مشتریان راه رفتن با پای قفل کیسه های خرید در خیابان سوم تفرجگاه در سانتا مونیکا ،

Patrick T. Fallon | بلومبرگ | گتی ایماژ

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

Alibaba — Alibaba سهام کاهش یافته و حدود 4.5% در میان افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است. در اوایل این هفته مجلس سنای ایالات متحده تصویب یک لایحه با اتفاق آرا رضایت است که می تواند نتیجه در delisting از شرکت های چینی مانند Alibaba است. روز جمعه کاهش در آمد با وجود ستارگان گزارش درآمد از چینی تجارت الکترونیکی ، Alibaba ضرب و شتم تخمین می زند در هر دو بالا و پایین خطوط مالی خود را برای سه ماهه چهارم و در صدر $1 تریلیون دلار در حجم ناخالص کالا برای اولین بار به دلیل افزایش تقاضا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Roku — جریان پلتفرم Roku کاهش یافت و حدود 4.5% پس از جمع و جور کردن برابر وزن خود از اضافه وزن در Stephens. دلیلی برای نگه امتیاز در اطراف محور Roku همکاری با تلویزیون های هوشمند شرکت TCL. استفن گفت: اگر چه مشارکت خوب است از یک چشم انداز بازار وجود دارد بسیار صعودی برای Roku. “ما فکر نمی کنم آن می تواند خیلی بهتر از اینجا برای Roku” تحلیلگر گفت.

Foot Locker — سهام Foot Locker سقوط نزدیک به 12% پس از خرید کفش ورزشی و پوشاک خرده فروش ارسال شده ناامید کننده فصلنامه نتایج. این شرکت از دست رفته یک تنظیم 67 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه گسترده تر از 25 درصد از دست دادن است که وال استریت انتظار داشتم که با توجه به Refinitiv. Foot Locker نیز به طور موقت به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام در میان رکود در آورده با این بیماری همه گیر.

Deere — تجهیزات ساز به دست آورد بیش از 1% پس از شرکت در ضرب و شتم بالا و پایین خط انتظارات برای سه ماهه دوم. دیر به دست آورده $2.11 هر سهم در مقایسه با برآورد $1.62 در حالی که درآمد در آمد در $8.22 میلیارد دلار بود که پیش از تخمین می زند اما کمتر از در سه ماهه مشابه سال گذشته است. این شرکت همچنین گفت که از آن انتظار جهانی فروش تجهیزات به رها کردن بین 30 ٪ و 40 ٪ در این سال با توجه به همه گیر.

Lululemon Athletica — سهام های ورزشی خرده فروش شروع به پریدن کرد بیش از 1% به بالا تمام وقت پس از این شرکت گفت که این بازگشایی شد 150 فروشگاه در سراسر شمال امریکا و اروپا و آسیا و نیوزیلند و استرالیا است. خرده فروش گفت: این طرح به بازگشایی اضافی از 200 فروشگاه در دو هفته آینده.

Deckers عمومی — کفش سهام شروع به پریدن کرد بیش از 6 درصد پس از گزارش بالاتر از انتظار می رود درآمد مالی خود را برای سه ماهه چهارم. این شرکت گزارش داد $374.9 میلیون درآمد برای سه ماهه در حالی که تحلیلگران انتظار $355.4 با توجه به Refinitiv. فروش خالص این شرکت Hoka یکی یکی و Teva مارک هر دو افزایش طول سه ماهه.

هیولت پاکارد — سهام شرکت فن آوری کاهش یافته و حدود 12 درصد پس از گزارش سه ماهه نتیجه ای که از دست رفته ، این شرکت گزارش تعدیل سود هر سهم از 22 سنت و $6.01 میلیارد دلار درآمد مالی خود را برای سه ماهه دوم. وال استریت تحلیل گران دنبال آن بودند و 29 سنت در هر سهم سود و $6.30 میلیارد دلار از درآمد, با توجه به Refinitiv. مدیر عامل این شرکت در بیانیه ای گفت که این پرونده از دستور بود که دو بار به عنوان بزرگ به صورت عادی با توجه به همه گیر.

e.l.f. زیبایی — سهام شرکت لوازم آرایشی بسیج بیش از 16% از بهتر از حد انتظار نتایج مالی خود را برای سه ماهه چهارم. E. l.f. به دست آورده و 6 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $74.7 میلیون نفر است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار می رود سود 5 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $67 میلیون. “با توجه به ما مالی 2020 نتایج و اعدام از ما پنج استراتژیک ضرورت ما اعتقاد داریم که ما در موقعیت خوبی نسبت به دسته به حرکت به چالش های مطرح شده توسط COVID-19” مدیر عامل Tarang امین در بیانیه ای گفت.

— CNBC فرد ایمبرت, Pippa Stevens, مگی فیتزجرالد, Jesse پوند و یون Li کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی