دیوان عالی کشور ممکن است در نظر بگیرید و آن را آسان تر به شکایت پلیس برای سوء

دادگاه عالی ایالات متحده دیده می شود, در واشنگتن, DC.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

به عنوان تماس های رشد در سراسر کشور برای اصلاحات در اجرای قانون پس از مرگ جورج فلوید, دیوان عالی ایالات متحده به زودی اعلام خواهد کرد اگر آن را به پرش به بحث با در نظر گرفتن اینکه آیا باید آن را آسان تر به شکایت پلیس به صورت جدی در آوریم.

مأموران اجرای قانون که رفتار بد هستند و به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار, بنابراین پرونده های حقوقی آورده شده توسط قربانیان سوء رفتار اغلب تنها راه برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. و هیچ راه دیگری برای قربانیان برای دریافت غرامت برای تخطی از حقوق خود است. اما یک رشته تصمیمات توسط دیوان عالی کشور ساخته شده است آن را بسیار دشوار است برای قربانیان برای برنده شدن در دادگاه است.

یکی از موارد دادگاه است که با توجه به می آید از ایالت آیداهو Shaniz غرب به پلیس کلید خانه خود را هنگامی که آنها به دنبال او دوست پسر سابق بود که یک فراری. اما به جای رفتن در آنها بمباران خانه برای ساعت با گاز اشک آور و از بین بردن همه چیز را در داخل. معلوم شد او وجود ندارد اما زمانی که از او شکایت کرد و او را از دست داد. دادگاه های پایین طرفه با پلیس گفت: هیچ دادگاه تا به حال به صراحت حکم داد که به پلیس اقتدار خود را وارد کنید, صفحه اصلی نیست را تشکیل می دهند اجازه دسترسی به بمب آن را با گاز اشک آور.

این است که چگونه دادگاه عالی در سال 1982 قانون کار می کند. شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی آن می گوید: پلیس نمی تواند برگزار می شود از نظر قانونی مسئول نقض کسی حقوق مدنی مگر اینکه دادگاه را به وضوح نشان داد که رفتار غیر قانونی است. آن در نظر گرفته شده برای محافظت پلیس از دعاوی بیهوده و بیمعنی و جلوگیری از قضات از دوم حدس زدن هر تقسیم دوم تصمیم مأموران اجرای قانون باید.

استفاده از این دستور یک دادگاه تجدید نظر فدرال در برابر حکومت گرجستان مادر که 10 ساله پسر زخمی شد در زانو توسط یک معاون کلانتر. او به دنبال یک مظنون که سرگردان بود به حیاط. پس از سفارش او و فرزندان او را به دروغ بر روی زمین و در حالی که غیر مسلح مظنون دستگیر شد معاون اخراج در غیر تهدید کننده خانواده سگ. او از دست رفته اما دور زده کودک است.

“واجد شرایط ایمنی بدان معنی است که مقامات دولت می تواند با نقض حقوق خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها نقض آنها را در راه هیچ کس قبل از فکر” گفت: آنیا Bidwell یک وکیل برای موسسه عدالت است که اصرار دیوان عالی کشور به این موضوع است. “این بدان معنی است که فاحش ترین نقض حقوق بشر اغلب آنهایی که هیچ یک برگزار می شود به حساب آورد.”

دیگر وکیل این گروه, Clark, adobe agent گفت: اگر اعضای خانواده جورج فلوید تصمیم به شکایت مینه سوتا افسر پلیس درک چوین و دیگران آنها نیاز به پیدا کردن یک موجود حکم دادگاه که به گفته یک افسر پلیس ممکن است زانو زدن در گردن یک مظنون است که مقاومت در برابر نادیده گرفتن درخواست خود, برای, کمک, تا زمانی که او می گذرد ،

“اگر چنین موردی اتفاق می افتد به در کتاب خود مورد خواهد بود شتابزده پرتاب خارج از دادگاه” adobe agent گفت. “چنین است که انحراف از دادگاه عالی واجد شرایط ایمنی بوده است.”

یک نظرسنجی که توسط رویترز نشان داد که در چند سال گذشته کاهش دادگاه حکم به نفع پلیس حدود 60% از زمان. و هنگامی که پلیس از دست دادن درخواست تجدید نظر و دیوان عالی کشور تقریبا همیشه قوانین را به نفع خود.

دو دیوان عالی کشور در طرف مقابل از طیف ایدئولوژیک بارها و بارها مورد سوال قانون است. Sonia Sotomayor شاید دادگاه لیبرال ترین عضو گفت و آن را “مطلق shield برای مأموران اجرای قانون است.” کلارنس توماس گفت: دکترین هیچ پایه و اساسی در قانون اساسی است.

منعکس کننده نگرانی های خود را است یک ترکیب غیر معمول از لیبرال و محافظه کار گروه از جمله آیتالله سیستانی ، NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش و آزادیخواه Cato Institute, اصرار دیوان عالی کشور به این مسئله و رها کردن حکومت.

مدافعان دادگاه واجد شرایط ایمنی دکترین می گویند آن محافظت از افسران پلیس که در حرارت لحظه ای را معقول و منطقی تصمیم گیری است که به نوبه خود اشتباه است. رها کردن آن گفت: این وکیل برای گرجستان که معاون شات سگ “را ترک صدها نفر از هزاران نفر از مأموران اجرای قانون در معرض مسئولیت بالقوه به احتمال زیاد دوم حدس زدن خود را در موقعیت های که در آن تردید به عمل می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.”

دادگاه اعلام می تواند به عنوان اوایل دوشنبه اینکه آیا آن را تا این موضوع در آن مدت که آغاز می شود در پاییز.

جزئیات بیشتر از ان بی سی نیوز:

نرخ بیکاری به 13.3 درصد اقتصاد به دستاوردهای تعجب 2.5 میلیون شغل وجود coronavirus

کلید جمهوری خواهان می گویند ممکن است شغل گزارش جدید نشان می دهد coronavirus هزینه های غیر ضروری

خواهان نگاه در چند شهر کنوانسیون برای مغلوب ساختن پیشی جستن renomination

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme