مسلح به تظاهرکنندگان حضور در یک تجمع در مقابل ایالت میشیگان ساختمان سرمایه در اعتراض به فرماندار اقامت در خانه سفارش در مارس 14 سال 2020 در لانسینگ میشیگان.

اسکات اولسون | گتی ایماژ

دیوان عالی کشور این است که به دنبال مشتاق به وزن در دوم Amendmentweeks پس از آن punted در آن برای اولین بار قابل توجهی اسلحه و حقوق مورد در نزدیک به یک دهه.

ده اسلحه های مختلف موارد در دستور کار قضات’ خصوصی کنفرانس در روز جمعه, جایی که آنها ملاقات کرد به تصمیم می گیرید که موارد آنها را بشنود در آینده مدت است.

هر یک از این موارد در نظر گرفته شده است در یکی قبلی کنفرانس یک سیگنال روشن است که وجود دارد “علاقه جدی” در شنوایی آنها به گفته جان الوود پیشرو در دادگاه ناظر و یک شریک در قانون شرکت آرنولد & Porter. ممکن است دادگاه اعلام می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه که آن را از شنیدن یک یا بیشتر از این موارد است. اگر این کار را یک تصمیم خواهد بود انتظار می رود تا پایان ماه ژوئن 2021.

“وجود دارد هیچ سوال وجود دارد که تعدادی از قضات که خارش را به یکی دیگر از تفنگ مورد به زودی و به تقریبا به طور قطع فشار برای گسترش وسیع از متمم دوم در راه است که هرگز countenanced در تاریخ آمریکا یا قانون قبل از” جاناتان Lowy ارشد مشاوره در ضد خشونت اسلحه گروه بردی.

تنها سوال این است: چگونه بسیاری از قضات هستند که در گروه هنگامی که آنها را به آن صورت و به چه صورت آنها را؟,” او گفت:.

روز جمعه کنفرانس آمد و تنها چند هفته پس از دیوان عالی کشور شکست خود را 10 سال سکوت در اسلحه در یک مورد بیش از یک پس-لغو نیویورک شهرستان, handgun, قوانین و مقررات. دادگاه اجتناب شود قابل توجه روایات در مورد به دلایل فنی. در عین حال سه تن از دادگاه محافظه کاران — قضات ساموئل Alito نیل Gorsuch و کلارنس توماس — نوشت و آنها را مجبور طرفه با صاحبان اسلحه بودند که به چالش کشیدن قانون است.

عدالت برت Kavanaugh طرفه با دادگاه اکثریت اما خواست همکاران خود را به این موضوع دوباره “به زودی” و اشاره کرد که “چند اصلاحیه دوم موارد” در خط لوله.

این فقط طول می کشد چهار قضات از نه عضو پانل برای رای دادن به شنیدن یک مورد. با توجه به این که حساب فعالان در هر دو طرف دوم متمم بحث تقریبا مسلم است که نبرد بر حقوق تفنگ گرم خواهد شد و در دیوان عالی کشور که بعد از آن دوره آغاز می شود در ماه اکتبر.

ساعته معاونان وزیرخارجه با اشمید

مبارزه بیش از رسیدن به متمم دوم شده است یک نبرد مداوم در سیاست آمریکا برای سال, اما گرفته اهمیت در میان coronavirus همه گیر به شدت مسلح معترضان در میشیگان و در جای دیگر در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ظاهری دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده است تا مبارزه با خشونت اسلحه یک محور مبارزات انتخاباتی خود در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که کشت روابط نزدیک با تفنگ مدنی مانند انجمن ملی تفنگ.

تفنگ موارد دادگاه می تواند شامل یک دانش سطحی از مسائل از جمله اینکه آیا افراد حق حمل اسلحه در خارج از خانه برای دفاع از خود و اگر متحده می تواند ممنوعیت سلاح های تهاجمی و یا با ظرفیت بالا مجلات.

دادگاه تجدید نظر فدرال همواره تایید ممنوعیت ظرفیت بالا مجلات و سلاح حمله با توجه به دوک مرکز قلیان هر چند آنها باید تقسیم بر اینکه آیا متحده می تواند نیاز افراد را نشان می دهد: “خیر” برای به دست آوردن یک مجوز حمل. بیشتر باید گفت چنین مقررات مجاز است.

دیوان عالی کشور تا حد زیادی در آنجا ماند و از این موضوع برای 10 سال گذشته آخرین پرداختن به متمم دوم در یک جفت نقطه عطفی موارد در سال 2008 و 2010.

این موارد ثابت شده است که متمم دوم حفاظت فردی مناسب برای نگه داشتن اسلحه در خانه است. پس از آن دادگاه را رد کرده است و هر اصلاحیه دوم تجدید نظر آمده است که به آن به غیر از نیویورک مورد آن تصمیم گرفت در ماه آوریل است.

اریک Tirschwell مدیر برای Everytown قانون ضد خشونت اسلحه گفت که آن را به احتمال زیاد است که دادگاه را یکی از موارد آن را با توجه به مورد حمل اجازه می دهد.

او گفت او خوشبین است که اکثریت دادگاه رد خواهد بود “افراطی” موقعیت های گرفته شده توسط NRA و دیگر تفنگ های حقوق.

“از آنچه که او در زمان قاضیان نوشته شده در متمم دوم آن است که به دور از روشن است که اکثریت پنج رأی به نفع این دیدگاه افراطی از متمم دوم” Tirschwell گفت. “قاضی جان رابرتز است که قطعا یک اگر نه بزرگترین علامت سوال است.”

یک سخنگوی انجمن ملی تفنگ گفت: این گروه حمایت سه نفر از موارد مورد بحث در روز جمعه در کنفرانس از جمله دو بر قوانین حمل و یکی از سلاح های حمله و با ظرفیت بالا مجلات.

عمومی, حمل و حمله سلاح قوانین

این دو چالش به انجام قوانین آمده در پاسخ به نیوجرسی قانون است که نیاز به افراد برای نشان دادن یک “توجیه نیاز” قبل از اخذ مجوز برای حمل یک تفنگ دستی در خارج از خانه و یک مریلند قانون است که نیاز به “خوب و قابل توجهی به دلیل” برای چنین اجازه.

پل کلمنت که به عنوان وکیل به طور کلی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش نوشت: در یک پرونده درخواست دادگاه بالا به نظر مریلند قانون است که چنین مقررات “مطلقا خلاف قانون اساسی است.”

“وجود دارد هیچ اصلاحیه دوم سوال با فشار دادن بیشتر از اینکه حق اساسی است که متمم قانون اساسی تضمین شده است محدود به خانه” کلمنت در حال حاضر یک شریک در قانون شرکت کرکلند & الیس گفت: قضات.

چالش سوم در برابر ماساچوست قانون که میله “حمله سلاح” و مجلات قادر به برگزاری بیش از 10 دوره مهمات و یا بیش از پنج پوسته تفنگ ساچمهای.

روشن نیست چگونه این دادگاه پایین خواهد آمد در این مسائل اگر قضات موافق به شنیدن یک یا بیشتر از موارد هر چند تفنگ فعالان حقوق را به نظر می رسد دست بالا. دادگاه بالا دارای 5-4 اکثریت جمهوری خواه انتصاب. رابرتز به احتمال زیاد نوسان رای در اکثریت هر دو دادگاه در سال 2008 و 2010 دوم متمم موارد است.

حزبی نبرد

اگر دادگاه طول می کشد تا یکی دیگر از متمم دوم اختلاف حرکت است به احتمال زیاد به دور دیگری از مبارزه بر سر این موضوع میان قانونگذاران.

در ماه اوت پنج سناتور دموکرات به رهبری سناتور. شلدون وایتهاوس D-R. I. ناودان دادگاه بیش از آن درک دوستی به لابی اسلحه در غیر معمول اچ-of-the-دادگاه مختصر که متهم دادگاه محافظه کاران از بودن بیش از حد گرم و نرم با NRA.

“در دنیای واقعی آمریکایی ها به قتل هر روز با سلاح گرم در کلاس های درس و یا سینما و یا کلیسا و یا در خیابان های شهر و یک نسل از کودکان پیش دبستانی است که آموزش دیده در فعال-تیرانداز بقا دریل” سناتور نوشت. “در منزوی محدوده این دادگاه و علیرغم عمومی ضرورت از این قتل عام NRA و متحدان آن brashly فرض در کلمه و عمل است که آنها یک بازی دوستانه مخاطبان برای خود پروژه است.'”

دموکرات ها همچنین پیشنهاد کرد که اگر دادگاه نمی بهبود تصویر عمومی آن می توان به “بازسازی” یک ظاهری مرجع به دادگاه-طرح بسته بندی شده اند که شناور توسط مترقی.

که آشکار تهدید الهام رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیوست بقیه جمهوری خواهان در سنا برای رد دموکراتها مختصر در پیگیری نامه به قضات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی