مترو franchisees به استخدام 50,000 کارگران به عنوان آن را به ارمغان می آورد 5 دلار footlong مقابله

ناصرو | No comments

یک “در حال حاضر استخدام” ثبت نام در پنجره مترو رستوران در ساراسوتا فلوریدا.

اسکات Mlyn | CNBC

مترو پنج شنبه اعلام کرد که خود را در آمریکای شمالی franchisees خواهد استخدام 50,000 کارگران به عنوان صنعت رستوران به نظر می رسد برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بخش خصوصی برگزار شد, ساندویچ, زنجیره ای می پیوندد یام مارک’ تاکو بل, Dunkin’ و پاندا اکسپرس در عموم اعلام کرد قصد دارد به استخدام ده ها هزار نفر از کارگران. ماه های تابستان به طور معمول جرقه فست فود استخدام به عنوان مصرف کنندگان بیشتری را صرف و نوجوانان به دنبال کار اما استخدام اطلاعیه ها در این سال می رسند به عنوان coronavirus همه گیر باعث شده است میلیون ها نفر از کارگران رستوران به از دست دادن شغل خود.

نرخ بیکاری در ایالات متحده است 13.3% با توجه به وزارت کار.

مترو است که ایالات متحده بزرگترین رستوران زنجیره ای توسط تعدادی از مکان گفت که موقعیت های جدید طیف وسیعی از سطح ورود به مدیریت.

روز سه شنبه این شرکت اعلام کرد که آن را بازگرداندن ارتقاء آن برای $5 footlong یک پیشنهاد بود که محبوب با مشتریان اما نه چندان محبوب با franchisees. رستوران کسب و کار آنلاین گزارش داد که چندین franchisees باید شکایت خود را به کمیسیون تجارت فدرال که نظارت بر امتیاز. آنها ادعا می کنند که این قرارداد برای دو پا بلند ساندویچ برای 10 دلار سود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>