مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk واکنش نشان می دهد در طول یک مکالمه در E3 بازی کنوانسیون در لس آنجلس 13 ژوئن 2019.

مایک بلیک | ایسنا

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

تسلا — Tesla سهام شروع به پریدن 4.8% در ظهر امروز و پس از از مدیر عامل Elon Musk گفت: کارکنان در پست الکترونیکی است که برق ماشین ساز خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد تولید در ایالات متحده کارخانه در فرمونت کالیفرنیا در بعد از ظهر جمعه. یک ایمیل جداگانه از تسلا منابع انسانی رئیس والری کیپر کارگر گفت: Fremont تسهیلات خواهد بود برای بازگرداندن حدود 30 درصد از کارکنان به طور معمول کار می کند. تسلا سهام است تا بیش از 10 درصد از آن در مارس 1, روز مشک توییتی که او فکر کرد که سهام این شرکت بود که بالاتر از حد ارزشگذاری.

MGM اقامتگاههای تفریحی — سهام از MGM اقامتگاههای تفریحی را به دست آورد بیش از 1% به عنوان سرمایه گذاران انباشته شده بر روی انتظارات از اقتصاد بازگشایی. کازینو اپراتور در زمان یک ضربه عظیم به عنوان coronavirus مجبور اقتصاد جهانی به خاموش شدن است. اما سهام شروع به پریدن کرد بیش از 28 درصد در این سه ماهه.

L برندها — سهام خرده فروش شروع به پریدن کرد بیش از 9% به عنوان به اصطلاح “بازگشایی تجارت” سهام همچنان به تجمع. شکاف در میان دیگر خرده فروشان در حرکت به دست آوردن بیش از 6% به عنوان خوشبینی در اطراف متحده بازگشایی اقتصاد خود را برداشته ،

والت دیزنی Co. — دیزنی رز در ظهر تجاری به عنوان سرمایه گذاران بزرگ بینانه در مورد تلاش ها برای بازگشایی بخشهایی از اقتصاد ایالات متحده. این شرکت اعلام کرد که آن را به فروش تمام بلیط برای بازگشایی دیزنی لند شانگهای در روز دوشنبه هر چند دولت چین خواسته بود دیزنی به کلاه حضور در 30 درصد از ظرفیت. سهام به دست آورد 2.3%.

EOG منابع — سهام شرکت انرژی افزایش 4.3% در روز جمعه پس از آن گزارش سه ماهه اول نتایج و اعلام کرد که آن را بیش از 4500 خالص حفاری مکان های که می تواند تولید “قوی نرخ بازگشت” حتی اگر خام وست تگزاس اینترمدیت قیمت ها به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید. Mizuho گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان که EOG بود “AAPL نفت” و “در لبه پیشرو جهانی نفت شرکت است.” این شرکت در سه ماهه اول سود هر سهم را از دست ندهید وال استریت با توجه به FactSet.

Uber فن آوری — بهتر از حد انتظار درآمد در سه ماهه اول سال تقویم تحت فشار قرار دادند سوار-نقطه سهام شرکت 6.2 درصد بالاتر بعد از ظهر جمعه. Uber نیز گفت: آن را دیدم 5% کاهش در ridership در طول سه ماهه اما سفارشات قرار داده شده بر روی آن بارگذاری می خورد و خدمات پرید 52%. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi پیوست CNBC صبح روز جمعه زمانی که او مشخص شده در چشم انداز خود را برای یک راه جدید برای ارائه مراقبت های بهداشتی مزایای قرارداد کارگران است.

هواپیمایی — سهام ایالات آمریکایی دلتا شمال غرب و JetBlue همه بسیج بعد از ظهر جمعه به عنوان گسترده تر وال استریت بسیج در اصطلاح “بازگشایی تجارت است.” هواپیمایی که دیده اند بی سابقه ای کاهش درآمد در میان Covid-19 شیوع تمایل به دوباره بجای اول برگشتن به سرمایه گذاران رشد بیشتر اعتماد به نفس هر دو در تلاش های دولت برای بازگشایی تجارت و مداوم کاهش در تعداد coronavirus موارد است. ایران را به دست آورد 5.8% دلتا اضافه شده 3.1% آمریکا افزایش یافت 3.5% غرب پیشرفته 4.2 درصد و JetBlue ظهور 9 درصد. هواپیما ساز بوئینگ به دست آورد 2.8%.

— CNBC Pippa Stevens فرد ایمبرت و جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی