دادگاه عالی می گوید منهتن دا می توانید مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالیاتی اما رد پیشنهاد توسط آمریکا

روز پنج شنبه دادگاه عالی تحویل داده تقسیم نظرات در دو مورد که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید خود را سپر سوابق مالیاتی از محققان توزیع یک پیروزی به دادستان منطقه منهتن اما رد موازی تلاش دموکرات ها در مجلس نمایندگان.

هر دو نفر تصمیم 7-2 با قاضی جان رابرتز نوشتن دادگاه نظر پیوست و در اکثریت قضات اموزش Bader Ginsburg, Stephen Breyer, Sonia Sotomayor النا کاگان برت Kavanaugh و نیل Gorsuch. قضات کلارنس توماس و ساموئل Alito عقیده داشت در هر دو مورد.

تصمیمات علامت اولین بار است که این کشور بالاترین دادگاه به طور مستقیم حکومت در یک موضوع مربوط به تهمت شخصی ببرند. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مرموز تر با امور مالی خود را بیش از هر رئیس جمهور در دهه حاضر به انتشار سوابق مالیاتی خود را به مردم و حتی به عنوان او سوار یک پیشنهاد برای انتخاب مجدد.

موارد شد تصمیم گرفت در آخرین روز از دادگاه عالی ترم آغاز شد که در ماه اکتبر گذشته و گذشته توسعه یافته معمولی خود را پایان ژوئن نتیجه به عنوان یک نتیجه از اقدامات احتیاطی گرفته شده در برابر گسترش coronavirus.

“در سیستم قضایی ما, ‘عمومی حق هر انسان شواهد است.’ از آنجا که اولین روز جمهوری ‘هر’ شامل رئیس جمهور ایالات متحده” رابرتز نوشت: در نیویورک مورد.

که مورد ریشه از بررسی كودكان ونوجوانان توسط دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور Vance با صدور احضاریه به مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین حسابداری شرکت Ncmec برای طیف گسترده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی و سوابق کسب و کار از جمله اظهارنامه مالیاتی قدمت آن به سال 2011 است.

ونس را بررسی hush پول پرداخت که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته تسهیل به دو زن پیش از سال 2016 انتخابات هر چند هدف برای او احضاریه نسبتا مات.

زنان ادعا کرده اند که روابط جنسی با رئیس جمهور است که او را رد کرده است. ونس گفت: نشده است که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن یک مظنون در تحقیقات خود و او را نشان نمی هر گونه بالقوه اتهامات عنوان شده علیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای تحت فشار قرار دادند به صورت گسترده مشاهده از ریاست جمهوری ایمنی در مورد.

در یکی کمتر و دادگاه در نیویورک یک وکیل برای رئیس جمهور گفت که تهمت نظری خواهد بود ایمنی بدن از تحقیقات حتی اگر او کسی در نیویورک خیابان پنجم. در طول مبارزات انتخاباتی 2016 تهمت ادعا کرد که او می تواند “ایستاده در وسط خیابان پنجم و کسی شلیک کنید و من نمی خواهد از دست دادن هر رای دهندگان.”

در یک بیانیه ونس به نام پنج شنبه تصمیم “یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس – حتی یک رئیس جمهور – بالاتر از قانون است.”

“ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر,” ونس گفت.

کنگره موارد درگیر احضاریه صادر شده توسط دموکرات به رهبری از کمیته های مجلس نمایندگان که به دنبال سوابق مالی از رئیس جمهور دیرین شرکت حسابداری Ncmec ایالات متحده آمریکا به عنوان به خوبی به عنوان خود را در بانک ها سرمایه یک و دویچه بانک.

“این مورد متفاوت است” رابرتز نوشت: در نظر صادره پنج شنبه. “در اینجا رئیس جمهور اطلاعات است که به دنبال نه توسط دادستان یا اشخاص خصوصی در ارتباط با خاص قضایی اقدام, اما توسط کمیته های کنگره است که باید مندرج گسترده قانونی اهداف است.”

“کنگره و رئیس جمهور—دو شاخه سیاسی تاسیس شده توسط قانون اساسی—باید یک رابطه مداوم است که تدوین کنندگان در نظر گرفته شده و از ویژگی های هر دو رقابت و متقابل” رابرتز نوشت.

خانه نظارت کمیته به دنبال اطلاعات در ارتباط با تحقیقات به ادعاهای ساخته شده توسط رئیس جمهور سابق وکیل مایکل کوهن که مغلوب ساختن پیشی جستن باد و تخلیه دارایی های خود را با توجه به نیازهای خود را.

نظارت پنل نیز بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن عدم افشای $130,000 hush پول پرداخت که او بدهکار را به عنوان بازیگر فیلم Stormy Daniels در سال 2017 افشای فرم. از دولت اخلاق گفت: تهمت باید ذکر شده بدهی که به او بدهکار به کوهن برای تسهیل پرداخت — به عنوان یک مسئولیت.

خدمات مالی و هوش کمیته صادر دو احضاریه به دویچه بانک به دنبال اطلاعات در مورد رئیس جمهور و اعضای خانواده اش از جمله کودکان Donald Trump Jr., Eric تهمت و Ivanka Trump. یک سوم حکم از خدمات مالی کمیته خواسته پایتخت یک به صورت یک طیف گسترده ای از اطلاعات بر 15 مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار.

خدمات مالی کمیته در حال بررسی پتانسیل خارجی پول شویی. تشکر. آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات گفت: کمیته تحقیق و تفحص مستلزم کشف اینکه “هر بازیگر خارجی به دنبال سازش و یا دارای اهرم مالی و یا در غیر این صورت بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, خود, خانواده, کسب و کار خود و یا همکاران خود را.”

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر