قهرمان تصاویر | گتی ایماژ

به طور سنتی پدر و مادر پرداخت حق بیمه تا کودکان خود را می توانید بازی تسخیر پرچم نوشیدن اشکال آب و شنا کردن در دریاچه از طریق اوت.

در این سال البته اردوگاه تابستانی به نظر می رسد بسیار متفاوت است.

در میان coronavirus بحران بسیاری از اردوگاه ها باید لغو تابستان خود را در جلسات دیگران منتقل آنلاین و چند جعل جلوتر هستند و برخی با تاخیر شروع تاریخ و جدید پارامترهای عملیاتی.

بیشتر از سرمایه گذاری شما:
چگونه به دریافت بازپرداخت در سفر تابستان اردوگاه و دیگر معاملات ساخته شده قبل از coronavirus
کار پدر و مادر پیدا کردن آن را تقریبا غیر ممکن است برای ایجاد برنامه با رو به کاهش کودک-گزینه های مراقبت از
Coronavirus تعطیلی مدارس می تواند حماسه اسلاید در ریاضی و مهارت های سواد آموزی

در آن به تازگی منتشر شده دستورالعمل های American Camp Association و YMCA از ایالات متحده آمریکا ارائه شده بهترین شیوه برای بازگشایی میان Covid-19 اما در نهایت آن را به اردوگاه ها برای تصمیم گیری در یک مسیر رو به جلو مقاطعه در توصیه هایی از دولت های ایالتی و محلی.

در برخی از ایالت ها مانند تگزاس وجود خواهد داشت و فرد در اردوگاه تابستانی; اما در بسیاری دیگر از نقاط کشور چهره به چهره ارائه شده هستند و چند دور بین. و هنوز هم وجود دارد اردوگاه که هنوز برای تعیین یک برنامه.

بیش از 20 میلیون کودک حضور در اردوگاه هر تابستان در ایالات متحده با توجه به American Camp Association.

برای این بچه ها این است که یک بار برای به دست آوردن مهارت های زندگی دوستان سعی کنید فعالیت های جدید و نگاهی به یک استراحت از فن آوری است.

“این فرصت را به با دیگر کودکان است که اغلب با ارزش ترین بخش از اردوگاه و آن را به چالش کشیدن این تابستان” گفت: جیک Schwartzwald مدیر از همه چیز, تابستان, تابستان برنامه های شرکت مشاوره.

برای پدر و مادر اردوگاه نیز فراهم می کند نظارت و ضروری مراقبت از کودکان در طول ماه های تابستان.

اما در سراسر هیئت مدیره وجود دارد هنوز هم فرصت برای رشد و حتی ماجراجویی — اگر چه آنها نگاه متفاوت از آنچه ارائه شده در گذشته است.

مجازی کمپ

برخی از سنتی و روز در اردوگاه و اردوگاه های شبانه در حال ارائه به گردشگران فرصت های آنلاین در سراسر ژوئن, ژوئیه و اوت است که می تواند شامل خانه پروژه های مجازی و آتش singalongs است که با هدف بازسازی برخی از اردوگاه تجربه.

علاوه بر این وجود دارد که تعداد فزاینده ای از راه دور برنامه برای کودکان و نوجوانان اعم از هنر به علم کامپیوتر است. برخی از مدارس حتی ارائه به دانش آموزان مجازی تابستان جلسات برای اولین بار است که شامل علمی کلاس و بیشتر تلاش خلاق.

“هیچ کدام را دارای تاثیر در فرد تجربه اما ما به شدت نیاز به هر گونه تعامل اجتماعی و نظیر به نظیر تعامل” Schwartzwald گفت.

گتی ایماژ

در هر صورت قیمت های متفاوت. برخی از برنامه های مجازی همان هزینه به عنوان فرد در جلسات یک بار انجام و به خصوص موسیقی, درس های بنیادی کلاس و تدریس خصوصی. دیگر ارائه شده کمتر از گران قیمت و یا حتی در دسترس بدون هیچ هزینه در تمام.

“هنگامی که کسی را می بیند یک برچسب قیمت آنها اندازه گیری که در آن وجود دارد ارزش وجود دارد اما در 12 هفته بدون ساختار زمان است ایده آل نیست یا” Schwartzwald گفت.

برای پدر و مادر که تا به حال به عنوان معلمان با تشکر از راه دور و در خانه تحصیل و در حال حاضر در مواجهه با چشم انداز مصرف در نقش مشاور اردوگاه و همچنین “این واقعا پایین می آید به چه هزینه فرصت به سلامت عقل” Schwartzwald گفت.

اردوگاه خانوادگی

سنتی دیگر اردوگاه pivoting به خانواده اردوگاه های است که می تواند به جای گروه های کوچک.

به جای آوردن با هم 40 کودک از سراسر این اردوگاه می تواند میزبان 10 مجموعه از خانواده ها به جای آن و کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس در حالی که هنوز ارائه کلاسیک ورود-کابین و دست و پا زدن-تجربه قایقرانی.

ماجراهای بیابان

نیز وجود دارد برخی از سفرهای بیابان در دسترس برای میانه-مدرسه – و بالا-کودکان در سن مدرسه در سراسر کشور است.

مجموعه در مقصد از راه دور محدود و در اندازه یک پیاده روی و یا پیاده ماجراجویی ممکن است با توجه آن دسته از خانواده هایی که می خواهند فرزندان خود را در معرض طبیعت اما هنوز هم محدود نظر خود را در تعاملات اجتماعی.

Ad-hoc فرصت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی