سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Novavax, Regeneron مربع انویدیا و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

Novavax (NVAX) – Novavax اهدا شد 1.6 میلیارد دلار در بودجه از “عملیات با سرعت پیچ و تاب” دولت برنامه با هدف بالا بردن سرعت توسعه و تحویل یک Covid-19 واکسن. این پول استفاده خواهد شد برای تکمیل اواخر مرحله مطالعات ایجاد مقیاس بزرگ ساخت و تحویل 100 میلیون دوز به عنوان اوایل به عنوان در اواخر سال 2020 است.

Regeneron (REGN) – در داروسازی نیز دریافت کننده “عملیات با سرعت پیچ و تاب” بودجه دریافت $450 میلیون دلار برای توسعه و تولید از آن Covid-19 ضد ویروسی آنتی بادی کوکتل. این شرکت گفت: دوز اولیه می توان به عنوان به زودی به عنوان پایان تابستان.

تلاش تشخیص (DGX) – پزشکی آزمایشگاه اپراتور گفت: زمان چرخش برای Covid-19 نتایج آزمون دارای طول به چهار تا شش ماه به صورت غیر اولویت بیماران به عنوان تقاضا برای آن آزمایشات تشخیصی مولکولی در ادامه به افزایش است.

هومانا (HUM) Walgreens (WBA), D (T) – این شرکت در حال همکاری در آگهی مبارزات انتخاباتی تشویق مردم به بازگشت به دفاتر پزشکی برای قرار ملاقات در تلاش برای کاستن از ترس از قرار گرفتن در معرض coronavirus از مطب مراجعه کنید.

Vivint خورشیدی (VSLR) – زندگی توافق خریداری شده توسط خورشیدی نصب و راه اندازی شرکت Sunrun (اجرا) برای $1.46 میلیارد دلار سهام. Vivint خورشیدی سهامداران را دریافت خواهد کرد 0.55 Sunrun سهام برای هر سهم آنها در حال حاضر نگه دارید, نمایندگی بیمه از 10.4%. زندگی است که اکثریت متعلق به استون (BX).

Occidental Petroleum (اکسی) – ایالت وایومینگ پیشنهاد خواهد شد در زمین و مواد معدنی خواص متعلق به Occidental, پس از تایید توسط وایومینگ دولت وام و سرمایه گذاری در هیئت مدیره. Occidental فروش دارایی به پاره کردن بدهی های متحمل شده در سال گذشته 38 دلار میلیارد دلار کسب Anadarko نفت.

Sirius XM (SIRI) – Sirius XM نزدیک است یک معامله برای خرید E. W. Scripps (SSP) پادکست واحد Stitcher به گفته افراد آشنا با این موضوع صحبت کرد که به وال استریت ژورنال. ماهواره اپراتور رادیو گزارش خواهد پرداخت حدود 300 میلیون دلار برای Stitcher.

میدان (میدان) – میدان باقی مانده در ساعت پس از بسته شدن در یک رکورد دوشنبه با پرداخت موبایل شرکت سهام با داشتن بیش از سه برابر از آنها در ماه مارس پایین است. همه گیر باعث شده است تا بیشتر مصرف کنندگان به استفاده از مربع گزینه های پرداخت.

Nvidia (NVDA) – بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار افزایش قیمت آن هدف در گرافیک chipmaker سهام به یک خیابان بالا از 460 دلار در هر سهم از 420 $به اشتراک گذاری با اشاره به قوی بازار بازی های آینده از کنسول جدید راه اندازی شد از هر دو مایکروسافت (MSFT) و سونی (SNE).

CBOE منابع (CBOE) – CBOE بود کاهش داد و به “خنثی” از “اضافه وزن” در پیپر Sandler, ساخته شده است که این حرکت پس از تبادل اپراتور در گزارش ماه ژوئن حجم معاملات.

تسلا (TSLA) – خودروساز سهام در سازمان دیده بان زیر یک چهارم مستقیم رکورد در روز دوشنبه. تسلا است که نزدیک به 43 درصد طی پنج جلسه است.

Red Rock تفریحی (RRR) – Red Rock گفت: شرکت رئیس جمهور ریچارد هاسکینس درگذشت آخر هفته گذشته در یک شناور حادثه. لاس وگاس کازینو اپراتور گفت: در پی اعلام یک طرح جانشینی در روزهای آینده.

Teladoc سلامت (TDOC) – این سهام دارای “اضافه وزن” در پوشش جديد در Stephens که گفت: ارزیابی است که هنوز هم جذاب با وجود بیش از 150% افزایش این سال است. استفن پایگاه های تماس خود را در بزرگی و هنوز هم در حال رشد بازار از راه دور تصویری بازدیدکننده داشته است پزشکی.

اندو بین المللی (ENDP) – غذا و داروی آمریکا تایید شده اندو را Qwo درمان متوسط تا شدید سلولیت در زنان بالغ است. اندو گفت: Qwo اولین تزریقی برای درمان سلولیت به دریافت تایید FDA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی

ایندکسر