نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

Raytheon Technologies (RTX) – دفاع پیمانکار گزارش سه ماهه سود $1.78 هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد $1.22 یک سهم. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی و Raytheon گفت: آن را نمی خواهد با ارائه یک چشم انداز مالی در این زمان با توجه به همه گیر مربوط به عدم قطعیت است.

ViacomCBS (VIAC) – شرکت رسانه ای خود را افزایش 17 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه از $1.13 هر سهم. درآمد نیز در آمد بالا تخمین می زند. ViacomCBS وارد شده 51 درصد افزایش در طول سه ماهه داخلی در جریان و تصویری دیجیتال درآمد.

AmerisourceBergen (ABC) – مواد مخدر توزیع کننده گزارش درآمد سه ماهه از $2.40 هر سهم 13 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز بیش از پیش بینی. این شرکت قطع کامل آن در سال درآمد پیش بینی ترکیب احتمالی تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

بریستول-مایرز اسکوئیب (SINOWAL) – در داروسازی به دست آورده $1.72 هر سهم برای سه ماهه اول, 23 سنت به اشتراک گذاری بالا تخمین می زند. درآمد نیز در صدر تحلیلگران پیش بینی. این شرکت گفت که حفظ آن سال 2020 درآمد پیش بینی با وجود همه گیر است که به آن فکر می کند را اصلاح 500 میلیون دلار خاموش 2020 درآمد.

شبکه و تنقلات (ظرف) – ماهواره و ارائه گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول درآمد اما از دست 250,000 مشترکین در طول سه ماهه با توجه به قطع در خطوط هوایی و مهمان نوازی بخش است.

Edgewell مراقبت شخصی (EPC) – سازنده ی شیک, ریش تراش, Edge, تراشیدن کرم و دیگر محصولات مراقبت شخصی از دست رفته و برآورد توسط یک پنی به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه 92 سنت در هر سهم. درآمد ضرب و شتم پیش بینی. Edgewell عقب نشینی کامل آن-پیش بینی سال با توجه به همه گیر مربوط به عدم قطعیت است.

هیلتون در سراسر جهان (HLT) – هتل اپراتور گزارش درآمد سه ماهه 74 سنت در هر سهم برای سه ماهه اول, ضرب و شتم 55 سنت به اشتراک گذاری اجماع برآورد. درآمد اصل در خط با انتظارات است. هیلتون گفت: تاثیر Covid-19 همه گیر نشد مهم تا ماه مارس هر چند قابل مقایسه systemwide درآمد هر موجود اتاق را جست و خیز کردن 22.6% در طول سه ماهه در یک ارز خنثی اساس.

JetBlue (JBLU) – JetBlue از دست داده و 42 سنت در هر سهم طی سه ماهه اول گسترده تر از 36 سنت یک سهم زیان پیش بینی شده توسط وال استریت. درآمد خجالتی بود از انتظارات به عنوان به خوبی. مانند دیگر شرکت های هواپیمایی JetBlue بود تحت تاثیر شدید کاهش تقاضای سفر اگر چه آن را می گویند انتظار آن نقدی روزانه رایت رای به سقوط به 10 میلیون دلار در این ماه از 18 میلیون دلار در نیمه دوم ماه مارس است.

مدرن (MRNA) – مدرن گفت: آن را دریافت کرده بود تایید اداره غذا و دارو برای آن Covid-19 کانديد واکسن برای ادامه به فاز 2 مطالعه است.

Teva دارویی (تیوا) – در داروسازی گزارش درآمد سه ماهه 76 سنت در هر سهم 17 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز ضرب و شتم پیش بینی. Teva دیدم قوی تر تقاضا برای آن عمومی و بیش از حد مواد مخدر و همچنین مجددا بر آن 2020 چشم انداز.

Costco (هزینه) – Costco گزارش 4.7 درصد کاهش در مقایسه با فروشگاه های فروش برای آوریل به انبار خرده فروش گفت: فروش آن نهفته بودند توسط برخی از تعطیلی اجباری و اجرای اجتماعی فاصله و در مکان های باز.

T-Mobile US (TMUS) – T-Mobile ضرب و شتم برآورد 8 سنت به اشتراک گذاری با درآمد سه ماهه 1.10 دلار رسید هر سهم. حامل های بی سیم درآمد بود و اندکی پایین تر از پیش بینی. T-Mobile گفت: انتظار می رود این بیماری همه گیر به منفی, تاثیر نتایج آن از طریق حداقل تا پایان سال.

پی پال (PYPL) – پی پال به دست آورده و 66 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه 9 سنت به اشتراک گذاری خجالتی تخمین می زند. پرداخت خدمات درآمد شرکت نیز ثبت شده است ، پی پال گفت که انتظار قوی بازیابی در طول سه ماهه جاری به عنوان بیشتر مردم تغییر به خرید آنلاین.

میدان (میدان) – میدان گزارش سه ماهه از دست دادن 2 سنت در هر سهم تعجب آور است که تحلیلگران پیش بینی کرده بود 13 سنت در هر سهم سود برای تلفن همراه پرداخت ارائه دهنده خدمات. همه گیر منجر به کاهش قابل توجه در حجم معامله به صورت سه ماهه و میدان انتظار تاثیر مواد برای سه ماهه جاری نیز هست.

Etsy (ETSY) – Etsy 9 سنت کاهش یافت و سهم خجالتی برآورد با درآمد سه ماهه از 10 سنت در هر سهم. آنلاین صنایع دستی, بازار, درآمد, ضرب و شتم وال استریت پیش بینی. درآمد کارایی رو افزایش از فروش ماسک صورت یک روند است که Etsy انتظار رشد در سه ماهه جاری.

Grubhub (گراب) – Grubhub شکست حتی برای آخرین سه ماهه فراتر از انتظارات برای از دست دادن. این خدمات تحویل مواد غذایی درآمد در آمد بالا تخمین می زند. Grubhub گفت آن است که شاهد یک جهش در تحویل فروش معکوس افت رخ داده است که در ابتدای Covid-19 بیماری همه گیر.

فاکس Corp. (FOXA) – فاکس گزارش درآمد سه ماهه 93 سنت در هر سهم ضرب و شتم اجماع برآورد 71 سنت به اشتراک بگذارید. درآمد صدر برآورد به عنوان به خوبی. روباه گفت که این بیماری همه گیر است که با داشتن یک تاثیر منفی بر عملیات خود را, اما به خصوص برای آن ایستگاه های تلویزیونی محلی که در آن تبلیغ شده اند پشت برش.

Peloton تعاملی (PTON) – Peloton از دست داده و 20 سنت در هر سهم خود را برای سال مالی سه ماهه سوم, گسترده تر از 17 سنت یک سهم زیان پیش بینی شده توسط تحلیلگران. تجهیزات ورزش ساز درآمد در آمد خوبی در بالا تخمین می زند اما با اقامت در خانه سفارشات و در نتیجه 66 درصد جهش در فروش. این شرکت نیز مطرح آن زمان سه ماهه پیش بینی فروش.

Lyft (LYFT) – Lyft از دست داد $1.09 هر سهم در سه ماهه اول سال نسبت به از دست دادن 63 سنت در هر سهم پیش بینی وال استریت. سوار-نقطه خدمات درآمد خود را افزایش, اما, پریدن 23 درصد از سال قبل است.

وین استراحتگاه (وین) – وین ارسال شده گسترده تر از حد انتظار از دست دادن و درآمد زیر تحلیلگران تخمین می زند. کازینو اپراتور دیدم یک تاثیر قابل توجهی از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی. وین نیز خود را به حالت تعلیق سه ماهه سود سهام.

Anheuser-Busch InBev (جوانه) – Anheuser-Busch دیدم 13.7 درصد کاهش در سود سه ماهه نخست سال با بزرگترین آبجو آبجو پیش بینی “مادی بدتر” عملکرد سه ماهه جاری در میان بار و رستوران خاموش شدن ناگهانی با توجه به شیوع کروناویروس.

Flir Systems (FLIR) – Flir ارائه خواهد شد جنرال موتورز (GM) با 377 حرارتی آن اسکنر برای کمک به تشخیص تب در میان خودروساز کارکنان زمانی که آنها بازگشت به کار در جنرال موتورز کارخانه با توجه به گزارش رویترز.

پیتزا دومینو (dpz حذف شده), DexCom (DXCM) – پیتزا زنجیره ای و گلوکز سیستم مانیتورینگ ساز خواهد شد پیوستن به S&P 500 در هفته آینده جایگزین Michael Kors پدر و مادر کاپری منابع (CPRI) و داروسازی Allergan (AGN). کاپری در حال حرکت است به S&P SmallCap 600 در حالی که Allergan است که به دست آورد داروسازی AbbVie (ABBV).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی