طبقه پوشاک مارک برادران بروکس فایل برای ورشکستگی آن را به عنوان به دنبال یک خریدار و بسته ده ها تن از فروشگاه های

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد یکی از کشور قدیمی ترین و معتبر ترین خرده فروشان.

برادران بروکس — پایونیر از پولو و از جلا prepster — برای ورشکستگی زمینه در روز چهارشنبه به عنوان آن را همچنان به جستجو برای یک خریدار.

خرده فروش است که بیش از دو قرن قدمت, دارای, داشتن لباس پوشیدن 40 رئیس جمهور ایالات متحده و تعداد بی شماری از بانکداران سرمایه گذاری. زود به دفتر نگاه گاه به گاه آن شناخته شده برای آن ترد و oxfords و جلف ورزشی کت. اما اجاره بها تا به حال تبدیل شدن به یک بار و همه گیر torpedoed یک فرایند فروش آغاز شد که در سال 2019.

“در سال گذشته با برادران بروکس,’ هیئت مدیره تیم رهبری و مالی و مشاوران حقوقی شده اند ارزیابی های مختلف گزینه های استراتژیک به سمت شرکت برای موفقیت در آینده از جمله یک فروش بالقوه کسب و کار” یک سخنگوی خرده فروش گفت.

“در طول این استراتژیک, بررسی Covid-19 شد فوق العاده مخرب و در زمان تلفات در کسب و کار ما.”

این نام تجاری را به خود جلب کرده علاقه قابل توجهی از پتانسیل acquirers, CNBC گزارش کرده است اما بسیاری از آنها ترجیح به خرید نام تجاری با فروشگاه های کمتری.

آن شروع به ارزیابی که از آن حدود 250 آمریکای شمالی به فروشگاه در اوایل ماه آوریل. آن را در حال حاضر تصمیم به حدود 51 تصمیم گیری آن نسبت به همه گیر. بسیاری از کسانی که فروشگاه تعطیل در حال حاضر آغاز شده و این شرکت منتقل شده است موجودی از هدفمند فروشگاه ها به مراکز توزیع. خرده فروش است اقدام برنامه ای برای بازگشایی اکثر فروشگاه های آن بسته به علت بیماری همه گیر.

آن را تا بیش از 500 فروشگاه در سراسر جهان و استخدام 4,025 مردم است.

“ما در حال شناسایی حق صاحب یا صاحبان منجر به ما یاد برادران بروکس نام تجاری به آینده” سخنگوی گفت.

“این مهم است که هر خریدار بالقوه هم راستا با ارزش های اصلی ما فرهنگ و جاه طلبی. جزئیات بیشتر در مورد فرایند فروش در دسترس خواهد بود در روزهای آینده” سخنگوی اضافه شده است.

برادران بروکس, تولید بیش از $991 میلیون فروش در سال گذشته حدود 20 درصد از شد آنلاین. این موافقت نامه فروشی با خرده فروشان مثل macy’s و Nordstrom و قرارداد برای ساخت لباس برای NetJets هواپیمایی متحده و دیگران.

برای حمایت از عملیات خود را در ورشکستگی برادران بروکس امن $75 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی از مدیریت نام تجاری شرکت WHP جهانی است که با حمایت Oaktree سرمایه و بلکراک. می آید که در بالا از $20 میلیون وام آن امن از گوردون برادران است.

توسط Aug. 15 آن را متوقف ساخت آن کار در امکانات در ماساچوست کارولینای شمالی و نیویورک که در آن آن را به تولید لباس, روابط و برخی از پیراهن. کسانی که امکانات تولید حدود 7% از نام تجاری کالا.

برادران بروکس صرفا آخرین خرده فروش به تسلیم شدن به این بیماری همه گیر. آن را به شرح زیر بر روی پاشنه از Neiman Marcus, J. Crew و J. C. Penney که در همه زمینه حفاظت دادگاه در چند ماه گذشته است.

اما بر خلاف بسیاری از خرده فروشی تریل بروکس برادران نیست کمانش از بدهی های باقی مانده از سهام خصوصی-led قوی تر خریداری که در سمت چپ صاحب آن قادر به سرمایه گذاری در این طبقه تجاری است.

آن را متعلق به خود مدیر عامل شرکت کلودیو Del Vecchio. Del Vecchio پسر بنیانگذار ایتالیایی عینک غول Luxottica است با تمرکز بر احیای نام تجاری با کیفیت پس از دستیابی به آن را از خرده فروش انگلیسی, Marks & Spencer در سال 2001.

اين تلاش ها به نظر می رسد باید بمانیم. یک بانکدار ارشد صحبت کرد که به CNBC گفت که او هنوز هم می پوشد نام تجاری اصول اولیه خود را گران تر مناسب. او نخواست نامش فاش شود چرا که او نمی خواست به صحبت علنی در مورد اساسی او می پوشند.

اما اجاره از گسترش رد پای آن را تبدیل به پر هزینه است. خرده فروش تا به حال حدود 160 فروشگاه های خرده فروشی در ایالات متحده زمانی که دل Vecchio به دست آورد آن را دو دهه پیش حدود دو سوم از 236 ایالات متحده فروشگاه ها و رسانه ها آن را در حال حاضر ادعا می کند.

و مانند هر خرده فروش آن را تا به حال به تجدید نظر استراتژی خرده فروشی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور کرده است فروشگاه خود را به نزدیک است.

در ضمن رقابت از مارک های مانند بونوبوها و Lululemon بریدن حتی به عنوان برادران بروکس گسترش بیشتر به ورزشی و آورده مرسوم طراح زاک پوزن برای رسیدن به مدرن تر مشتریان.

و به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد و کسانی که مشاغل به ادامه کار از صفحه اصلی آن به طور فزاینده ای دشوار است برای گرفتن آمریکایی ها برای خرید بهتر است لباس و اجازه دهید به تنهایی آنها را می پوشند.

خرده فروشی ترافیک کاهش شتاب بیش از دو هفته گذشته به عنوان Covid-19 مورد افزایش در سراسر کشور از جمله نقاط مهم در فلوریدا و تگزاس.

— CNBC لورن توماس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر