دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg از بیمارستان مرخص شد

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg در کتابخانه کنگره در 14 فوریه سال 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط شانون فینی/گتی ایماژ)

شانون Finney

عدالت اموزش Bader Ginsburg مرخص شد از بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور روز چهارشنبه یک روز پس از پذیرفته شد و با یک عفونت ممکن است دادگاه عالی سخنگو در بیانیه ای گفت.

“او در خانه است و به خوبی انجام می دهند” سخنگوی گفت.

87-سال لیبرال تحت درمان قرار گرفت و پس از گزارش یک تب و لرز. او تحت یک روش برای تمیز کردن مجرای صفرا استنت که قرار داده شد در ماه اوت است. روز دوشنبه دادگاه گفت که Ginsburg باقی خواهد ماند در بیمارستان “برای چند روز برای دریافت وریدی آنتی بیوتیک درمان است.”

Ginsburg سلامت را به خود جلب کرده نگرانی گسترده به دلیل یک جای خالی در دادگاه می تواند اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی یک محافظه کار جایگزینی است که می تواند شیب ایدئولوژیک تعادل از نه عضو پانل برای سال آمده است.

عدالت که برخوردار آنچه که به احتمال زیاد بالاترین مشخصات عمومی میان قضات غلبه بر حملات متعدد از سرطان از جمله چندین حوادث مشابه در سال های اخیر است.

Ginsburg بستری می آید پس از دادگاه عالی ترین اصطلاح پیچیده هفته گذشته به مناسبت اتمام این مدت با هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh بر روی نیمکت. قضات بعد از شنیدن استدلال در ماه اکتبر.

به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Covid-19 top دادگاه بسته شد و ساختمان های عمومی در ماه مه شنیده استدلال از طریق تلفن برای اولین بار در تاریخ آن است. Ginsburg در یک نقطه به نام به بحث از دانشگاه جانز هاپکینز پس از درمان برای خوش خیم کیسه صفرا بیماری است.

تعدادی از قضات در حال پیشرفته خطر مبتلا به این بیماری که به دلیل سن و یا بیماری های زمینه ای. شش قضات هستند 65 ساله یا مسن تر: Ginsburg; رئیس دادگستری John Roberts; و قضات کلارنس توماس, Stephen Breyer, ساموئل Alito و Sonia Sotomayor.

با توجه به سن او — Ginsburg است فرزند ارشد عدالت — برخی در سمت چپ را مورد انتقاد Ginsburg برای امتناع بازنشسته در حالی که رئیس جمهور سابق باراک اوباما در دفتر بود. در یک رویداد در شهر نیویورک در سال گذشته Ginsburg رد قضیه از این حملات.

“زمانی که پیشنهاد شده است من این سوال را بپرسید: آیا شما فکر می کنم که رئیس جمهور می تواند نامزد که می تواند از طریق جمهوری خواه سنا? که شما ترجیح می دهم در دادگاه از من؟” Ginsburg گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر