دادگاه عالی ایالات متحده دیده می شود, در واشنگتن, DC, on May 4, 2020.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به طور موقت مسدود آمریکا از اخذ هیئت منصفه مواد جمع آوری شده در طول مشاور ویژه سابق رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

اقامت را به دادگاه زمان برای تصمیم گیری که آیا برای شنیدن تهمت و دولت انتظار می رود درخواست تجدید نظر از پایین احکام دادگاه که به کارگردانی وزارت دادگستری به دست هیئت منصفه مواد به کمیته قضایی مجلس.

اگر آن را طول می کشد در مورد دادگاه عالی را نهایی می گویند در این موضوع است.

وکلا برای دموکرات-led پنل گفت که مواد مورد نیاز برای رسیدگی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که “آیا بس نیست با این نتیجه از استیضاح محاکمه.”

قوه قضائیه کمیته در حال حاضر با کسب دو پایین تر موارد دادگاه به عنوان بخشی از تلاش های خود برای به دست آوردن هیئت منصفه مواد.

هیئت منصفه مواد به طور معمول مخفی نگه داشته شده اما می توان از طریق دادگاه در ارتباط با دادرسی قضایی. آمریکا با موفقیت استدلال کرد قبل از یک پانل از ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار که یک استیضاح دادگاه واجد شرایط به عنوان یک مرجع قضایی اقدام.

در حالی که تهمت بود تبرئه خود را در سنا محاکمه در ماه فوریه دموکرات ها گفت: آنها می توانند در قرعه کشی جدید مقالات از استیضاح اگر مولر اسناد فاش شواهد تازه.

مولر حال بررسی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است هماهنگی بین کرملین و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و ممکن است انسداد عدالت توسط خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. مولر نیست پیدا کردن شواهد برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تبانی اما برجسته چند نمونه از انسداد احتمالی در گزارش نهایی خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل ممکن است خواسته بود که دادگاه عالی قرار داده و نگه دارید و بر روی سی فدرال تجدید نظر حکم دادگاه برای خانه پنل. قاضی جان رابرتز در مارس 8 صادر شده است که برگزاری و کامل دادگاه نگه داشته است که در محل اقامت خود سفارش یکشنبه.

سفارش مجموعه ژوئن 1 مهلت برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی درخواست دادگاه عالی برای بررسی آن حاکم است. اگر دادگاه با رد درخواست تجدید نظر درخواست اقامت برداشته خواهد شد و دادگاه بدوی حکم اثر خواهد شد.

— CNBC تاکر Higgins کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی