. به گزارش وزارت کار ایالات متحده از دست 585,000 مشاغل دولتی در ماه مه در درجه اول رانده شده توسط تعطیلی مدارس.

دموکرات که مخالف کاخ سفید حقوق و دستمزد مالیات کاهش فشار نسبت به شغل سود در بخش های بزرگ به بیش از 2.5 تریلیون دلار در امداد کنگره تصویب کرده است برای پاسخ به کوروناویروس. در بیانیه مجلس نانسی پلوسی خواست مجلس سنا به تصویب نزدیک به 3 تریلیون دلار بسته نجات و هدايت او گذشت ماه گذشته — که شامل ایالتی و محلی کمک افزایش مزایای بیکاری فدرال و پرداخت های مستقیم به افراد متعدد در میان سایر مقررات.

“رئیس جمهور باید به ما بپیوندید برای حمایت از اقدام واقعی برای حفاظت از زندگی و معیشت به جای پنهان شدن در پشت این شغل اعداد و وانمود کند که این کار انجام شده است” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر افزود که “در حال حاضر زمان به راضی و یا گرفتن یک پیروزی است.” در بیانیه ای در نیویورک از حزب دموکرات اشاره کرد که نرخ بیکاری در میان آمریکایی های سیاه و سفید گل رز به 16.8 درصد در ماه مه در حالی که این کاهش به 12.4% در میان مردم سفید.

به طور کلی نرخ بیکاری کاهش یافته و به 13.3% هنوز هم بالاتر از در هر نقطه پس از بحران مالی 2008.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ضمن نمی نزدیک درب در آینده تسکین اما تاکید کرد که جمهوری خواهان خیاط قانون برای بازگشایی اقتصاد است. در بیانیه ای در روز جمعه گفت: “تلاش های آینده باید لیزر متمرکز بر کمک به بازگشایی مدارس با خیال راحت در پاییز, کمک به کارگران آمریکایی در ادامه به عقب بر گردیم در کار و کمک به کارفرمایان بازگشایی و رشد است.”

در هفته گذشته مک کانل گفت: “ما در حال گرفتن یک نگاه دقیق به یک چهارم و نهایی لایحه است.” او اضافه کرد که “شما می توانید پیش بینی و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای رفتن به جلو در حدود یک ماه.”

سناتور بارها گفت که او نمی خواهد با تصویب یکی دیگر از محرک لایحه مگر اینکه آن را شامل مسئولیت حمایت از پزشکان و کسب و کار به عنوان اقتصاد بازگشایی. دموکرات ها مخالفت گسترده سپر از پرونده های حقوقی.

خانه دموکراتیک لایحه تمدید پیشرفته فدرال بیکاری 600 $در هر هفته از طریق ژانویه. این مجموعه به پایان می رسد پس از ماه جولای خروج کارگران آواره که هنوز هم می تواند پیدا کردن یک شغل رو شیب دار رها کردن در درآمد.

مک کانل گفت: “نمی خواهید به ادامه 600 $در هر هفته بهره مند شوند. هفته گذشته گفت: کنگره را “کمک به کسانی که هنوز بیکار است.”

خانه را نه بازگشت به واشنگتن را تا پایان ماه مگر اینکه حرکت مجلس سنا قبل از آن به تصویب coronavirus امداد.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum vodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme