سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: PepsiCo, Analog Devices, کارناوال, Pfizer و بیشتر

ناصرو | No comments

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

شرکت پپسی (PEP) – نوشیدنی و میان وعده های غول پیکر در گزارش درآمد سه ماهه از $1.32 هر سهم 7 سنت یک سهم بالاتر از تخمین می زند. درآمد نیز در آمد بالاتر از پیش بینی. این شرکت نتایج تا حد زیادی رانده شده توسط یک 4% پرش آلی فروش آن وعده ارائه شده است. شرکت پپسی نیز در بسیاری از شرکت های دیگر در خودداری از راهنمایی های مالی با توجه به عدم قطعیت در اطراف Covid-19 بیماری همه گیر.

دستگاه های آنالوگ (ADI) – در یک معامله متحد دو نیمه هادی سازندگان ماکسیم یکپارچه (MXIM) موافقت می شود به دست آورد آنالوگ برای $20.91 میلیارد دلار سهام. آنالوگ سهامداران خود را 69 درصد از ترکیب شرکت ماکسیم سهامداران باقی مانده است. به طور جداگانه آنالوگ مطرح آن زمان-درآمد سه ماهه ارشاد به لطف قدرت در پایان بازارهای صنعتی مانند و ارتباطات است.

کارناوال (CCL) – کروز اپراتور خط قطع خواهد شد 13 کشتی از ناوگان خود را کاهش ظرفیت حدود 9 درصد. مدیر عامل شرکت آرنولد دونالد گفت: کارناوال هدف از ظهور این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان لاغر و کارآمد تر عمل است.

AMC سرگرمی (AMC) – AMC دریافت خواهد کرد $300 میلیون پول جدید از سرمایه گذاران به عنوان بزرگترین کشور تئاتر زنجیره ای تلاش می کند به راه اندازی مجدد کسب و کار خود را. بخشی از این پول جدید خواهد آمد از طریق مقابله با دارندگان اوراق قرضه خواهد شد که مبادله 1.6 میلیارد دلار در بدهی های جاری به بدهی های جدید در نرخ تنزیل.

تسلا (TSLA) – خودروساز کاهش قیمت از آن مدل Y SUV توسط $3,000 قرار دادن قیمت با شروع در فقط کمتر از $50,000. این حرکت فقط چهار ماه پس از مدل Y به بازار آمد و به شرح زیر کاهش قیمت برای تسلا مدل 3 مدل X و مدل S.

اپل (AAPL) – اپل محموله از آن در رایانه های مک بوک افزایش بیش از 20% در این سه ماهه نسبت به قبل از سه ماه با توجه به یک داستان در tech انتشار DigiTimes به نقل از زنجیره تامین منابع.

والت دیزنی (DIS) – گلدمن ساکس آغاز پوشش دیزنی با “خرید” امتیاز و گفت: خیابان اجماع اهمیت جلوه سودآوری شرکت دیزنی+ پخش آنلاين خدمات.

فایزر (PFE), BioNTech (BNTX) – به داروسازان گفت: دو نفر از خود Covid-19 واکسن نامزدهای دریافت “مسیر سریع” تعیین وضعیت از غذا و دارو به معنی این درمان را دریافت خواهد کرد تسریع FDA بررسی است.

Costco (هزینه) – انبار خرده فروش امتیاز شد “اضافه وزن” در پوشش جديد در اقیانوس اطلس سهام با 375 دلار قیمت هدف. شرکت تماس Costco, با کیفیت بالا, خرده فروش با پیش بینی سود محور در محدوده زمانی معین هزینه عضویت.

Alibaba (بابا) – موسس Jack Ma کاهش سهام خود در چین مبتنی بر غول خرده فروشی آنلاین در طول سال گذشته به 4.8% از 6.2 درصد به سالانه تشکیل پرونده توسط این شرکت است. سهام فروخته شده توسط Ma ارزش حدود 8.2 میلیارد دلار در قیمت های فعلی است.

مدرن (MRNA) – Jefferies نرخ داروسازی “خرید” در پوشش بر اساس آن انتظار است که مدرن را Covid-19 واکسن نامزد خواهد شد و که در آن می تواند به تولید حدود 5 میلیارد دلار در سفارشات بیش از چند سال آینده.

تلاش تشخیص (DGX) – پزشکی آزمایشگاه اپراتور گزارش اولیه سه ماهه دوم درآمد بالا تحلیلگر انتظارات تا حد زیادی با توجه به تقاضای رو به رشد برای Covid-19 انجام شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>