افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد باعث می شود تست تاخیر در سراسر کشور به عنوان آزمایشگاه تلاش برای نگه دارید تا

ویلما توماس راست یک پرستار ثبت شده و ریکی وارگاس یک دستیار پزشکی, روند, 50 به 65 نفر در هر روز شدن COVID-19 آزمون در AltaMed خدمات بهداشتی و درمانی در آناهایم در دوشنبه 9 ژوئیه سال 2020 است.

Allen J. Schaben | لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

افزایش در ایالات متحده coronavirus موارد دارای آزمایشگاه های سراسر کشور در حال سقوط و در پردازش و ارائه نتایج تست با زمان چرخش برای Covid-19 تست گرفتن روز تا یک هفته یا بیشتر برای بسیاری از بیماران دو کشور بزرگترین آزمایشگاه تشخیص شرکت روز دوشنبه گفت:.

“ما نسبت به این تقاضا در درجه اول به سریع ادامه گسترش COVID-19 عفونت در سراسر کشور به خصوص در جنوب و, جنوب غرب و غرب مناطق کشور” تلاش تشخیص در بیانیه ای گفت. آزمون تولید کننده اضافه شده است که آن را در حال حاضر می تواند انجام دهد تا به 125,000 آزمون در هر روز تقریبا دو برابر ظرفیت آن در مقایسه با دو ماه پیش.

“با وجود آن افزایش چشمگیر تقاضا برای تست در حال افزایش است و حتی سریع تر” این شرکت اعلام کرد. “به عنوان یک نتیجه, ما متوسط زمان چرخش برای گزارش نتایج آزمون کمی بیشتر از 1 روز برای ما اولویت 1 بیماران. اما ما متوسط زمان چرخش برای همه جمعیت های دیگر است 7 روز یا بیشتر.”

اولویت یکی از بیماران شامل بیمارستان بیماران قبل از عمل بيماران در مراقبت حاد تنظیمات و علامت دار بهداشت و درمان کارگران این شرکت اعلام کرد.

سریع تست چرخش بسیار مهم است به آمریکا پاسخ مقامات بهداشتی می گویند به طوری که افراد آلوده می تواند به سرعت جدا شده و تماس با ردیاب می توانید به طور بالقوه در معرض مردم در اوایل عفونت خود را. گفت: تلاش آن است که کار به سطح شیب دار تا ظرفیت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما “جهانی محدودیت عرضه ادامه به یک موضوع است.”

این شرکت گفت که در حال کار بر روی فن آوری های جدید برای بهبود آن تست و ظرفیت را در شرکای جدید برای سرعت بیشتر فرایند نتایج آزمون.

“در عین حال ما می خواهیم بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به می دانم که ما نمی خواهد در یک موقعیت برای ما کاهش زمان چرخش تا زمانی که موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری در سراسر ایالات متحده” این شرکت اعلام کرد. “این فقط یک تلاش مسئله است. افزایش COVID-19 موارد بر آزمایشگاهی صنعت به عنوان یک کل است.”

LabCorp, یکی دیگر از coronavirus تست تشخیصی تولید کننده تکرار تلاش نگرانی کرد و گفت که تقاضا برای تست پیشی گرفته است ظرفیت خود را. این شرکت گفته است که با پردازش بیش از 130,000 آزمون در هر روز و برنامه های شیب دار که تا 150,000 هر روز تا پایان ماه.

“تا زمانی که ما قادر به ارائه نتایج آزمایش به بیماران به طور متوسط بین 1 تا 2 روز از تاریخ نمونه وانت” یک LabCorp سخنگوی در بیانیه ای گفت به CNBC. “اما با افزایش قابل توجه در تست تقاضا و محدودیت در دسترس بودن لوازم و تجهیزات متوسط زمان ارائه نتایج در حال حاضر ممکن است 4-6 روز از نمونه وانت. برای بیماران بستری متوسط زمان برای نتایج سریع تر است.”

ایالات متحده خام به طور متوسط بیش از 665,000 آزمون در هر روز بین ژوئیه 1 و 12 جولای با توجه به CNBC تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه مستقل سازمان داوطلبانه راه اندازی شده توسط روزنامه نگاران در اقیانوس اطلس. که از به طور متوسط روزانه بیش از 174,000 تست های تشخیصی خام در سراسر کشور در هر روز از طریق مارس با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل.

از آغاز شیوع مقامات بهداشت عمومی و اپیدیولوژی به نام ایالات متحده به سرمایه گذاری قابل توجهی در آزمون تولید و پوسته پوسته شدن تست زیرساخت ها است. دانشگاه هاروارد منتشر شده یک گزارش در ماه آوریل گفت که ایالات متحده نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت حداقل 5 میلیون نفر آزمون در روز در اوایل ماه ژوئن و 20 میلیون در هر روز به اواخر ماه ژوئیه به منظور بازگشایی اقتصاد است.

این یافته ها رد شد توسط Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت که مسئول دولت تست تلاش به عنوان “برج عاج منطقی معیار” و اضافه کرد که آن را مورد نیاز بر اساس آخرین مدل سازی در زمان.

ماه گذشته به عنوان موارد جدید از coronavirus بودند شروع به افزایش دوباره در سراسر بخش هایی از ایالات متحده, رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع در Tulsa, اوکلاهما که رشد شیوع بیماری در سراسر کشور با توجه به افزایش تست. او اضافه کرد که او گفت مقامات به “سرعت تست کردن لطفا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر