سهام ساخت بزرگترین حرکت در premarket: Nike Albertsons, آمازون, Big Lots و بیشتر

نگاهی به برخی از بزرگترین محرک در premarket:

نایک (NKE) – نایک از دست داده و 51 سنت در هر سهم خود را برای آخرین سه ماهه خوبی کردن اجماع پیش بینی برای 7 سنت در هر سهم سود. ورزشی کفش و پوشاک ساز درآمد نیز در آمد بسیار پایین تر از انتظارات و صدمه مستند مرتبط با فروشگاه تعطیلی.

جی پی مورگان چیس (JPM) بانک مرکزی آمریکا (BAC) ولز فارگو (WFC), گلدمن ساکس (GS) Citigroup (C) – این و دیگر شرکت های مالی تحت فشار هستند و پس از فدرال رزرو اعمال محدودیت در سود سهام این شرکت ها می پرداخت و به حالت تعلیق هر سهم بیع متقابل قصد دارد پس از آخرین دور از استرس انجام شد.

Albertsons (ACI) – Albertson را شروع معاملات امروز در بازار بورس نیویورک پس از سوپر مارکت اپراتور ارائه عمومی اولیه بود که قیمت در پایین تر از حد انتظار 16 دلار در هر سهم. IPO ارزش این شرکت در حدود 9.3 میلیارد دلار است.

PG&E (PCG) – PG&E مطرح 5.5 میلیارد دلار از طریق فروش سهام و حقوق صاحبان سهام واحد به عنوان کالیفرنیا ابزار آماده برای خروج از ورشکستگی حفاظت از هفته آینده.

Amazon.com (AMZN) – آمازون پرداخت خواهد شد کمی بیش از 1 میلیارد دلار برای خرید خود رانندگی, راه اندازی, Zoox با توجه به انتشار آنلاین اطلاعات با استناد به منابع. به طور جداگانه آمازون خرید حقوق نامگذاری به سیاتل NHL عرصه برنامه ریزی به آن تماس بگیرید “آب و هوا تعهد آرنا” در به رسمیت شناختن وضعیت خود را به عنوان اولین به طور کامل عاری از کربن عرصه است. آمازون نیز این موضوع مثبت گزارش تحلیلگر در دویچه بانک است که افزایش درآمدها و بالا بردن قیمت آن هدف به $3,333 هر سهم و SunTrust که افزایش قیمت آن هدف به خیابان بالا $3,400.

DraftKings (DKNG) – قمار آنلاین سایت اپراتور امتیاز شد “خرید” در پوشش جديد در Rosenblatt Securities. این شرکت را می بیند تعدادی از کاتالیزور از جمله بازگشت زندگی ورزشی و پتانسیل شتاب قمار قانون با توجه به Covid-19.

بسیاری بزرگ (BIG) – تخفیف خرده فروش گفت این است که شاهد ادامه افزایش تقاضا آغاز شد که در اواسط ماه آوریل است. این شرکت انتظار دارد در سه ماهه دوم سال فروش قابل مقایسه می شود تا در اواسط-به-بالا بیست و تعدیل سود هر سهم $2.50-$2.75. در این زمان سه ماهه دوم اجماع برآورد برای بسیاری بزرگ است و 84 سنت به اشتراک بگذارید.

Harley-Davidson (گراز) – موتور سیکلت ساز از بین بردن 140 مشاغل آمریکا در پی کاهش در حجم تولید است. نود و مشاغل قطع خواهد شد در هارلی را York, پنسیلوانیا, گیاه, در حالی که 50 شغل قطع خواهد شد و در آن مرکز در تاماهاوک, Wisconsin.

دفتر انبار (ODP) – دفتر منابع خرده فروش اعلام کرد که 1-برای-10 معکوس سهام تقسیم خواهد شد موثر در پایان معاملات روز 30 ژوئن. سهامداران به تصویب رسانده حرکت در نشست سالانه شرکت است.

Facebook (FB) – Verizon (VZ) آخرین و بزرگترین شرکت برای پیوستن به یک Facebook ad تحریم در طول ماه جولای اعطای وام به حمایت خود از مبارزات انتخاباتی را متهم به غول رسانه های اجتماعی از خود نشان نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از تبعیض بر روی پلت فرم آن است.

فورد (F) – خودروساز پرده برداری از اولین طراحی مجدد آن محبوب F-150 کامیون در شش سال. F-150 است که ملت فروش خودرو.

پیشرفت نرم افزار (PRGS) – پیشرفت نرم افزار گزارش درآمد سه ماهه 63 سنت در هر سهم یک درصد از یک سهم زیر تخمین می زند. درآمد بالاتر وال استریت پیش بینی, اما, و, ابر شرکت نرم افزاری مطرح شده در آن سال درآمد راهنمایی. این شرکت قصد دارد برای از سرگیری خرید سهام پس از توقف buybacks با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

Virgin Galactic (SPCE) – Virgin Galactic به حال یک دوم موفق به پرواز سفینه فضایی خود را بر جنوب نیومکزیکو با خلبانان پرواز کشتی در سرعت سریع تر از طول اولیه پرواز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de