دیوان برگ در فلوریدا ‘پرداخت-به-رای’ قانون با هدف felons

دیوان عالی ایالات متحده ساختمان در واشنگتن ،

Liu Jie | رادیو فردا از طریق گتی ایماژ

دیوان عالی کشور روز پنج شنبه گفت: این امر نه گام برای جلوگیری از فلوریدا قانون نیاز به کسانی که با محکومیت جنایت به پرداخت جریمه قبل از آنها ممکن است رای بالقوه مسدود کردن حدود سه چهارم از یک میلیون در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از انتخابات.

این تصمیم اعلام شد در یک unsigned سفارش. قضات Sonia Sotomayor روت Bader Ginsburg و النا کاگان عقیده داشت از تصمیم گیری.

این حرکت را جلوگیری از رای دهندگان از ثبت نام برای دولت اوت اولیه و بالقوه آینده نوامبر ریاست جمهوری مسابقه. کسانی که مانع از رای گیری به احتمال زیاد به طور نامتناسبی سیاه و دموکراتیک بالقوه تعویض بازی در چرخش دولت است.

“این دادگاه به منظور جلوگیری از هزاران در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند” ستمیر نوشت در مخالفت. تماس فلوریدا قانون “رای دهندگان paywall,” ستمیر نوشت: دادگاه “انفعال در ادامه روند condoning disfranchisement.”

اکثریت فراهم نیست توضیح نوشته شده است برای تصمیم گیری آن است.

مورد نگران 2018 رای گیری ابتکار است که در آن رای دهندگان در این ایالت به پایان رسید دائمی محرومیت از felons که به اتمام بود “همه لحاظ از جمله از جمله آزادی مشروط و یا عفو مشروط.”

قوه مقننه تعریف شده عبارت زیر سال که شامل جریمه و جبران هزینه های دیگر. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوریخواه به امضا رسید و این لایحه در ماه ژوئن 2019.

پس از حقوق مدنی گروه به چالش کشیده مقننه حرکت یک قاضی فدرال مسدود قانون از رفتن به اثر اما این تصمیم متوقف شد توسط 11th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر است که در ادامه به در نظر گرفتن این موضوع است.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, مرکز قانون فقر جنوب و مبارزه حقوقی مرکز خواسته دادگاه بالا برای معکوس 11th تصمیم مدار. این گروه استدلال در مدارک دادگاه که بسیاری از 750,000 بالقوه می تواند رای دهندگان را ندارند چه آنها بدهکار است و بسیاری تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مقدار از آنها نیاز به پرداخت.

در مدارک دادگاه آنها خواست قضات برای جلوگیری از قانون به طوری که ماه اوت و نوامبر انتخابات نخواهد بود “تضعیف هرج و مرج و محرومیت.”

وکلای مدافع برای DeSantis استدلال کرد که متحده بودند “تحت هیچ اجبار به reenfranchise felons در همه.” آنها استدلال می کنند که “تمام فلوریدا خواهد بود غیر قابل جبرانی آسیب” اگر دادگاه اجازه “صدها نفر از هزاران نفر از واجد شرایط رای دهندگان برای شرکت در انتخابات آینده است.”

Paul Smith, معاون رئیس جمهور از کمپین های حقوقی مرکز در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که دیوان عالی کشور را “عمیقا ناامید کننده است.”

“فلوریدا رای دهندگان صحبت با صدای بلند و روشن است که نزدیک به دو سوم از آنها حمایت حقوق مرمت در پای صندوقهای رای در سال 2018” اسمیت گفت. “دیوان عالی کشور ایستاده بود با عنوان یازدهم مدار مانع از صدها نفر از هزاران نفر از, در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت جریمه و هزینه است.”

جولی Ebenstein یک وکیل با آیتالله سیستانی را حق رأی پروژه اشاره کرد که 11th مدار را بشنود مورد در Aug. 18.

“ما امیدواریم که دادگاه استیناف حمایت خواهد کرد تصمیم دادگاه حفاظت از حق رای برای صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا در زمان انتخابات ماه نوامبر” Ebenstein گفت.

نانسی Abudu معاون حقوقی مدیر مرکز قانون فقر جنوب به نام سفارش “مایه تاسف است اما نه غیر قابل عبور شکست در جریان مبارزه برای رسیدن به دموکراسی حقیقی در کشور ما است.”

یک سخنگوی DeSantis کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر