آدم جفری | CNBC

بررسی شرکت های ساخت عناوین در ظهر معاملاتی روز جمعه:

J. C. Penney — خرده فروش سهام پرورشی 17 درصد در روز جمعه پس از شرکت در آن گفت: تا به حال ساخته شده پرداخت بهره در حدود 17 میلیون دلار بود که با توجه و قابل پرداخت در مارس 7. پرداخت توسط J. C. Penney به احتمال زیاد به عنوان یک خبر خوب برای سرمایه گذاران و بخشی از آن در حال انجام مذاکرات با وام دهندگان. CNBC گزارش پنج شنبه شب که خرده فروش مشغول به کار بود در یک پرونده ورشکستگی است که می تواند به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

V. F. پارسیان — سهام شرکت پوشاک کاهش یافت 5% در پشت ناامید کننده فصلنامه نتایج. VF Corp. گزارش سود هر سهم از 10 سنت درآمد حاصل از $2.1 میلیارد دلار است. تحلیلگران در نظرسنجی توسط Refinitiv انتظار می رود سود 14 سنت در هر سهم در درآمد حاصل از $2.29 میلیارد دلار است. این شرکت گفت: تیمبرلند و شمالی فروش کاهش یافته است 18 درصد و 13 درصد در طول سه ماهه.

DraftKings — DraftKings سهام شروع به پریدن کرد و حدود 9% پس از آنلاین ورزشی شرط بندی شرکت گزارش افزایش 30 ٪ در سال بیش از سال درآمد. “ما منحصر به فرد قرار گرفته در تقاطع دیجیتال, سرگرمی های ورزشی و بازی در یک سرعت در حال رشد صنعت” گفت: مدیر عامل Jason Robins.

فاصله Nordstrom — شکاف معامله 2.8% بالاتر در حالی که Nordstrom پیشرفته 4.6% حتی پس از آزادی از بزرگترین ماهانه ایالات متحده خرده فروشی رها در تاریخ ثبت شده. دولت ایالات متحده گزارش 16.4% شیرجه رفتن در ماهانه خرده فروشی به راحتی با شکوه یک داو جونز برآورد یک 12.3% افت. شکاف و Nordstrom داشت رهبری SPDR S&P خرده فروشی ETF بالاتر 0.7%.

میکرون اینتل و Broadcom چیپ سهام کاهش یافت و پس خبری که وزارت بازرگانی اعلام کرد که آن را محدود کردن فروش نیمه هادی ها به شرکت چینی غول هواوی. مقامات ایالات متحده افزایش نگرانی های امنیتی در مورد Huawei. میکرون کاهش 4.2% اینتل کاهش یافته است 3.4% و Broadcom تضعیف 2.4%.

دیلرد — سهام خرده فروش شروع به پریدن کرد بیش از 7 درصد پس از شرکت در گزارش کوچکتر از حد انتظار از دست دادن برای سه ماهه اول. این شرکت همچنین مشخص شده برنامه ای برای بازگشایی یکی دیگر از 116 فروشگاه ها و همچنین 5 ترخیص مراکز در هفته آینده. تا کنون 149 مکان های باز به عقب تا زیر تعطیلی گسترده در میان همه گیر.

دنی — دنی سهام بسیج 10% در ظهر امروز و پس از از رستوران های زنجیره ای گزارش بهتر از حد انتظار درآمد سه ماهه با وجود فروش در حال سقوط 36 درصد از سال قبل است. رستوران شرکت کارآمد آن منوی ارائه شده به عنوان Covid-19 همه گیر گشوده و تاکید کرد منظقه تحویل و به اشتراک گذاری وعده های غذایی خانواده بسته.

— CNBC فرد ایمبرت, Pippa استیونس و جسی پوند کمک گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی