سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: هدف Regeneron آمازون الی لیلی و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

هدف (TGT) – خرده فروش اعلام کرد 3 درصد از سود سهام و افزایش, افزایش سه ماهه پرداخت 2 سنت به اشتراک گذاری به 68 سنت در هر سهم.

Regeneron داروسازی (REGN) – به داروسازی شروع بشر تست تجربی Covid-19 آنتی بادی کوکتل طراحی شده به عنوان یک درمان برای این بیماری است. افسر ارشد علمی جورج Yancoupolos گفت: این شرکت باید بدانید که در عرض یک ماه که آیا درمان موثر است.

Amazon.com (AMZN) – اتحادیه اروپا تنظیم شده است به پرونده اتهام رسمی علیه آمازون بیش از آن در درمان فروشندگان شخص ثالث به گفته افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به وال استریت ژورنال. آمازون متهم شده است با استفاده از داده های از این فروشندگان به رقابت در برابر آنها اتهامات که آمازون را رد کرده است.

الی لیلی (LLY) – لیلی می تواند یک Covid-19 درمان مجاز برای استفاده به عنوان اوایل سپتامبر. این شرکت داروسازی ارشد دانشمند به رویترز گفت که یک جدول زمانی را می توان ملاقات کرد اگر هر کدام از این دو آنتی بادی درمانی در حال حاضر در تست موفق ثابت می کند. لیلی نیز یک سوم پادتن درمان در قبل از مطالعات بالینی.

Grubhub (گراب) – Grubhub توافق به دست آورد اروپایی تحویل مواد غذایی شرکت فقط خوردن Takeaway.com در یک $7.3 میلیارد همه سهام معامله است. معامله خواهد ایجاد بزرگترین تحویل مواد غذایی شرکت در خارج از چین است. این توافق پس از کسب مذاکرات بین Grubhub و اوبر (UBER) از هم جدا افتاد.

اپل (جدول) – بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار افزایش قیمت آن هدف در سهام اپل به یک خیابان بالا از $390 سهم از قبل از $340 سهم در حالی که حفظ “خرید” امتیاز. شرکت ذکر شده تعدادی از عوامل مثبت شامل آینده 5G آیفون چرخه و پیش بینی شده 20 درصد رشد در فروش سخت افزار در سال آینده.

محل کودکان (PLCE) – کودکان پوشاک خرده فروش از دست داد $1.96 هر سهم برای سه ماهه اول خود را کوچکتر از دست دادن $2.14 هر سهم است که تحلیلگران پیش بینی کرده بود. درآمد او در زیر پیش بینی با فروشگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر. محل کودکان همچنین گفت حاضر تقاضا به حال چهار برابر بیش از یک سال پیش که این برنامه ریزی به اکثر فروشگاه خود را باز ژوئیه 1.

یونیلور (سازمان ملل متحد UL) – Unilever قصد دارد به آن ترکیب هلند و انگلیس اشخاص به یک شرکت مستقر در بریتانیا است. مصرف کننده کالا غول گفت: این طرح تاثیر نمی گذارد نیروی انسانی و یا عملیات یا در انگلیس یا هلند.

تسلا (TSLA) – تسلا برنده چینی به تایید دولت برای ساخت مدل 3 وسایل نقلیه با کبالت-رایگان “LFP” باتری.

Walmart (WMT) – خارج شده و متوقف خواهد شد نگه داشتن محصولات زیبایی با هدف مردم از رنگ در قفل شده نمایش موارد است. عمل کشیده بودند شکایت کرد و گفت این پیشنهاد که مشتریان از این محصولات نمی توان اعتماد کرد.

والت دیزنی (DIS) – والت دیزنی به آغاز طرح مرحله به مرحله بازگشایی آن دیزنی لند توچال در کالیفرنیا در ماه جولای. این طرح هنوز باید دریافت تایید از دولت و مقامات محلی است.

متناسب با مارک های (TLRD) – مناسب برندها گفت: آن را ممکن است به دنبال حفاظت از ورشکستگی اگر فروش همچنان به رکود است. پدر و مادر از مردان Wearhouse و جس. A. بانک لباس زنجیر گفت این بود “اقدامات قاطع برای مدیریت نقدینگی.”

Tyson Foods (TSN) – تایسون گفت که همکاری با وزارت دادگستری پروب به مرغ تثبیت قیمت. گوشت و مرغ تولید شرکت در یک برنامه که سپر تایسون و کارکنان خود را از پیگرد قانونی و یا جریمه.

فراتر از گوشت (BYND) – فراتر از گوشت اعلام کرد گسترش آن توانایی تولید در اروپا است. گیاهی برگر ساز به دست آورد یک کارخانه جدید در هلند است که باید در عملیات پایان سال و همچنین باز کردن یکی دیگر از هلند تولید کارخانه با مشارکت هلندی تولید گوشت Zandbergen.

Delta Air Lines (DAL) – دلتا را به دنبال امتیازات از وام دهندگان به منظور جلوگیری از حامل از سقوط از انطباق با برخی از بدهی ها مورد نیاز است. تحت شرایط فعلی دلتا گفت: این امر می تواند از انطباق در اوایل سال آینده.

آکسفورد صنایع (OXM) – Oxford از دست داد $1.12 هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه نسبت به پیش بینی از 27 سنت در هر سهم از دست دادن. پوشاک ساز درآمد نیز در زیر پیش بینی. سازنده Tommy Bahama و دیگر مارک های پوشاک صدمه دیده بود توسط ویروس مربوط به مستندات و نهاد های سنگین تنزیل و فعالیت های تبلیغاتی در طول سه ماهه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followers with credit cardvodafone mobil ödeme bozdurmabuy instagram followershtml nullednulled themesUpvc Windows Upvc DoorsMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme