Elon Musk رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی Tesla Motors, Inc.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

تسلا — سهام تسلا کاهش یافته است بیش از 11 درصد پس از مدیر عامل Elon Musk توییتی که سهام این شرکت ها قیمت “بیش از حد بالا است.” پس از مشک معروف جیر در ماه اوت سال 2018 گفت: او می خواست به تسلا خصوصی در 420 دلار در هر سهم او موافقت کرده است به ارائه اظهارات علنی خود را در مورد تسلا امور مالی و موضوعات دیگر به بررسی آن توسط مشاور حقوقی. معلوم نیست اگر مشک بود که موافقت خود را برای توییتهایی جمعه.

آمازون — سهام e-commerce غول غرق شده و بیش از 7 درصد در روز جمعه پس از مدیر عامل شرکت جف بزوس گفت آمازون صرف خواهد شد و همه آن را در سه ماهه دوم سود coronavirus پاسخ. این شرکت انجام ضرب و شتم وال استریت برای درآمد برای سه ماهه اول خود را, اما از دست رفته در سود.

ایالات متحده آمریکا و دلتا شرکت های هواپیمایی — هواپیمایی سهام کاهش یافت و در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران هضم موج اول از گزارش های درآمدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار جهانی سفر. Evercore ISI کاهش قیمت آن هدف در خطوط هوایی آمریکا به $1 در هر سهم از $10 به اشتراک گذاری با استناد به نگرانی در مورد سطح بدهی های این شرکت نیاز به زنده ماندن از بحران. سهام خطوط هوایی دلتا کاهش یافته است 7.8% در حالی که سهام ایران و آمریکا سقوط کرد و دو رقم است.

Clorox — Clorox سهام رشدی 4.5% پس از شرکت در گزارش 15% پرش به فروش برای سه ماهه قبلی است. شرکت تمیز کردن بخش که شامل سفید کننده و کاج-سل دیدم فروش با رشد 32% میان تقاضا برای تمیز کردن وسایل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

MGM اقامتگاههای تفریحی — سهام کازینو سهام کاهش بیش از 10% در اخبار است که قمار درآمد در قلمرو چین از ماکائو کاهش یافته است بیش از 96 درصد در ماه آوریل است. وین استراحتگاه کاهش 6 درصد و لاس وگاس شن و ماسه از دست داده و بیش از 5 درصد است. سرمایه گذاران همچنین نگران اقتصاد ممکن است بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان انتظار می رود.

اکسون موبیل — سهام غول های انرژی تضعیف بیش از 6 درصد پس از شرکت در گزارش سه ماهه اول خود را از دست دادن در دهه. در سه ماهه اول اکسون از دست داد $610 میلیون پس از نوشتن $2.9 میلیارد دلار به دلیل کاهش قیمت نفت است.

شورون Chevron کاهش یافته است بیش از 5 درصد پس از این شرکت گفت که کاهش بیشتر آن سال 2020 سرمایه هزینه های طرح و اعلام کرد قصد دارد برای کاهش تولید در ماه های مه و ژوئن در coronavirus ناشی از کاهش تقاضا است. در سه ماهه اول سال شورون گزارش سود هر سهم $1.93 که شامل $680 میلیون در یک زمان مطلوب موارد $31.5 میلیارد دلار در سال درآمد, کمک های پایین دست و حاشیه افزایش تولید در حوضه پرمین.

کارناوال رویال کارائیب, نروژی — سهام سه گروه عمده از خطوط کروز کاهش بیش از 10 درصد در روز جمعه به عنوان برخی از سهام در سخت ترین ضربه از coronavirus بحران تلاش می کرد. میامی هرالد گزارش روز پنج شنبه که نروژی بود furloughing 20 درصد از زمین های خود را مبتنی بر کارکنان است.

— CNBC Pippa Stevens, مگی فیتزجرالد, فرد ایمبرت, یون لیتیوم و جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی